Alma Linnasprint Öö - paarisorienteerumise tulemused (2. august 2013)

Mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 216 Karl Tiit, Mati Tiit 0:14:12 0
2 248 Oliver Kütt, Tomi-Andre Piirmets 0:16:41 0
3 234 Joosep Tammemäe, Kaupo Tammemäe 0:16:47 0
4 232 Andres Rõõm, Kaarel Hendrik Zernant 0:16:47 0
5 219 Mikk Põdra, Allan Roosimägi 0:17:03 0
6 241 Andres Pae, Risto Mitt 0:17:36 0
7 247 Andreas Kraas, Kadri Limberg 0:18:58 0
8 224 Rimmo Rõõm, Gromet Spaal 0:19:40 0
9 235 Raul Kangur, Indrek Mahla 0:20:22 0
10 222 Marek Võsu, Aivar Lankov 0:22:10 0
11 246 Villu Päärt, Matis Märtson 0:22:38 0
12 240 Siim Kukk, Jarmo Kälvijäinen 0:23:34 0
13 242 Terje Aloel, Joosep Aloel 0:23:36 0
14 221 Andres Seppa, Mirko Ojakivi 0:24:05 0
15 231 Raivo Rõõm, Margit Rõõm 0:24:18 0
16 233 Kristjan Laht, Mirjam Laht 0:25:30 0
17 245 Märt Kivila, Kaur Kivila 0:25:36 0
18 225 Marje Zernant, Markus Toom 0:25:39 0
19 223 Sander Pikkel, Ewa Lehis 0:27:56 0
20 200 Helen Mänd, Marek Kärsin 0:28:17 0
21 236 Mihkel Tammaru, Ave Tammaru 0:28:43 0
22 239 Kadri-Ann Lell, Kristjan Muuli 0:28:56 0
23 239 Kadri_ann Lell, Kristjan Muuli 0:28:56 0
24 205 Merike Randoja, Heiki Raimets 0:29:02 0
25 206 Kalle Uuemäe, Triinu Bertelsone-Uuemäe 0:29:57 0
26 226 Allar Padari, Helgi Padari 0:29:57 0
27 208 Kaija-Liis Lehtma, Kalev Viidemann 0:34:32 0
28 229 Kristjan Kalve, Terje Kalve 0:34:48 0
29 228 Kati Koido, Vallo Kask 0:35:42 0
30 243 Rait Rodi, Katriin Rodi 0:35:43 0
31 210 Lauri Sarap, Katarina Sarap 0:40:55 0
32 237 Maarja Merioja, Markus Olaf Merioja 0:44:02 0
33 207 Parvin Tiks, Mihkel Mahla 0:59:54 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 215 Eleri Hirv, Mariann Sulg 00:17:30 0
2 217 Marili Zimmermann, Jana Kink 00:17:38 0
3 201 Maia Boltovsky, Helle Hallik 00:21:22 0
4 209 Kaisa Sander, Brita Sander 00:22:04 0
5 213 Kaire Raasik, Helerin Rannala 00:23:03 0
6 227 Merili Kõivo, Kristel Kõivo 00:23:39 0
7 214 Luise Puu, Sigrid Saluri 00:25:47 0
8 230 Kati Iher, Mirjam Iher 00:27:59 0
9 244 Katre Sakala, Kaidi Külaots 00:36:02 0
10 211 Liina Malva, Margit Malva 00:37:09 0
11 218 Kairit Prits, Tairi Hütt 00:37:38 0
12 220 Marika Koplimägi, Riinu Koplimägi 00:38:30 0
13 212 Merje Meerits, Erle Porroson 00:41:45 0
14 238 Marbel Tamm, Piibe Lehtsaar 00:44:00 0
15 203 Meril Mirjam Oras, Annabel Kaldvee 01:03:30 1

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS