Alma Linnasprint, Tallinna I etapp (8. mai 2013)

Meespaarid

Koht
Võistluspaar Aeg Trahv
1 34 Lauri Tammemäe, Rait Pallo 0:13:15 0
2 47 Sergei Rjabõshkin, Aleksandr Shved 0:14:31 0
3 97 Mehis Muru, Martin Vilismäe 0:15:35 0
4 94 Silver Tamm, Ove Kangur 0:17:12 0
5 98 Tomas Hanzl, 0:17:58 0
6 53 Madis Loit, Archibald Kald 0:18:43 0
7 99 Meelis Laurimaa, Siim Saidla 0:19:55 0
8 82 Kaupo Jõgi, Marko Süld 0:25:19 0
9 38 Karol Keskküla, Kain Väljaots 0:26:03 0
10 71 Matis Alliksoo, Mikk Pärast 0:29:53 0
11 84 Rauno Tiesel, Andrei Jevtušenko 0:30:15 1
12 68 Raiko Raag, Liivo Juul 0:33:13 0
13 20 Juhan Zvorovski, Marco Neeme 0:34:53 0
14 95 Luka Puumets, Ero Puumets 0:40:23 0
15 26 Jaan Metsa, Raiden Metsa 1:02:00 0
16 65 Silver Hansen, Mattias Hansen 1:05:25 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 31 Kirti Rebane, Viivi-Anne Soots 00:16:14 0
2 25 Piibe Tammemäe, Adele Puusalu 00:18:34 0
3 44 Anu Poopuu, Susan Pihelgas 00:19:03 0
4 48 Siiri Rist, Katrin Vinkel 00:20:03 0
5 39 Maris Freudenthal, Katrin Varik 00:22:44 0
6 35 Elo-Liina Kaivo, Triinu Väikmeri 00:24:42 0
7 28 Heli Zvorovski, Pille Tiis 00:28:08 0
8 54 Natalja Žuravljova, Natalja Nešumajeva 00:30:24 0
9 36 Kaire Raasik, Helerin Rannala 00:30:49 0
10 12 Britta Frank, Heleene Kaljurand 00:32:15 0
11 13 Kadri Soosalu, Tiina Kalevik 00:32:16 0
12 32 Carolin Ruul, Katrin Ruul 00:36:26 0
13 57 Maret Viira, Rita Siniväli 00:40:21 0
14 60 Kädi Hinrikus, Liina Jasmin 00:42:02 1
15 92 Grete Usin, Katrin Kõlu 00:42:12 0
16 93 Dagmar Ilp, Marin Lamesoo 00:42:31 0
17 23 Sandra Suviste, Merike Üts 00:42:35 0
18 69 Veronika Lutter, Karin Lepik 00:42:37 0
19 1 Reelika Roomet, Katre Peets 00:49:40 0
20 37 Ulvi Nõmmik, Ülle Aasmaa 00:50:58 0
21 10 Mari Vaupere, Birgit Päri 00:55:38 0
22 50 Santa Ramula, Helen Reino 00:58:18 0
23 18 Kristiine Veinpere, Ksenia Simakova 01:01:07 0
24 90 Liina Tettermann, Vivika Simmo 01:05:40 0
25 51 Janne Jakobson, Kaitel Pikknurm 01:19:39 0
26 52 Kristi Tammekand, Berit Drenkhan 01:30:28 0
27 22 Tiia Tamm, Liina Henn 01:32:31 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 30 Alar Jõeste, Pille Nurmis 00:21:19 0
2 11 Kadi-Liis Minn, Tiit Tähnas 00:21:51 0
3 62 Kärt Saldre, Tarvo Metsavas 00:24:01 0
4 49 Henry Olde, Anneken Hints 00:24:43 0
5 67 Timo Plutus, Kristel Juuro 00:29:21 0
6 63 Marleen Taremaa, Meelis Järvela 00:29:28 0
7 64 Evelin Eomois, Priit Vihtla 00:30:15 0
8 81 Rain Pajur, Maris Pajur 00:30:38 0
9 72 Ago Võhmar, Kristel Vaard 00:30:48 0
10 33 Kaili Laanemets, Raivo Laanemets 00:31:42 1
11 74 Risto Haug, Signe Haug 00:32:03 1
12 40 Johan Haldna, Lehti Haldna 00:33:36 0
13 73 Annika Rebane, Tarvo-Jaan Rebane 00:35:23 0
14 66 Anna Peterson, Mirko Pops 00:36:01 0
15 21 Veronica Klaar, Jaanek Kraaner 00:36:24 0
16 70 Teele Reede, Ahto Luuri 00:45:14 0
17 42 Ulvi Saks, Jürgen Saks 00:47:56 0
18 56 Pille Palts, Eno Bauvald 00:49:00 0
19 19 Timur Ader, Anastassia Turkina 00:57:03 0

Gümnaasiumiõpilaste meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 59 Andrei Minejev, Andrei Mironchuk 00:34:22 0 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 89 Tuuli Tomingas, Kristiina Uusna 00:22:31 0 Gustav Adolfi Gümnaasium
2 46 Grethe-Johanna Ploompuu, Triine Viirmann 00:22:32 0 Gustav Adolfi Gümnaasium
3 14 Karoliina Rebane, Stella Veski 00:25:56 0 Gustav Adolfi Gümnaasium
DSQ 45 Elina-Emiilie Leht, Annemai Avingu 00:25:11 0 Tallinna Reaalkool

Põhikooliõpilaste meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 43 Tomi-Andre Piirmets, Kirte Katrin Sarevet 00:18:02 0 Tallinna Tehnikagümnaasium
2 41 Märten Henrik Pais, Markus Harald Pais 00:19:32 0 Tallinna Tehnikagümnaasium
3 58 Martin Uiboaid, Kennet Kärema 00:22:03 0 Tallinna Prantsuse Lütseum
4 91 Karl Herodes, Georg Herodes 00:28:32 0 Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium
5 27 Taavi Kraaner, Anti Merimets 00:36:26 0 Tallinna Rahumäe Põhikool
6 29 Mihkel Fridolin, Ivo Piiriväli 00:41:41 0 Tallinna Prantsuse Lütseum
7 15 Kevin Kuldmeri, Tarvi Laherand 00:45:58 1 Tallinna 37.keskkool
8 16 Andre Eelmäe, Martin Mätlik 00:46:52 1 Tallinna 37.keskkool
9 77 Jürgen Birnbaum, Kevin Lember 00:47:37 0 Tallinna Tehnikagümnaasium
10 75 Jan Henrik Levertand, Kaspar Salvet 01:11:36 0 Tallinna Tehnikagümnaasium
11 17 Joosua Kalamägi, Martin Sepp 01:21:08 0 Ristiku Põhikool
12 79 Romer Loime, Ali Benmakhlouf 01:24:25 8 Kajamaa Kool
13 76 Rasmus Vananurm, Kaspar Saakpakk 01:33:42 3 Tallinna Tehnikagümnaasium
14 80 Mark-Ken Truusa, Richard Ader 01:43:44 6 Kajamaa Kool

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 85 Merilin Anijärv, Reene Teder 00:26:54 0 Tallinna Tehnikagümnaasium
2 78 Elis Märks, Pamela Kristin Kajakas 00:43:50 0 Tallinna Tehnikagümnaasium
3 83 Olga Ruusu, Eliina Orgla 01:05:35 0 Tallinna Kristiine Gümnaasium
4 96 Cordelia Tiesel, Laura Kild 01:43:40 1 Tallinna Õismäe Gümnaasium
5 86 Helena Zvorovski, Tuuli Torop 01:45:41 1 Tallinna Ühisgümnaasium

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS