Alma Linnasprint Kärdla juhend, 31. okt. 2015

Eesmärk

Tervete eluviiside propageerimine, värskes õhus tervise parandamine. Orienteerumise (eelkõige paarisorienteerumise) propageerimine Hiiumaal, Kärdlas.

 

Aeg ja koht

31. oktoober 2015 Kärdla kesklinnas. Start avatud 13.00-15.00 (vajadusel kauem), finiš suletakse 15:40.

 

Rada

Rada kulgeb Kärdla kesklinnas, stardi ja finišiga Rookopli tänavalt (linnavalitsuse kõrvalt). Tegu on suundorienteerumisega, kus osalejatel tuleb läbida kaheksa kohustuslikku punkti. Maha on märgitud kaks erinevat rada - läbida tuleb kohustuslikud punktid, mis on märgitud vastava võistlusklassi kaardile. Punktid on märgitud kaardile ning märgistatud ka maastikul. Võistlusraja start on kaardil märgistatud kolmnurga ning finiš kahe ringiga. Võistlusraja orienteeruv pikkus linnulennult on 3 km. 

Kõik võistlusklassile ettenähtud ning kaardile märgitud punktid tuleb läbida kahekesi (pereklassi puhul kogu perega)! Kui rajakohtunikud märkavad eksimist antud reegli suhtes, on korraldajatel õigus võistlejad trahvida või diskvalifitseerida.

 

Komposterlehe märgistussüsteem

Osalejad saavad paari peale registratuuris komposterlehe, millele stardis märgitakse stardi- ning finišis finišiaeg. Rajal tuleb osalejatel vastava numbriga märgitud lahter komposteerida sama numbrit kandva kompostriga maastikul. Vea korral saab paranduse teha “R” lahtrisse. Kui eksitakse nt 5. punkti märgistamisel (märgistus ei ole selge või märgistati mõne muu punkti kompostriga), siis tuleb komposteerida üks “R” lahtritest uuesti 5. punkti kompostriga.

 

Võistlusklassid ja -tasud

Võisteldakse kolmes võistlusklassis: põhiklass, kooliõpilased ning pereklass (lapsevanem(ad) koos ühe või enama kuni 10-aastase lapsega). Põhiklassis toimub eraldi mees-, nais- ja segapaaride arvestus. Kooliõpilastel toimub eraldi arvestus meestele ja naistele (kooliõpilaste segapaarid lähevad kooliõpilaste meeste arvestusse).

 

Võistlusklass

Eelregistreerimine kuni 30.10.2015

Kohapeal

Põhiklass

6 EUR / paar

8 EUR / paar

Kooliõpilased

4 EUR / paar

6 EUR / paar

Pereklass

4 EUR / pere

6 EUR / pere

 

Registreerimine

Registreerimine toimub veebis aadressil www.linnasprint.ee. Osalustasu tuleb kanda SEB arveldusarvele EE121010152001503004 või Swedbank-i arveldusarvele EE872200221050769934 (MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi), selgitusse palume kindlasti kirjutada osalejate täisnimed. Võistluspäeval registreerimine kohapeal kell 12:30-15:00. Võistleja ümberregistreerimise (klassi muutmine, võistleja asendamine jms.) tasu on 2 EUR.

 

Võitjate selgitamine ja autasustamine

Võitjad selgitatakse aegade põhjal. Võrdsete aegade korral märgitakse protokollis kõrgemale positsioonile varem startinud võistluspaar. Iga vahelejäänud või valesti võetud punkt annab 5 trahviminutit, mis lisatakse võistlejate ajale. Kõikide etappide iga võistlusklassi esikolmikule on auhinnad. Lisaks jagatakse hulgaliselt loosiauhindu. Autasustamine toimub võistluspaigas orienteeruvalt kell 15.40. Võidetud auhindu on võimalik kätte saada kuni 14 päeva jooksul peale võistluse toimumist (välja arvatud riknevad tooted)!

 

 Lisainfo

  • Võistlusnumber tuleb kinnitada rinnale.

  • Võistlejatel on võimalus kasutada riietehoidu.

  • Üks võistleja saab ühel etapil osaleda üksnes ühe võistluspaari koosseisus.

  • Ettevaatust liikluses, tegemist on linnaga! Võistluse korraldaja ei võta vastustust osaleja tervisliku seisundi eest!

  • Ürituse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (Force Majeure) osavõtumaksu ei tagastata. Registreerunu mitteosalemisel osavõtumaksu ei tagastata.

 

Korraldaja

Võistlust korraldab MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Võistluse peakorraldaja on Tauri Tilk. Lisainfo ja küsimused linnasprintemu.ee, 5088458 ning www.linnasprint.ee.

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS