Tartu üldarvestus 2014

Pereklass

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Kokku Tulemus
1 75, Tõnu Ilves, Elin Ilves, Karmen Ilves 100 100 100 300 200
2 198, Tõnu Sikkal, Karoliina Sikkal, Rasmus Kruusa 80 80   160 160
3-4 224, Robert Sander , Maiu Sander 32 60 80 172 140
3-4 54, Sander Lepik, Maris Lepik 28 70 70 168 140
5 154, Liivi Tafenau, Marius Vister 70 45   115 115
6 8, Askar Neumann, Tiina Neumann 45 50   95 95
7 7, Väino Ellamik, Alice Ellamik,Peeter Karl Mõtsk 40 6 50 96 90
8 45, Mariann Rajang, Annemai Rajang 1 40 28 69 68
9 65, Silvia Pihu, Robert Pihu   18 40 58 58
10-11 50, Kaupo Karja, Indrek Karja,Kaidi Karja 16 36 12 64 52
10-11 180, Kaire Raasik, Uku Raasik   16 36 52 52
12 193, Erik Kersna, Kristi Vassil 21 28   49 49
13 48, Aivo Ott, Pille-Riin Ott 14 24   38 38
14 113, Moonika Nairis, Meelis Nairis, Simone Nairis ja Elise Nairis 1 14 21 36 35
15 159, Katarina Sarap, Aivar Sarap   8 24 32 32
16 274, Priit Rooden, Meena Rooden   1 18 19 19
17 51, Jaana Karja, Kaisa Karja,Karmen Karja 1 1 10 12 11
18 153, Kristi Lill, Lilii Lill, Andra Mikk   1 4 5 5
19-20 95, Piret Lood, Kevin Lood, Elise Lood, Hugo Lood   1 2 3 3
19-20 201, Tuulis Mägi, Merle Mägi,Tuule Mägi, Mark Mägi 1 2   3 3
21 42, Ulvi Näkk, Liisa - Lotta Jaakson 1 1   2 2
22-23 183, Karl-Markus Saukand, Raivo Saukand     60 60  
22-23 136, Emil Eensaar, Teele Eensaar 60     60  
24 69, Johanna Nurk, Andres Nurk 50     50  
25 268, Erik Kersna, Henri Kersna     45 45  
26 216, Meelis Merenäkk, Renno Merenäkk 36     36  
27-28 142, Anete Haak, Rain Haak     32 32  
27-28 117, Heleri Kivil, Stefan Kivil   32   32  
29 185, Raul Lepasild, Stefani Lepasild 24     24  
30 196, Marie Reinmets, Marit Reinmets   21   21  
31 130, Aiki Schneider, Sirelin Schneider 18     18  
32 251, Merili Päike,Mati Päike, Liisa - Lotta Jaakson     16 16  
33 145, Merle Mägi, Kaili Mägi     14 14  
34-35 131, Annika Koovit, Alari Alumets   12   12  
34-35 196, Kristiina Rull, Herman Rull 12     12  
36-37 208, Andrus Asi, Andre Asi   10   10  
36-37 218, Anti Einpaul, Laura Brita Einpaul, Triin Einpaul 10     10  
38-39 271, Mihkel Tammaru, Robin Tammaru     8 8  
38-39 140, Helena Peedosk, Tõnn-Siim Peedosk 8     8  
40-41 217, Andrei Uksov, Andres Luka Uksov     6 6  
40-41 195, Tanel Kersna, Henri Kersna 6     6  
42-43 164, Tiina Krusberg, Heiki Krusberg, Koit Krusberg   4   4  
42-43 230, Jaak Pruulmann - Vengerfeldt, Uku Pruulmann - Vengerfeldt 4     4  
44 233, Kristiine Siimer, Roland Kivila 2     2  
45-53 155, Ragnar Toomas Kibur, Rasmus Kibu, Piret Kibur   1   1  
45-53 171, Peep Päädam, Reimo Päädam 1     1  
45-53 195, Katrin Karuauk, Loreta Lisanna K, Maarja Värv, Madli Ann Kade   1   1  
45-53 198, Liisa Unt, Indrek Karja   1   1  
45-53 201, Piret Kreutzwald, Raivo, Kreutzwald, Karoliine Kreutzwald, Olivia Kreutzwald   1   1  
45-53 210, Anu Saks, Ülle Saks   1   1  
45-53 228, Priit Pooden, Meena Pooden 1     1  
45-53 232, Tõnis Saag, Piret Saag, Uku Saag, Ott Saag 1     1  
45-53 71, Indrek Kaseorg, Anneli Kaseorg, Emma-Maria, Andr 1     1  

Meespaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Kokku Tulemus
1 43, Arvi Anton, Joosep Tammemäe 100 100 100 300 200
2 36, Marius Aave, Uku-Laur Tali 70 80 80 230 160
3 184 Peeter Karja, Priit Randman   70 60 130 130
4 145, Heinar Vaine, Ülari Kais 80 24   104 104
5 66, Ott Rakkaselg, Allar Padari 45 50 45 140 95
6 82, Tanel Kalm, Janoš Nikopensius 40 45 36 121 85
7 64, Peep Teppo, Aleksander Tali 24 60   84 84
8 147, Jürgo Väli, Mait Vaiksaar 36 36 28 100 72
9 35, Raul Kangur, Indrek Mahla 28 32 24 84 60
10 100, Risto Mitt, Lauri Kikerpill 1 18 21 40 39
11 133, Edgar Kriisk, Taavi Dovnar 6 28   34 34
12 57, Marek Võsu, Aivar Lankov 1 12 18 31 30
13 6, Laurits Puust, Mikk Sarapuu 1 8 16 25 24
14 227, Hendrik Pakosta, Tõnis Petersell 14 4   18 18
15 2, Renno Rehtla, Teet Tilk 2 2 12 16 14
16 150, Markus Koidu, Märt Kivila 1 10   11 11
17 38 Andres Rõõm, Marten Soeson     70 70  
18 68, Jaan Jänes, Andres Ehala 60     60  
19-20 197 Kristjan Linnus, Karol Pärn     50 50  
19-20 166, Mikk Tali, Kaarel Piip 50     50  
21-22 134 Kristjan-Martin Kirjanen, Jüri Joonas     40 40  
21-22 192 Asso Kesaväli, Tiit Toomas   40   40  
23-24 264 Revo Lumpre, Marek Mäoma     32 32  
23-24 37, Urmo Kiviselg, Mihkel Puusepp 32     32  
25-26 120, Matis Pääslane, Priit Pääslane 21     21  
25-26 178 Madis Salus, Martin Salus   21   21  
27 78, Tõnu Timma, Hannes Roosalu 18     18  
28-30 148 Karol Pärn, Kristjan Pärn   16   16  
28-30 60, Roman Kattai, Aarne Seeba 16     16  
28-30 266 Rasmus Kruusa, Tõnu Sikkal     14 14  
31 209 Erkki Vähi, Henri Liiva   14   14  
32-33 112, Taavi Tammik, Martin Nelis 12     12  
32-33 265 Martti Sala, Lauri Kiuru     10 10  
34 83, Alar Ameerikas, Kaarel Koitne 10     10  
35-36 147 Sander Tähnas, Junko Talivere     8 8  
35-36 202, Joosep Aloel, Madis Kaasik 8     8  
37-38 144 Tuulis Mägi, Kristjan Mägi     6 6  
37-38 188 Mihkel Joonas, Andres Hillep   6   6  
39-40 245 Hendrik Pakosta, Karol Kocys     4 4  
39-40 231, Richard Oran, Taavi Lassmann 4     4  
41 222 Tõnu Arrak, Tamar Tiisler     2 2  
42-53 246 Sander Suleva, Kalle Kiik     1 1  
42-53 113 Silvar Priman, Jaak Rooden   1   1  
42-53 165 Lauri Saidla, Rauno Saidla   1   1  
42-53 167, Lembit Nöps, Martin Loimet 1     1  
42-53 187, Ragnar Baumann, Joonas Tomingas 1     1  
42-53 190, Ardi Mäesalu, Taavi Torga 1     1  
42-53 203 Tõnu Arran, Revo Lumpre   1   1  
42-53 209, Vahur Teppan, Erik Kunn 1     1  
42-53 229, Bart Maes, Robbe Shaelen 1     1  
42-53 79 Kait Kabun, Mati Põldver   1   1  
42-53 96, Marko Sooru, Kristjan Vider 1     1  
42-53 99 Rasmus Sepp, Taavi Tamm   1   1  

Naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Kokku Tulemus
1 93 Madli-Johanna Maidla, Kristiina Laht 50 100 100 250 200
2 49 Jana Kink, Marili Zimmermann 100 50 80 230 180
3 123 Siiri Rist, Rahel Allas 80 80   160 160
4 86 Marju Villak, Kadri Sepalaan 60   50 110 110
5 47 Helle Hallik, Maia Boltovsky 45 45 60 150 105
6-7 105 Kaire Kallak, Made Vares 40 32 32 104 72
6-7 5 Marie Külvik, Marta Olvet 36 6 36 78 72
8 9 Piret Pärnik, Tea Pärnik 1 70   71 71
9 139 Anu-Liis Laar, Triin Paabo 32 36   68 68
10 46 Kersti Vennik, Marika Koplimägi 24 24 40 88 64
11 91 Airi Alnek, Kristi Alnek 28 21   49 49
12 1 Piret Värnomasing, Grete Kindel 18 28 12 58 46
13 188 Kairi Sang, Maria Liisa Tõnissoo 8 1 28 37 36
14 88 Jane Saluorg, Laura Kasearu   14 18 32 32
15 94 Terje Aloel, Kristiina Ojamäe 16 8   24 24
16 115 Anu Lehes, Mirjam Laht 1 4 16 21 20
17-18 102 Signe Pruul, Liili Vatsar 1 1 10 12 11
17-18 81 Mairi Staškevitš, Jana Mihkelson 1 10   11 11
19 194 Pillerin Paukson, Luize-Ingrid Klimova   1 6 7 7
20 88 Anne Must, Katre Holland 2 2   4 4
21-30 101 Ülle Põldoja, Leili Prans 1 1 1 3 2
21-30 129 Krista Rooni, Siiri Suursoo 1 1 1 3 2
21-30 151 Liisi Täht, Rita Kivila 1 1 1 3 2
21-30 74 Kelli Somelar, Eliisa Saksing 1 1 1 3 2
21-30 108 Kaili Rätsep, Riin Kodu   1 1 2 2
21-30 125 Aigi Lust, Sirje Siilik   1 1 2 2
21-30 142 Janne Listra, Urbe Kallais 1   1 2 2
21-30 10 Karmen Härm, Kaire Klaus 1 1   2 2
21-30 11 Kadri Isakar, Liile Jõgi 1 1   2 2
21-30 211 Anneli Lukason, Tiina Põllu 1 1   2 2
31-32 202 Siiri Rist, Egle-Helene Ervin     70 70  
31-32 107 Eleri Hirv, Mariann Sulg 70     70  
33 146 Karmen Alnek, Mariann Sulg   60   60  
34 211 Airi Alnek, Kaie Konsap     45 45  
35 90 Kirsti Kuhi, Hannula-Katrin Pandis   40   40  
36 143 Anett Lanno, Liis Uusküla     24 24  
37-38 241 Hedi Peetsu, Kerli Rosenfeldt     21 21  
37-38 137 Liis Uusküla, Teele Randman 21     21  
39 76 Liisa Puusepp, Aveli Vellerind   18   18  
40 123 Kerli Kostin, Kerli Kasar   16   16  
41-42 216 Kaidi Külaots, Maili Nestor     14 14  
41-42 203 Kerli Kostin, Piia Jaksi 14     14  
43-44 156 Liina Malva, Birgit Ritsbek 12     12  
43-44 207 Triin Vask, Helen Vellau   12   12  
45 181 Katre Sakala, Maili Nestor 10     10  
46 208 Karin Sabalisk, Elise Umb     8 8  
47 41 Siret Saarsalu, Heidi Tubli 6     6  
48-49 200 Lona-Liisa Sutt, Katrina Sepp     4 4  
48-49 62 Ave Nurk, Airi Undrits 4     4  
50 159 Irmen Noormaa, Maiken Mätik     2 2  
51-80 132 Madli-Minna Kivisaar, Triinu Siilbek     1 1  
51-80 127 Merje Meerits, Maali Käbin     1 1  
51-80 133 Airi Taavel, Aino Sirkel     1 1  
51-80 135 Katri Ahtijäinen, Liis Ott     1 1  
51-80 136 Merilin Vahtra, Kerli Kostin     1 1  
51-80 152 Marie Kriisa, Olga Mazina     1 1  
51-80 186 Kristiina Malm, Maarika Kelder     1 1  
51-80 192 Terje Magus, Merike Balder     1 1  
51-80 193 Mareike Voogla, Stefi Treier     1 1  
51-80 215 Grete Roop, Elen Sukamägi     1 1  
51-80 255 Aune Lõo, Renda Randoja     1 1  
51-80 106 Kadri Kõiv, Maria Tamm 1     1  
51-80 106 Kerli Rosenfeldt, Kelin Karusaar   1   1  
51-80 138 Jane Saluorg, Teele Tamm 1     1  
51-80 153 Liis Jaagant, Triin Paljak 1     1  
51-80 158 Siiri Oras, Tiina Oras 1     1  
51-80 170 Anne Margusoo, Liina Jakobson   1   1  
51-80 173 Malle Elvet, Aino Sirkel   1   1  
51-80 174 Kairit Prits, Kariina Tšursin 1     1  
51-80 204 Diana Aus, Minna-Mari Salm 1     1  
51-80 211 Merilyn Keskküla, Heidi Tubli   1   1  
51-80 219 Malve Elvet, Aino Sirkel 1     1  
51-80 223 Kärt Laur, Helen Laikoja 1     1  
51-80 235 Irma Sauga, Evelin Pung 1     1  
51-80 61 Annika Valdner, Aire Riives 1     1  
51-80 66 Madli-Minna Kivisaar, Liis Park   1   1  
51-80 68 Pii Müller, Greete Kempel   1   1  
51-80 85 Kadri Plaado, Kadi Randoja 1     1  
51-80 97 Kristi Uudeberg, Kärt Aavel 1     1  
51-80 151 Maarja-Liisa Oldekop, Hedi Sinijärv     1 1  

Segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Kokku Tulemus
1 122, Eveli Saue, Priit Viks 100 100 60 260 200
2 110 Katrin Kütt, Martin Vilismäe   60 100 160 160
3 118, Kaisa Kase, Ott Toomet 70 70 70 210 140
4 189, Mari Kaseväli, Marko Teder 40 80 36 156 120
5 143, Anni Lomp, Vahur Veeroja 36 50 18 104 86
6 109, Liisa Puusepp, Markus Puusepp 45   40 85 85
7 4, Kunnar Karu, Anniki Inno 60   24 84 84
8 95, Kristiina Vinkel, Kristjan Pahk 32 45 32 109 77
9 80, Anneken Hints, Henry Olde 21 40 10 71 61
10 62 Selin Valk, Priit Vislapuu   32 21 53 53
11 135, Ene Laht, Tarmo Laht 24   28 52 52
12 40, Raivo Rõõm, Margit Rõõm 1 18 16 35 34
13 56, Merike Randoja, Heiki Raimets 10 16 6 32 26
14-15 117, Kelli Hanschmidt, Oliver Hanschmidt 4 21 1 26 25
14-15 126, Kristi Helekivi, Reigo Hendrikson 1 24   25 25
16 104, Timmo Kuusk, Liisa Raudkepp 1   12 13 13
17 225, Kaspar Lillmaa, Diana Rande 1 2   3 3
18-22 168, Peep Bušin, Merily Müürsepp 1 1 1 3 2
18-22 84, Ülari Oras, Kadi Oras 1 1 1 3 2
18-22 206 Aire Riives, Martin Riives   1 1 2 2
18-22 87, Marti Soosaar, Kadri Säde 1   1 2 2
18-22 206, Sander Mändoja, Mariliis Hänilane 1 1   2 2
23-24 213 Eleri Hirv, Sander Mirme     80 80  
23-24 160, Karmen Stimmer, Erik Jaaniso 80     80  
25-26 224 Kaia Kivikas, Tõnis Uiboupin     50 50  
25-26 90, Lota Plezere, Kristaps Grinbergs 50     50  
27 155 Aleksandr Šved, Olga Potštar     45 45  
28 152 Eva-Stina Kerner, Tarmo Anton   36   36  
29-30 178, Pille Rossi, Edgar Sepp 28     28  
29-30 78 Minna Kuslap, Tarvo Metsavas   28   28  
31 134, Maria Daubaraite, Tanel Kingsepp 18     18  
32 159, Mirjam Arumäe, Raul Toover 16     16  
33-34 235 Liina Malva, Philipp Haslach     14 14  
33-34 141, Martin Peerna, Ulrika Eesmaa 14     14  
35 71 Külli Kori, Mati Sõber   14   14  
36-37 72 Kiur Erik Eensaar, Teele Eensaar   12   12  
36-37 92, Heikki Zeigo, Kristiina Kõiv 12     12  
38 183 Jaan Jänes, Ya Wen Hsu   10   10  
39-41 272 Tiit Toomas, Jete Suure     8 8  
39-41 222, Triin Vask, Pippin 8     8  
39-41 64 Aron Trumm, Piret Trumm   8   8  
42-43 200, Maria Sarv, Janek Suuroja 6     6  
42-43 205 Ats Kask, Maili Vinn   6   6  
44-45 206 Reimo Liiv, Külliki Tolmusk     4 4  
44-45 197 Ardo Aednik, Katrin Käbas   4   4  
46-47 237 Liis Mägi, Heiki Zvorovski     2 2  
46-47 165, Ruti Kirikmäe, Imre Kirikmäe 2     2  
48-77 109 Heino Sildala, Maret Sildala     1 1  
48-77 126 Heleen Jääger, Heiki Jääger     1 1  
48-77 161 Denis Uksov, Maria Orb     1 1  
48-77 221 Andres Saal, Kristin Viikmaa     1 1  
48-77 228 Tanel Lass, Kerli Leetsaar     1 1  
48-77 229 Evelin Kangro, Kristjan Rea     1 1  
48-77 242 Angela Adamson, Sander Lillemäe     1 1  
48-77 259 Miina Käos, Mattias Muro     1 1  
48-77 119, Aivar Aasma, Piia-Kristiina Miller 1     1  
48-77 121, Diana Romanenkova, Priit Tänav 1     1  
48-77 125, Lisette Lehtmets, Rauno Lagenõmm 1     1  
48-77 131, Heleri Kivil, Stefan Kivil 1     1  
48-77 132, Katri Hirv, Sven-Erik Enno 1     1  
48-77 144, Kati Koido, Vallo Kask 1     1  
48-77 146, Kätlin Muuga, Rain Ojavee 1     1  
48-77 148, Aljona Gogoleva, German Golub 1     1  
48-77 169 Anna-Helena Kase, Indrek Benno   1   1  
48-77 169, Marek Laanbek, Hanna Haavapuu 1     1  
48-77 175, Jelizaveta Kruglova, Grigori Sorgin 1     1  
48-77 185 Silver Soon, Anastassia Safonova   1   1  
48-77 208, Vladislav Leonetta, Ivanistsev Pavanello 1     1  
48-77 226, Agnes Salundi, Aleksander Saluri 1     1  
48-77 234, Argo Nurmak, Maila Kuus 1     1  
48-77 55, Maiu Paloots, Mihkel Paloots 1     1  
48-77 70, Rain Haak, Anete Haak 1     1  
48-77 99, Anne Margusoo, Lauri Joosu 1     1  
48-77 189 Erli Vain, Meris Mesi     1 1  
48-77 270 Ülar Raud, Gerda Sankovski     1 1  
48-77 236 Hannah Schaper, Vladislav Valev     1 1  
48-77 8 Askar Neumann, Tiina Neumann     1 1  

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Kokku Tulemus
1 44 Karel Romet Pedajas, Rando Marrandi 80   100 180 180
2 155 Kristjan Laht, Kristel Sibul 70 100 70 240 170
3 172 Karl Martin Alnek, Vootele Jagomägi 100   60 160 160
4 152 Mart Pae, Siim Isup 50 80   130 130
5 67 Mare Vahtre, Alo Vahtre 40 60 40 140 100
6 29 Jan Markus Raudik, Magnus Ruusmaa 24 70   94 94
7 72 Keiu Oras, Egert Jurjev 28 45 36 109 81
8 30 Kaarel Kalda, Karl Hunt 21 40   61 61
9 161 Andres Nöps, Kaarel Kullamaa 60 0   60 60
10 240 Andres Nöps, Mikk Paju     80 80  
11-12 117 Gregor Soodla, Stever Liivamägi     50 50  
11-12 177 Jakob Julius Sova, Bertram Sargla   50   50  
13-14 269 Kevin Hallop, Mauno Kapten     45 45  
13-14 76 Hendrik Rull, Georg Caius Kutsar 45     45  
15 31 Ilja Sapatšuk, Ivar Kalamees 36     36  
16 32 Erik Lukin, Eliise Kass 32     32  
17 34 Johannes Klimušev, Hans Killak 18     18  

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Kokku Tulemus
1 176 Marianne Haug, Kristiine Aluvee 100   100 200 200
2 114 Kaisa Sander, Katrina Ojavee 80 100 70 250 180
3 192 Getter Silm, Elisabet Rivis 70 80 50 200 150
4 197 Kati Iher, Mirjam Iher 60 70 60 190 130
5 33 Eneli Läte, Marit Lusti 45 50   95 95
6 212 Emily Raudkepp, Doris Kudre     80 80  
7 144 Evelina Gretško, Maria Leping   60   60  
8 110 Maali Pruul, Marta Johanna Mets 50     50  
9 238 Eneli Maranik, Liina-Mari Roolaht     45 45  
10 114 Helen Helmet, Ilona Toikka     40 40  

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Kokku Tulemus
1 38 Andres Rõõm, Marten Soeson 100 100   200 200
2 63 Jürgen Kukk, Aleksander Luha 80 40 80 200 160
3 65 Hugo Johannes Nurk, Aleksander Tamm 50 50 100 200 150
4-5 14 Tanel Tamm, Martin Piilberg 45 70 70 185 140
4-5 27 Rasmus Aarla, Martin Liivak 14 80 60 154 140
6 24 Henrik Hansson, Andreas Otsus 70 60   130 130
7 207 Sander Ähnas, Junko Talivere 60 45   105 105
8 213 Jaanis Sirkel, Kevin Jõgi 28 36   64 64
9 19 Mihkel Tiks, Karl Meus 40 4 21 65 61
10 17 Andras Korotkov, Markus - Thom Tomson 16 28 28 72 56
11 74 Emil Eensaar, Hugo Gregor Kikerpill   10 40 50 50
12 214 Hukko Talivere, Kevin Kokk 32 8   40 40
13 184 Karl-Markus Saukand, Kert Punnison 6 18   24 24
14 18 Oliver Lill, Sander Vider 2 1 18 21 20
15 77 Ralf Kivil, Gerda Kivil 1 2 16 19 18
16 183 Edgar Margulis, Edgar Pintšuk 12 1   13 13
17-18 157 Lauri Sarap, Mart Oskar Kull 1 1 6 8 7
17-18 170 Parvin Tiks, Mihkel Mahla 1 6   7 7
19-20 136 Kaur Kivila, Mihkel Penu   1 1 2 2
19-20 182 Johanna Nurk, Karl Siidra   1 1 2 2
21 125 Kiur Erik Eensaar, Teele Eensaar     50 50  
22 164 Joonatan Oras, Siim Mällo     45 45  
23-24 127 Joonatan Oras, Rudolf Saluoks 36     36  
23-24 163 Dagnar Engel, Kristen Annus     36 36  
25-26 100 Renor Kikas, Robin Tätte   32   32  
25-26 170 Valmar Alve, Kristo Sula     32 32  
27-29 162 Joonas Jääger, Lepo Kisand     24 24  
27-29 182 Markus Tikk, Mihkel Penu 24     24  
27-29 98 Mirko Mitt, Ruslan Abubakarov   24   24  
30-31 138 Richard Truuse, Mihkel Kõrgesaar   21   21  
30-31 162 Anete Maremäe, Karl Gutmann 21     21  
32 149 Gert Haak, Kaur Kivila 18     18  
33 142 Aivo Liivat, Gert Haak   16   16  
34-35 171 Kaspar Kinko, Kaur Öövel     14 14  
34-35 191 Karl-Martin Voovere, Madis Kuik   14   14  
36-37 140 Jasper Lätt, Markus Tikk   12   12  
36-37 168 Rasmus Sepp, Taavi Tamm     12 12  
38-39 169 Robin Tätte, Ander Aarde     10 10  
38-39 199 Oskar Michelson, Robert Reinsalu 10     10  
40-41 124 Mirko Mitt, Rasmus Sepp 8     8  
40-41 258 Mark Olav Sepp, Melani Muro     8 8  
42-43 148 Raimond Aus, Karl Oskar Alamaa     4 4  
42-43 215 Artur Michelson, Mihkel Renning 4     4  
44 167 Hedvig Pungar, Ruslan Abubakarov     2 2  
45-53 179 Mihkel Kõrgesaar, Marcus Tamm     1 1  
45-53 179 Rait Roland Rodi, Kristjan Mäestu 1     1  
45-53 180 Gert Haak, Jasper Lätt     1 1  
45-53 182 Krisette Juur, Markus Tikk     1 1  
45-53 221 Stella Elisabeth Saar, Sten Johan Saar 1     1  
45-53 23 Kevin Laig, Martin Munck 1     1  
45-53 250 Rasmus Hallop, Pärt Kõrgesaar     1 1  
45-53 256 Aivo Liivat, Kert Punnison     1 1  
45-53 257 Liis Rossner, Siim Rossner     1 1  

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Kokku Tulemus
1 16 Brita Sander, Marilin Riives 60 80 100 240 180
2 26 Tiina Maria Tali, Maribell Villakov 100 60 80 240 180
3 176 Edith Pärnik, Johanna Ets   100 60 160 160
4 53 Kirke Maria Lepik, Kristiina Kuningas 70 70 70 210 140
5 28 Karmen Kadakmaa, Ethel Uibo 50 36 50 136 100
6-7 89 Loona Paula Peetso, Kertu Liisa Lepik 40 45 40 125 85
6-7 25 Grete Kivisaar, Anni Britta Pajoma 45 40 36 121 85
8-9 139 Gabriela Truuse, Krisette Anderson   8 45 53 53
8-9 108 Marlen Vaidla, Marie Helene Puurand 21 32   53 53
10 15 Kerli Soe, Iris Niinemets 4 24 28 56 52
11-12 186 Marleen Toode, Hanna-Riia Allas 1 14 32 47 46
11-12 177 Ilona Toikka, Helen Helmet 28 18   46 46
13 20 Teele Tars, Tuule Tars 8 21 18 47 39
14 116 Kertu Ly Alnek, Nele Paglant 18 16   34 34
15 39 Birgit Rõõm, Liisi Puusepp 16 10 6 4 26
16 12 Angelika Sapatšuk, Hedvig Pungar 12 4   16 16
17 180 Mari-Liis Kapp, Elys Rannik 14 1   15 15
18 98 Kätlin Kukk, Laura Tamm 2 2   4 4
19-22 13 Marit Vaht, Helen Ennok 1 1   2 2
19-22 164 Kadi Sepp, Rachel Kõllo 1 1   2 2
19-22 194 Kätriin Valvik, Helin-Liis Sõrra 1 1   2 2
19-22 210 Liisi Soosaar, Merin Ojakäär 1 1   2 2
23 191 Edith Pärnik, Hellerin-Merit Sõrra 80     80  
24 128 Säde Mai Krusberg, Hanna Kurvet   50   50  
25 220 Annabel Kaldvee, Nicole Vingertsuk 36     36  
26 103 Ilona Peedosk, Liis Rossner 32     32  
27 69 Meril Mirjam Oras, Annabel Kaldvee   28   28  
28-29 115 Anete Maremäe, Eliise Maremäe     24 24  
28-29 21 Iris Vaagen, Johanna Kollom 24     24  
30 165 Nele Paglant, Eliis Simson     21 21  
31 201 Marin Lõo, Katre Uibo     16 16  
32 175 Anna Maria Tuberg, Eliise Oras     14 14  
33-34 177 Elisabeth Brauer, Karina Stepahhina     12 12  
33-34 143 Lisete Lõo, Jaanika Villido   12   12  
35-36 205 Brita Kuu, Laura Pedjak 10     10  
35-36 174 Kea Victoria Nool, Annette Kits     10 10  
37 166 Marie Helene Puurand, Tiina Kaljuste     10 8  
38-40 194 Paula Triinu Laiuste, Ingemari Org     8 6  
38-40 141 Leonora Kasemaa, Karmen Kütt   6   6  
38-40 217 Lucia Brown, Eliise Marta Einpaul 6     6  
41 173 Anel Neumann, Mari Leito     4 2  
42 172 Aana Kään, Aysel Metsik     2 1  
43-48 248 Katariina Uibo, Eliise Uibo     1 1  
43-48 253 Liisi Soosaar, Anete Valge     1 1  
43-48 167 Mari-Liis Lindre, Maria Teeväli   1   1  
43-48 173 Kärol Valvik, Kirke Naarits 1     1  
43-48 204 Liis Rossner, Elerin Noorkõiv   1   1  
43-48 212 Stella Leius , Marie Reinmets 1     1  

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS