Pärnu I etapi tulemused, 8.07.2015

Pereklass

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 233, Rain Pajur, Maris Pajur,Roger Pajur 0:22:54 0
2 120, Eliot Põld, Jasper Põld,Sirle Matt 0:26:26 0
3 231, Olari Albert, Karl-Markus Albert 0:29:51 0
4 241, Heigo Truu, Marge Truu, Katrin Truu 0:31:07 0
5 235, Kaire Leetsar, Kerttu Aru 0:31:44 0
6 240, Heiki Tuul, Laura Lisbeth Tuul 0:31:48 0
7 236, Silje Sander, Kristofer Sander 0:32:07 0
8 239, Helen Muru, Mehis Muru, Eliise Meriste, Elander Meriste 0:36:19 0
9 232, Paula Piikov, Imbi Albert 0:38:18 0
10 238, Priit Grünberg, Gert Grünberg, Liis Grünberg, Berit Grünberg 0:41:15 0
11 138, Githa Pärn, Liisa Sillamaa 0:42:41 0
12 114, Helinor Juhani, Janar Tagu,Jannor Tagu 0:42:49 0
13 242, Kaisa Pihla, Annaliisa Pihla 0:43:00 0
14 237, Mart Niidu, Marie-Lizette Niidu 0:52:24 0

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 125 Joosep Tammemäe, Kaupo Tammemäe 0:13:46 0
2 134 Karl Mäe, Jarmo Harjakas 0:16:13 0
3 127 Romet Sutt, Taavi Valter Taveter 0:17:08 0
4 140 Karl-Martin Müür, Priit Kärg 0:18:06 0
5 115 Laurits Puust, Mikk Sarapuu 0:19:17 0
6 141 Hardi Vask, Veljo Vask 0:21:12 0
7 143 Taavi Saar, Martin Saar 0:21:17 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 116 Viiu Juurik, Mariann Sulg 0:16:31 0
2 124 Kristiina Uusna, Brita Liivamaa 0:17:28 0
3 118 Ilvi Vare, Anne-Mari Pevkur 0:19:18 0
4 130 Kairi Lumberg, Pille Lumpre 0:21:26 0
5 117 Kristi Pajo, Aino Väin 0:21:27 0
6 119 Triin Rõigas, Ilona Vaitovski 0:23:19 0
7 110 Helen Jaago, Anne-Krõõt Pikson 0:23:45 0
8 112 Airi Roots, Gerli Lehemets 0:32:20 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 128 Sander Blehner, Margit Blehner 0:18:22 0
2 122 Kalev Otto, Grete Enn 0:19:16 0
3 146 Marja Lahtinen, Mika Juva 0:19:38 0
4 123 Kelli Hanschmidt, Oliver Hanschmidt 0:20:58 0
5 126 Karin Leetsar, Mart Aru 0:21:35 0
6 133 Andreas Lünekund, Luize-Ingrid Klimova 0:21:55 0
7 139 Siim Vahkel, Mari Aasmäe 0:24:45 1
8 145 Janika Virkus, Markko Virkus 0:24:52 0
9 136 Marilis Kallas, Hartvig Tooming 0:42:20 0

Kooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 129 Karl-Louis Laasmäe, Iris Abdullajev 0:19:04 0
2 135 Olavi-Tanel Kask, Kaisa-Helin Kask 0:26:52 1
3 121 Albert Piikov, Karita Vane 0:34:42 0
4 113 Jorm Roots, Lennart-Samuel Talviku 0:35:53 0

Kooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 144 Elina-Emiilie Leht, Marie-Mädli Kivimäe 0:20:46 0
2 137 Elika Laur, Laura Laud 0:30:00 0
3 111 Kristina Mere, Yasmina Bouhouda 0:33:07 0
4 142 Katrin-Liis Rumessen, Eva-Christine Pajo 0:41:12 0
5 132 Karolin Siimer, Linda Helena Siimer 0:48:25 0
6 131 Marite-Isabel Kask, Milena Simane 1:50:43 1

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS