Alma Linnasprint Tartu III etapi tulemused, 30.09.2015

Pered

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 5 Sander Lepik, Maris Lepik, Rain Lepik 0:11:28 0
2 525 Markus Zimmermann, Meelis Zimmermann 0:11:36 0
3 56 Robert Sander, Maiu Sander 0:11:59 0
4 54 Katrin Vinkel, Kristjan Linnus, Kaspar Linnus 0:13:43 0
5 533 Ain Kaare, Juhan Villem Kaare 0:14:58 0
6 512 Tiit Tali, Mihkel Tali 0:15:42 0
7 531 Helena Peedosk, Tõnn-Siim Peedosk 0:16:22 0
8 538 Stella Saar, Kadri Pruus 0:17:16 0
9 508 Riho Nõmmik,Annela Nõmmik, Karl Robert Nõmmik, Annabel Nõmmik 0:17:40 0
10 70 Erik Kersna, Henri Kersna, Kristi Vassil 0:18:00 0
11 510 Tiit Paabo, Ralf Robert Paabo 0:18:13 0
12 529 Kermo Tsäro, Grete Tsäro 0:18:59 0
13 58 Mariann Rajang, Annemai Rajang,Marten Rajang 0:20:59 0
14 536 Mart Külvik, Pärtel Külvik 0:21:13 0
15 519 Katarina Sarap, Aivar Sarap 0:21:20 0
16 537 Priit Rooden, Meena Rooden 0:21:21 0
17 526 Simon Robberts, Emma Robberts 0:23:31 0
18 530 Reinhold Omel, Raul Omel, Kristiina Mänd 0:24:07 0
19 43 Andrei Uksov, Andres Luka Uksov 0:24:55 0
20 514 Kristi Lill, Lilii Lill, Andra Mikk 0:30:12 0
21 518 Mart Oskar Kull, Kaarel Kull,Lauri Sarap 0:30:19 0
22 12 Jaana Karja, Kaisa Karja,Karmen Karja 0:31:45 0
23 11 Indrek Karja, Kaidi Karja,Kaupo Karja 0:32:15 0
24 521 Rain Haak, Anete Haak, Maria Daubaraite 0:32:25 0
25 523 kadri Limberg, Jasmiin Kraas, Jete Kraas 0:32:41 0
26 511 Priit Poopuu, Kaili Trossmann,Timo, Lilian 0:34:22 0
27 509 Anneli Kaasik, Rasmus Kraav,Robin Kraav 0:35:10 0
28 45 Kerli Mooses, Martin Mooses, Rita-Liisa Mooses, Robin Robert Mooses 0:36:45 0
29 515 Alo Ilves,Taisi Soomets, Sandraly Ilves, Alari Ilves 0:36:45 0
30 522 Andreas Müürsepp, Rasmus Hannes Müürsepp 0:37:14 0
31 535 Siim Lauri, Silver Lauri 0:37:41 0
32 516 Merli Anijärv, Arkadi Anijärv, Ahmed Anijärv, Tamer Anijärv 0:41:00 0
33 513 Maret Sildala, Heino Sildala 0:42:01 1
34 524 Piret Kreutzwald, Raivo Kreutzwald, Karoliine Kreu 0:42:46 0
35 534 Aarne Tiit, Margit Tiit, Marjo Tiit 0:43:23 0
36 532 Kerli Ülper, Lauri Ülper, Jakko Ülper, Emma Ülper 0:43:59 0
37 4 Piret Lood, Kevin Lood, Hugo Lood, Elise Lood 0:45:19 0
38 528 Käde Nurk, Krister Nurk, Kadri Varik, Gerhard Võrak 0:53:21 1
39 527 Tanel Kalm, Simon Kalm 0:54:32 0

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 347 Karel-Sander Kljuzin, Reigo Teervalt 0:08:54 0
2 178 Marek Karm, Markus Rene Pae 0:10:02 0
3 224 Arvi Anton, Kaupo Tammemäe 0:10:04 0
4 19 Uku-Laur Tali, Marius Aave 0:10:04 0
5 361 Andres Hiiemäe, Rees Juurmaa 0:10:43 0
6 333 Revo Lumpre, Marek Mäoma 0:10:50 0
7 47 Ott Rakkaselg, Allar Padari 0:11:04 0
8 177 Joosep Kivastik, Martin Teder 0:11:06 0
9 182 Kunnar Karu, Marti Soosaar 0:12:04 0
10 142 Vahur Veeroja, Karol Pärn 0:12:18 0
11 344 Raul Kangur, Indrek mahla 0:12:39 0
12 313 Taavi Pipar, Raimo Selgis 0:12:43 0
13 63 Marek Võsu, Aivar Lankov 0:12:45 0
14 356 Peep Teppo, Mart Kelk 0:12:55 0
15 153 Martin Taal, Margus Tammekivi 0:13:15 0
16 218 Laurits Puust, Mihkel Rähn 0:13:21 0
17 198 Joosep Sarapuu, Jürgen Karvak 0:13:48 0
18 121 Rasmus Kruusa, Tõnu Sikkal 0:13:57 0
19 162 Gert Urb, Tõnis Korts 0:14:06 0
20 377 Oleg Koshik, Karl Paul Parmakson 0:14:06 0
21 163 Rondal Lumiste, Kevin Pommer 0:14:43 0
22 39 Siim Kukk, Taavi Ivan 0:14:59 0
23 136 Peeter Karja, Kristjan Konsap 0:15:00 0
24 201 Tarvi Salu, Lauri Tammeveski 0:15:12 0
25 345 Kalle Tammjärv, Jüri Lember 0:15:44 0
26 165 Oliver Jõesaar, Siim Rammus 0:15:53 0
27 221 Martti Sala, Martin Loimet 0:16:00 0
28 170 Taavi Oja, Sten Kusma 0:16:31 0
29 160 Kait Kalajas, Madis Pärnpuu 0:16:40 0
30 145 Olari Albert, Kristjan Valmet, Villi Kirss 0:16:56 0
31 155 Mihkel Sirel, Meelis Lille 0:17:02 0
32 171 Siim Saavaste, Kalvo Õim 0:17:21 0
33 147 Sven Lauri, Timo Mõttus 0:17:43 0
34 393 Kert Männik, Mario Liiva 0:17:53 0
35 324 Märt Kivila, Kaur Kivila 0:17:55 0
36 323 Hassar Jurs, Argo Sõõru 0:17:59 0
37 158 Indrek Süvaorg, Oliver Simmerman 0:18:06 0
38 144 Urmo Urbus, Kevin Must 0:19:04 0
39 159 Raul Erstu, Mait Maiste 0:19:58 0
40 214 Martin Kuusk, Jaan Lusikas 0:20:25 0
41 185 Mikk Golubtsov, Tarvo Sepp 0:20:31 0
42 194 Vallo Vaher, Paul Theodor Zupping 0:20:56 0
43 168 Raigo Udeküll, Mihkel Tamm 0:21:24 0
44 149 Hans Christian Lilles, Sander Peetsman 0:21:47 0
45 172 Ott-Erik Kalmus, Sander Lehtme 0:22:52 0
46 154 Kristo Pihlak, Joosep Randoja 0:23:33 0
47 156 Rauno Pettai, Ailar Krüger 0:23:47 0
48 228 Ragnar Kekkonen, Gaido Kaeramaa 0:24:02 0
49 388 Risto Puusepp, Rainis Puusepp 0:24:51 0
50 148 Taavi Talving, Meelis Penjan 0:25:12 0
51 183 Tõnu Kalev, Heini Kirs 0:26:03 1
52 9 Renno Rehtla, Teet Tilk 0:26:31 0
53 166 Germo Kalvet, Risto Asusaar 0:26:41 0
54 169 Raivo Alteberg, Fred-Erik Štarkov 0:27:32 0
55 164 Kirill Šavkun, Reiko Kolatsk 0:30:07 0
56 184 Margo Ind, Rauno Pikkur 0:30:49 0
57 203 Peep Nurm, Ruslan Abubakarov 0:34:31 0
58 143 Karri Kurvits, Kaarel Kotkas 0:36:07 0
59 161 Tomas Šmigelskis, Tanel Terner 0:36:53 0
60 152 Randar Rannak, Toomas Runtal 0:37:05 0
61 379 Lauri Tikk, Markus Tikk 0:37:56 0
62 150 Rene Koossalu, Ilja Kuprašvili 0:39:32 0
63 173 Ilja Tšibisov, Heinar Kull 0:42:22 0
VA 191 Dmir 0:16:29 0
VA 216 Erkki Vähi 0:19:16 0
VA 229 Werner Weiss 1:16:30 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 62 Piret Pärnik, Tea Pärnik 0:08:38 0
2 390 Jana Kink, Marili Zimmermann 0:08:53 0
3 365 Kristiina Laht, Madli-Johanna Maidla 0:09:08 0
4 176 Rahel Allas, Siiri Rist 0:10:17 0
5 133 Kristiine Aluvee, Marianne Haug 0:10:29 0
6 8 Helle Hallik, Maia Boltovsky 0:10:54 0
7 328 Adele Puusalu, Linda Puusalu 0:11:53 0
8 212 Kaisa Rebane, Piret Värnomasing 0:12:36 0
9 322 Kaire Kallak, Made Vares 0:12:43 0
10 370 Anneli Soop, Silva Suvi 0:13:02 0
11 358 Madli-Minna Kivisaar, Triinu Siilbek 0:13:58 0
12 225 Jaana Olvet, Marta Olvet 0:14:33 0
13 360 Anu-Liis Laar, Triin Paabo 0:14:35 0
14 167 Triin Rüütli, Hedi Peetsu 0:14:49 0
15 320 Jane Saluorg, Laura Kasearu 0:15:01 0
16 17 Hedi Sinijärv, Maarja-Liisa Oldekop 0:15:16 0
17 329 Meeli Mets, Liina Reisberg 0:15:23 0
18 389 Kea Puks, Saskia Kiisel 0:15:53 0
19 206 Liina Krünvald-Jaarman, Marika Tammjärv 0:16:01 0
20 338 Tiina Neumann, Mare Vahtre 0:16:23 0
21 318 Liili Vatsar, Signe Pruul 0:17:01 0
22 394 Eliisa Saksing, Kelli Somelar 0:17:36 0
23 316 Geivi Lember, Laura Põder 0:17:37 0
24 16 Marie Kriisa, Olga Mazina 0:17:39 0
25 195 Pillerin Paukson, Luize-Ingrid Klimova 0:18:21 0
26 132 Carmen Kuningas, Kaija Põldsepp 0:18:42 0
27 331 Ülle Põldoja, Leili Prans 0:18:46 0
28 378 Terje Aloel, Kristiina Ojamäe 0:19:21 0
29 213 Karolyn Krillo, Signe Rätsep 0:19:38 0
30 157 Maria Visnapuu, Liis Noodla 0:20:22 0
31 220 Linda Tammekivi, Kertu Simulask 0:20:56 0
32 134 Imbi Soomets, Kaisa Soomets 0:21:32 0
33 354 Kätlin Peet, Merilin Laan 0:21:34 0
34 339 Diana Romanenkova, Hedvig Vaht 0:21:57 0
35 359 Riin Kodu, Kaili Rätsep 0:22:14 0
36 334 Laura Kõrgvee, Ingrid Mesila 0:22:28 0
37 355 Grete Roop, Elen Sukamägi 0:23:37 0
38 57 Irma Sauga, Eveli Pung 0:26:22 0
39 67 Liisi Täht, Karin Reinberg 0:27:22 0
40 325 Rita Kivila, Signe Kaasik 0:28:34 0
41 146 Kristel Leola, Gertu Soldan 0:37:22 0
42 205 Malle Elvet, Aino Sirkel 0:39:28 0
43 349 Merily Keskküla, Irma Tubli 0:43:23 0
44 190 Anette Kreitsman, Pille-Riin Meikop 0:45:15 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 317 Martin Vilismäe, Kaisa Raudkepp 0:10:37 0
2 321 Markus Puusepp, Liisa Puusepp 0:10:38 0
3 369 Eleri Hirv, Sander Mirme 0:11:39 0
4 314 Mari Kaseväli, Marko Teder 0:12:03 0
5 342 Teele Randman, Tanel Vanaveski 0:13:07 0
6 223 Andres Saal, Nele Neeme 0:13:21 0
7 20 Marika Koplimägi, Roman Kattai 0:14:03 0
8 41 Margit Rõõm, Raivo Rõõm 0:14:15 0
9 385 Kiur Erik Eensaar, Teele Eensaar 0:14:20 0
10 211 Kätlin Veber, Mihkel Puusepp 0:14:45 0
11 384 Ave Ansper, Ott Toomsalu 0:14:55 0
12 188 Kerli Pauskar, Meelis Merenäkk 0:15:00 0
13 222 Tõnis Petersell, Ave Rosenberg 0:15:09 0
14 327 Priit Vislapuu, Selin Valk 0:15:13 0
15 319 Merili Naaber, Marek Küünarpuu 0:16:02 0
16 191 Dimitri šutov, Erle Eesmäe 0:16:29 0
17 368 Kerli Kostin, Kaarel Uba 0:16:32 0
18 326 Peeter Liik, Kairi Kaare 0:16:39 0
19 396 Helle-Riin Sõmer, Martin Murumaa 0:16:43 0
20 50 Kristjan Rea, Evelin Kangro 0:17:47 0
21 364 Maarja Kalev, Allar Staškevitš 0:17:53 0
22 131 Liina Malva, Federico Bellentani 0:18:17 0
23 362 Hanna Vask, Erik Amor 0:18:21 0
24 315 Renno Reitsnik, Helen Mägi 0:18:25 0
25 200 Kati Tammjärv, Karel Tammjärv 0:18:26 0
26 382 Merilin Vahtra, Verner Mägi 0:18:41 0
27 341 Kelli Hanschmidt, Oliver Hanschmidt 0:18:56 0
28 59 Andres Jalak, Krista Kattel 0:20:12 0
29 395 Maiu Paloots, Mihkel Paloots 0:20:46 1
30 207 Heigo Ers, Mariethe-Piret Niglas 0:21:42 0
31 209 Mati Sõber, Külli Kori 0:21:43 0
32 48 Anete Maremäe, Eliise Maremäe, Markus Maremäe 0:22:23 0
33 363 David-Sandro Dzidzadze, Hannah Schaper 0:25:52 0
34 381 Janely Reinberg, Janno Reinberg 0:26:44 0
35 371 Liiri Oja, Urmas Oja 0:28:49 0
36 392 Tuulis Mägi, Merle Mägi 0:29:23 1
37 186 Madli Pärnik, Gert Tasang 0:33:47 0

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 217 Karel Romet Pedajas, Rando Marrandi 0:07:58 0
2 76 Kaarel Kullamaa, Rimmo Rõõm 0:08:41 0
3 357 Kaarel Hendrik Zernant, Krister Kasemaa 0:08:46 0
4 340 Hendrik Rull, Georg Caius Kutsar 0:09:58 0
5 196 Andres Nöps, Rando Ernits 0:10:19 0
6 187 Kristo Sirk, Siim Lender 0:12:23 0
7 386 Kevin Hallop, Andres Aruots 0:12:26 0
8 189 Mark A Fischer, Henrik Hanson 0:14:40 0
9 210 Alar Vaska, Heldi Marleen Lang 0:22:24 0
10 336 Lauriine Kalajas, Aapo Rehi 0:26:11 0

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 330 Emily Raudkepp, Doris Kudre 0:12:16 0
2 346 Kaisa Rooba, Kristel Kõivo 0:13:06 0
3 227 Kaisa Sander, Katrin Ojavee 0:13:07 0
4 55 Edith Pärnik, Johanna Ets 0:13:47 0
5 38 Tiina-Maria Tali, Maribell Villakov 0:14:27 0
6 135 Selena Tammiste, Saale Timotheus 0:16:48 0
7 391 Säde Mai Krusberg, Laura Danilas 0:26:01 0
8 383 Silvia Luup, Roberta Praakli 0:40:08 0

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 125 Kaarel Vesilind, Markus Harald Pais 0:08:21 0
2 219 Marten Soeson, Andres Rõõm 0:08:58 0
3 25 Martin Piilberg, Tanel Tamm 0:10:07 0
4 175 Hugo Johannes Nurk, Aleksander Tamm 0:10:40 0
5 180 Jürgen Kukk, Tanel Padar 0:10:51 0
6 366 Katre Luikme, Aleksander Luha 0:12:46 0
7 337 Askar Neumann, Joonas Mölder 0:14:08 0
8 397 Karl Meus, Mihkel Tiks 0:14:22 0
9 122 Mihkel Renning, Mart Erik Rand 0:17:21 0
10 215 Ralf Kivil, Stefan Kivil 0:17:34 0
11 137 Karl Siidra, Emil Eensaar 0:18:29 0
12 27 Andras Korotkov, Markus Thom Tomson 0:20:03 0
13 226 Parvin Tiks, Mihkel Mahla 0:22:30 0
14 208 Georg Kaasik, Hendrik Eelmäe 0:22:46 0
15 36 Rasmus Sepp, Taavi Tamm 0:23:28 1
16 204 Richard Prost, Robert Kiisler 0:26:41 0
17 350 Andre Roos, Markus Medvetski 0:27:20 0
18 192 Rauno Kimmel, Sken-Sander Pille 0:28:49 0
19 126 Otto Pluum, Joonas Taniloo 0:30:02 0
20 138 Hugo Gregor Kikerpill, Rasmus Hallop 0:33:11 0
21 127 Josep Lõhmus, Joel-Ruuben Seene 0:33:15 0
22 372 Liis Rossner, Siim Rossner 0:34:03 0
23 129 Robert Pihu, Uku Viil 0:34:17 0
24 202 Markkus Suun, Kaspar Kinko 0:35:39 1
25 130 Marta Randma, Hariet Koppel 0:36:27 0
26 374 Karl-Markus Saukand, Kert Punnison 0:36:27 1
27 373 Leonora Kasemaa, Markus Keres 0:36:57 1
28 353 Jürgen Tihhanov, Kelly Arusoo 0:54:00 0
29 375 Gert Haak, Jasper Lätt 0:55:46 3
30 128 Tauno Kotov, Jakob Kelder 1:14:39 0

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 197 Lorely Kõrvel, Laura-Liis Kütt 0:14:06 0
2 33 Brita Sander, Marilin Riives 0:15:14 0
3 21 Karmen Kadakmaa, Ethel Uibo 0:16:35 0
4 6 Kirke Maria Lepik, Kristiina Kuningas 0:16:56 0
5 387 Pauline Puusaar, Piibe Lotte Volke 0:18:30 0
6 335 Kadi Sepp, Rachel Kõllo 0:19:55 0
7 7 Kertu Liisa Lepik, Loona Paula Peetso 0:20:50 1
8 52 Marin Lõo, Liisa Maasik 0:23:13 0
9 398 Teele Tars, Annabel Käspri 0:26:22 0
10 399 Marie Puurand, Tiina Kaljuste 0:26:33 0
11 193 Elis Vingisar, Kätlin Kukk 0:26:49 0
12 141 Brit Marii Veri, Kristina Sidorova 0:26:50 0
13 312 Eneli Maranik, Liina-Mari Roolaht 0:27:24 0
14 123 Hannaleena Rätsep, Kristina Keerdo 0:28:51 0
15 42 Liisi Puusepp, Birgit Rõõm 0:30:13 1
16 376 Svea Sumberg, Kerli Unt 0:34:27 0
17 352 Cristel Luik, Taisi - Kadi Tokman 0:35:34 0
18 181 Johanna Nurk, Laura Tamm 0:36:05 0
19 35 Grete Võro, Geia Jõemets 0:40:20 0
20 24 Marit Vaht, Helen Ennok 0:41:11 0
21 72 Mari-Liis Lindre, Maria Teeväli 0:41:52 1
22 139 Mari Mõttus, Mari Ann Jahhu 0:45:09 0
23 140 Katariina Uibo, Eliise Uibo 0:45:50 0

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS