Tallinn II, 16.09.2015

Pereklass

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 96, Tarvo-Jaan Rebane, Eva Värton, Hanna Grete Rebane, Annika Rebane 0:18:18 0
2 502, Rain Pajur, Maris Pajur, Roger Pajur 0:18:39 0
3 251, Liina Haldna, Kutt Kaaren Lepik 0:19:20 0
4 256, Annaliisa Pihla, Kaisa Pihla 0:22:49 0
5 267, Pärt Kivaste, Henri Tooming 0:24:33 0
6 505, Ülo Reisner, Karin Reisner, Kadri Reisner 0:25:32 0
7 501, Kristjan Lepik, Laur Lepik, Luukas Lepik 0:26:54 0
8 503, Kaspar Maiste, Margus Maiste 0:27:30 0
9 507, Tiina Muts, Johannes Mattias Toome 0:28:59 0
10 135, Merle Kale, Kert Pallo 0:32:06 0
11 212, Joosep Lippus, Johan Lippus 0:32:51 0
12 226, Karolin-Kristiin Piirmets, Mart Piirmets 0:35:19 0
13 250, Gregor Aibast, Erik Aibast 0:35:36 0
14 95, Taavi Kasela, Kristjan Kasela, Rasmus Kasela, Liina Kasela 0:36:07 0
15 504, Sirle Seilenthal, Juhani Seilent, Robin Seilenthal, Ragne Seilenthal 0:40:55 0
16 121, Tais Vakrõõm, Christopher Vakrõõm 0:50:37 0
17 506, Anna Kruševskaja, Sofia Blokhin 1:16:01 0

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 81 Sergei Rjabõškin, Ats Sõnajalg 0:10:33 0
2 143 Martin Vilismäe, Marek Zahkna 0:11:31 0
3 305 Priit Randman, Tiit Toomas 0:12:20 0
4 79 Ramon Reimets, Miiko Vainer 0:12:26 0
5 255 Taavi Tali, Madis Raus 0:13:02 0
6 268 Marti Kaljuve, Jaagup Toome 0:13:51 0
7 152 Lauri Tammemäe, Rait Pallo 0:14:10 0
8 167 Joonas Oja, Asso Kesaväli 0:15:23 0
9 273 Tamor Bakhoff, Hendri Parrol 0:17:02 0
10 260 Mart Jõesaar, Kert Paidre 0:17:27 0
11 234 Urmo Kallakas, Kristjan Kivipalu 0:17:47 0
12 215 Kunnar Vahi, Ivar Vilson 0:20:38 0
13 300 Jari Julge, Martin Raudsepp 0:25:02 0
14 168 Andres Vesilind, Reiko Rist 0:42:31 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 246 Margret Zimmermann, Laura Joonas 0:12:46 0
2 213 Adele Puusalu, Piibe Tammemäe 0:14:20 0
3 292 Sigrid Ruul, Maile Magnusson 0:14:23 0
4 91 Pille Tiis, Heli Zvorovski 0:17:29 0
5 82 Maris Freudenthal, Katrin Varik 0:18:08 0
6 75 Heleen Jääger, Kristiin Jääger 0:18:39 0
7 89 Kairi Järvetar, Liina Müür 0:20:08 0
8 248 Heli Peetermann, Hedi Peetermann 0:21:06 0
9 178 Kaileen Raudsepp, Helis Puksand 0:21:22 0
10 155 Jelena Pjatkova, Anna Remmelgas 0:23:36 0
11 214 Maria Liisa Tõnissoo, Liis Lõhmus 0:24:52 0
12 258 Kadri Koovit, Margarita Zavadskis 0:28:14 0
13 309 Kelly Vainlo, Sandra Tarikas 0:29:14 0
14 252 Sirli Pippar, Kairi Vahter 0:30:53 0
15 150 Merle Petersoo, Sigrid Kleidov 0:31:50 0
16 254 Liisa Manglus, Pille Palts 0:32:23 0
17 88 Pille Jostov, Ines Malmberg 0:36:34 0
18 264 Evelin Eomois, Mari-Leen Üksküla 0:46:28 0
19 229 Sirly Kerner, Gerda Kangust 0:47:29 0
20 159 Ulvi Nõmmik, Ülle Aasmann 0:49:49 0
21 194 Kersti Alt, Siiri Kliimson 0:50:27 0
22 298 Kristin Puusepp, Marget Liblik 0:50:40 0
23 302 Sandra Suviste, Jaanika Lilienberg 0:55:05 0
24 261 Kaari Hindreko, Kerli Savi 0:55:19 0
25 90 Sirje Metsmaker, Mare Margat-Vesper 0:57:10 0
26 265 Ulvi Soosaar, Carolyn Soosaar 1:00:25 0
27 120 Katrin Tagoma, Kelly Linnap 1:43:18 4

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 156 Timmo Tammemäe, Grete Gutmann 0:12:09 0
2 203 Marek Karm, Olga Andrejeva 0:14:14 0
3 221 Katrin Kütt, Mehis Muru 0:14:47 0
4 230 Ragnar Leimann, Britt Jaaska 0:15:12 0
5 97 Heiki Pajuste, Helis Pajuste 0:16:28 0
6 277 Kaupo Maasing, Eret Maasing 0:17:15 0
7 297 Tomi-Andre Piirmets, Evely Kaasiku 0:18:29 1
8 253 Neeme Kalda, Erika Kalda 0:20:14 0
9 84 Liina Silluste, Karl Pehk 0:20:35 0
10 306 Mare Laan, Sander Olo 0:20:38 0
11 173 Priit Roosnupp, Moonika Roosnupp 0:20:57 0
12 187 Meelis Kalda, Kristi Janson 0:21:07 0
13 270 Mati Sarap, Kristi Luha 0:22:14 0
14 249 Siiri Vallner, Indrek Peil 0:22:18 0
15 301 Karin Kallisma, Sass Saat 0:24:27 0
16 266 Anna Peterson, Mihkel Kasepalu 0:25:34 0
17 299 Rauno Parts, Mare Padu 0:25:53 0
18 274 Kaili Laanemets, Karol Keskküla 0:26:08 0
19 271 Juri Zaitsev, Anastasia Jefimova 0:26:48 0
20 272 Allar Part, Kristiina Zadin 0:27:06 0
21 74 Reigo Peial, Kati Peial 0:27:49 0
22 85 Reelika Lõhmus, Henri Kunstmann 0:29:21 0
23 235 Kristel Valmson, Toivo Pärnpuu 0:29:22 0
24 202 Erki Maling, Kadri Schneider 0:31:13 0
25 259 Liisi Suurkivi, Marek Käo 0:32:17 0
26 149 Jaan Roop, Helin Roop 0:33:15 0
27 244 Katariina Linde, Hanno Rudissaar 0:33:43 0
28 269 Kätlin Kekk, Kristo Raun 0:38:31 0
29 263 Daniel Raud, Nele Tael 0:39:29 0
30 310 Tõnu Kull, Liisa Maria Kull 0:40:12 0
30 262 Marilii Pähn, Ain Pähn 0:47:30 0
- 247 Martin Laasmaa, - 0:19:47 0

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 76 Rimmo Rõõm, Kaarel Kullamaa 0:14:21 0
2 307 Epp Paalberg, Margus Lomp 0:19:27 0
3 295 Mikk Tomson, Kaarel Tomson 0:55:47 0

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 223 Marie Tammemäe, Mariliis Muuga 0:17:55 0
2 308 Elina-Emiilie Leht, Marie-Mädli Kivimäe 0:22:06 0
3 245 Merilin Anijärv, Hanna Karolin Franke 0:23:43 0

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 83 Markus Harald Pais, Kaarel Vesilind 0:13:56 0
2 78 Andres Rõõm, Martin Himma 0:14:00 0
3 98 Oskar Pärn, Meriliis Märks 0:30:42 0
4 304 Romer Loime, Tristan Leedo 0:45:21 0
5 303 Randel Vaiksalu, Ali Benmakhlouf 1:11:31 0

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 153 Teele Telgma, Lisbeth Liiv 0:21:39 0
2 92 Helena Zvorovski, Tuuli Torop 0:46:54 0

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS