Tulemused - Alma Linnasprint Pärnu I etapp, 9.07.2014

Pereklass

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 148, Askar Neumann, Tiina Neumann 00:28:39 0
2 156, Oskar Lipp, Viktor Lipp 00:38:04 0
3 135, Olari Albert, Karl-Markus Albert 00:38:49 0
4 161, Simone Pärn, Adoree Pärn 00:44:56 0
5 168, Bert Pohlak, Piret Ree, Emma Pohlak 00:45:36 0
6 147, Nele Trushin, Leelo Trushin, Roosi Trushin 00:46:59 0
7 146, Gerly Lilleorg, Grete Lilleorg 00:46:59 0
8 167, Rain Rang, Triin Rang, Mona Pohlak 00:48:47 0
9 171, John Evelyn, Sophie Evelyn 00:49:45 0
10 157, Heigo Truu, Marge Rattiste, Katrin Truu 00:52:25 0
11 144, Getlin Uudikas, Toomas Miiter, Christopher Alex 00:53:14 0
12 170, Karl Liblik, Kuno Liblik 00:59:31 0
13 131, Kadri Kaste, Kirke Võisula 01:06:42 0
14 150, Ulvi Näkk, Liisa-Lotta Jaakson 01:11:04 2
15 173, Marie- LizetteNiidu, Eva-Christine Pajo 01:13:50 0

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 139 Kaupo Tammemäe, Martin Nassar 00:16:07 0
2 140 Markko Virkus, Ivar Ignatjev 00:28:37 0
3 160 Frans Valkonen, Eero Lattu 00:33:54 0
4 154 Helander Toom, Rando Kirast 00:42:30 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 138 Maria Liisa Tõnissoo, Liisa Puusepp 00:21:48 0
2 174 Angela Tölpt, Kristi Pajo 00:41:00 0
3 141 Helen Jaago, Kärt Pärtel 00:42:21 0
4 175 Marjaena Meretoja-Pyn, Annika Tasala 00:50:58 0
5 162 Tairi Hütt, Kairit Prits 00:55:43 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 163 Kriatjan Pahk, Kristiina Vinkel 00:18:34 0
2 136 Sander Blehner, Margit Blehner 00:20:34 0
3 134 Selin Valk, Priit Vislapuu 00:24:33 0
4 159 Alma Sarapuu, Urmas Saat 00:27:03 0
5 56 Merike Randoja, Heiki Raimets 00:30:47 0
6 166 Raik Maaroos, Liisa Meidla 00:33:37 0
7 137 Kalev Otto, Anette Varik 00:36:53 0
8 149 Jorm Roots, Inga Saik 00:39:11 0
9 164 Tarmo Tõnismann, Merje Tõnismann 00:41:38 0
10 152 Pii Müller, Tarvo Metsavas 00:50:54 0
11 158 Tiiu Reinmaa, Tõnis Tapupere 01:16:50 2

Kooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 172 Rait Alliku, Tauri Tinast 00:31:55 0
2 153 Olavi-Tanel Kask, Merilin Kask 00:42:16 0
3 176 Robert Ivask, Sandra Ivask 00:53:35 0
4 155 Kevin Raud, Siim Ants 01:09:25 0
5 169 Garlo Fogelberg, Reti Puuraid 01:11:10 0

Kooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 165 Helena Leskinen, Tiina Leskinen 00:37:25 0
2 143 Kristina Mere, Jasmina Bouhouda 00:53:31 0
3 142 Gertrud Tomson, Marie-Annette Maksimova 01:09:10 0
4 151 Milena Simane, Marite-Isabel Kask 01:29:07 0

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS