II etapp, 18. mai 2011


Üldarvestus
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg
1 Kristo Heinmann Kenny Kivikas 00:10:01
2 Marek Karm Mattias Rennel 00:10:52
3 Kaur Kase Jaagup Truusalu 00:11:23
4 Kaarel Kure Alo Rand 00:11:45
5 Alar Kume Sander Linnus 00:12:02
6 Karl Martin Alnek Karlo Puistaja 00:12:41
7 Adele Puusalu Raido Mitt 00:13:00
8 Karl Tiit Mati Tiit 00:13:10
9 Marko Tamm Anti Maisla 00:13:14
10 Kaspar Pruus Kaspar Karjus 00:13:15
11 Kaia Kivikas Hannula-Katrin Pandis 00:13:27
12 Tiit Tali Allar Padari 00:13:44
13 Kristiina Laht Madli-Johanna Maidla 00:13:53
14 Karmen Alnek Kristi Teppo 00:14:03
15 Mart Külvik Argo Jõesoo 00:14:05
16 Marili Zimmermann Heleene Tambet 00:14:15
17 Eleri Hirv Sigrid Ruul 00:14:35
18 Raul Kangur Aivar Palumaa 00:14:52
19 Kaarel Koitne Alar Ameerikas 00:15:16
20 Stella Täht Marti Soosaar 00:15:50
21 Timmu Ründel Jaan Viru 00:16:25
22 Tanel Mälton Minna Kuslap 00:16:33
23 Triin Tekko Liina Remm 00:16:33
24 Kristi Luha Hemminki Otstavel 00:16:40
25 Katre Holland Lauri Kikerpill 00:16:56
26 Ragnar Palm Jürgen Kuljus 00:16:57
27 Airi Alnek Kristi Alnek 00:16:58
28 Sigrid Praats Meelis Linde 00:17:01
29 Kadri Allese Annika Teder 00:17:14
30 Silver Mäe Iver Rohtla 00:17:30
31 Paavo Kaimre Meelis Teder 00:17:30
32 Raino Leopard Indrek Mahla 00:17:41
33 Ilja Sapatšuk Ivar Kalamees 00:17:47
34 Jan Raudik Kristo Kontro 00:17:50
35 Mihkel Tamm Kaarel Maide 00:17:53
36 Andres Nurk Ave Nurk 00:18:01
37 Liina Nurk Andres Isakar 00:18:03
38 Kunnar Karu Laura Kõiv 00:18:04
39 Martin Teder Daniel Teder 00:18:26
40 Kaisa Sander Rahel Teder 00:18:32
41 Allan Roosimägi Mikk Põdra 00:18:44
42 Marian Svaigsne Katrina Pulk 00:18:52
43 Marta Velgan Anni Tolk 00:19:01
44 Erik Lukin Rasmus Lõhmus 00:19:03
45 Hendrik Nigul Andres Kuusk 00:19:11
46 Agnes Vask Tuule Mall Kull 00:19:31
47 Anu-Liis Laar Maret Taal 00:19:55
48 Urmas Anijalg Sten Urbanik 00:20:03
49 Kristjan Ringsoo X Kaljuste 00:20:15
50 Triin Aedmäe Domenico Evangelista 00:20:44
51 Aile Otsa Reelika Kevväi 00:20:45
52 Richar Peterson Ülar Meejärv 00:20:50
53 Veljo Kimmel Uko Bleive 00:20:56
54 Rait Roland Rodi Rait Rodi 00:21:02
55 Kristjan Kalve Kätlin Kalve 00:21:02
56 Tarvo Metsavas Hindrek Teder 00:21:10
57 Liivi Tafenau Mare Vahtre 00:21:23
58 Sindi Kivisaar Enelin Haviko 00:21:31
59 Karl Kürsa Kärt Kürsa 00:21:45
60 Asti Kuuse Silver Butlers 00:21:51
61 Katri Hirv Sven-Erik Enno 00:22:14
62 Helen Mänd Marek Kärsin 00:22:21
63 Kristo Kaljuvee Mairo Padar 00:22:25
64 Liis Karo Johanna Liise Eichenbaum 00:22:28
65 Merili Korb Getter Krabbi 00:22:42
66 Kersti Ploom Valter Ploom 00:22:56
67 Jaanika Lill Katrin Humal 00:23:04
68 Priit Randman Tiit Toomas 00:23:15
69 Roberta Liinar Margret Ambos 00:23:31
70 Liisi Mugu Mihkel Tammsalu 00:23:58
71 Liivi Plumer Alex Nõomaa 00:24:18
72 Brita Sander Kerli Soe 00:25:28
73 Eveli Pung Irma Sauga 00:25:41
74 Evelin Katala Kristi Vaher 00:25:58
75 Karemn Viikmaa Indrek Kuusk 00:26:23
76 Kristel Mairit Kruusmägi Karola Sandra Kollom 00:26:35
77 Riina Kivikas Karina Kivikas 00:27:02
78 Ülle Põldoja Piret Nagel 00:27:11
79 Annaliis Kokk Piret Pallo 00:28:04
80 Kadri Okas Ave Aun 00:28:15
81 Kaidi Mäe Indrek Ritso 00:29:01
82 Airi Animägi Kristiina Niilits 00:30:41
83 Kati Koido Vallo Kask 00:32:06
84 Hugo Johannes Nurk Jürgen Kukk 00:32:40
85 Nele Paglant Kertu Alnek 00:33:05
86 Ingrid Oit Anu Arak 00:33:23
87 Helen Laikoja Hanna Maria Korbun 00:33:28
88 Karl Hunt Kaarel Kalda 00:34:10
89 Malle Elvet Helgi Kiik 00:34:17
90 Malle Pabstel Irina Vilipson 00:34:36
91 Hans Killak Kert Uibo 00:34:40
92 Anett Reilent Greete Horn 00:34:45
93 Kristi Plank Kerty Sirman 00:34:47
94 Liina Reinsaar Sirje Tuvi 00:34:57
95 Sandra Vind Birgit Kahur 00:34:57
96 Aire Orula Artur Michelson 00:35:29
97 Epp Alvela Johanna Jõelaid 00:36:21
98 Piia Tšernõševa Kadi Looga 00:37:01
99 Jana Täht Heleri Väljaru 00:39:16
100 Paula Merisalu Eva Kristi Rea 00:39:17
101 Martin Saar Kevin Salem 00:40:15
102 Alo Vahtre Renet Jagor 00:40:19
103 Kristel Tohu Annika Väljataga 00:40:37
104 Johannes Klimušev Kaspar Parm 00:40:38
105 Egle Soosaar Arnold Jürjado 00:46:38
106 Oskar Michelson Meelis Michelson 00:50:38
107 Krõõt Laesson Liis Oja 00:54:22
108 Anette Maremäe Loona Paula Peetso 00:55:45
109 Tanel Kalm Janoš Nikopensius 00:56:51
110 Liis Lõune Nadezda Savtsenko 01:03:42
111 Kertu Birgit Anton Sigrid Anton 01:08:15
112 Olivia Ainso Evelina Gretško 01:21:40


Üldarvestus naised
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg
1 Kaia Kivikas Hannula-Katrin Pandis 00:13:27
2 Kristiina Laht Madli-Johanna Maidla 00:13:53
3 Karmen Alnek Kristi Teppo 00:14:03
4 Marili Zimmermann Heleene Tambet 00:14:15
5 Eleri Hirv Sigrid Ruul 00:14:35
6 Triin Tekko Liina Remm 00:16:33
7 Kristi Luha Hemminki Otstavel 00:16:40
8 Airi Alnek Kristi Alnek 00:16:58
9 Kadri Allese Annika Teder 00:17:14
10 Kaisa Sander Rahel Teder 00:18:32
11 Marian Svaigsne Katrina Pulk 00:18:52
12 Marta Velgan Anni Tolk 00:19:01
13 Agnes Vask Tuule Mall Kull 00:19:31
14 Anu-Liis Laar Maret Taal 00:19:55
15 Aile Otsa Reelika Kevväi 00:20:45
16 Liivi Tafenau Mare Vahtre 00:21:23
17 Sindi Kivisaar Enelin Haviko 00:21:31
18 Liis Karo Johanna Liise Eichenbaum 00:22:28
19 Merili Korb Getter Krabbi 00:22:42
20 Jaanika Lill Katrin Humal 00:23:04
21 Roberta Liinar Margret Ambos 00:23:31
22 Brita Sander Kerli Soe 00:25:28
23 Eveli Pung Irma Sauga 00:25:41
24 Evelin Katala Kristi Vaher 00:25:58
25 Kristel Mairit Kruusmägi Karola Sandra Kollom 00:26:35
26 Riina Kivikas Karina Kivikas 00:27:02
27 Ülle Põldoja Piret Nagel 00:27:11
28 Annaliis Kokk Piret Pallo 00:28:04
29 Kadri Okas Ave Aun 00:28:15
30 Airi Animägi Kristiina Niilits 00:30:41
31 Nele Paglant Kertu Alnek 00:33:05
32 Ingrid Oit Anu Arak 00:33:23
33 Helen Laikoja Hanna Maria Korbun 00:33:28
34 Malle Elvet Helgi Kiik 00:34:17
35 Malle Pabstel Irina Vilipson 00:34:36
36 Anett Reilent Greete Horn 00:34:45
37 Kristi Plank Kerty Sirman 00:34:47
38 Sandra Vind Birgit Kahur 00:34:57
39 Liina Reinsaar Sirje Tuvi 00:34:57
40 Epp Alvela Johanna Jõelaid 00:36:21
41 Piia Tšernõševa Kadi Looga 00:37:01
42 Jana Täht Heleri Väljaru 00:39:16
43 Paula Merisalu Eva Kristi Rea 00:39:17
44 Kristel Tohu Annika Väljataga 00:40:37
45 Krõõt Laesson Liis Oja 00:54:22
46 Anette Maremäe Loona Paula Peetso 00:55:45
47 Liis Lõune Nadezda Savtsenko 01:03:42
48 Kertu Birgit Anton Sigrid Anton 01:08:15
49 Olivia Ainso Evelina Gretško 01:21:40


Üldarvestus mehed
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg
1 Kristo Heinmann Kenny Kivikas 00:10:01
2 Marek Karm Mattias Rennel 00:10:52
3 Kaur Kase Jaagup Truusalu 00:11:23
4 Kaarel Kure Alo Rand 00:11:45
5 Alar Kume Sander Linnus 00:12:02
6 Karl Martin Alnek Karlo Puistaja 00:12:41
7 Adele Puusalu Raido Mitt 00:13:00
8 Karl Tiit Mati Tiit 00:13:10
9 Marko Tamm Anti Maisla 00:13:14
10 Kaspar Pruus Kaspar Karjus 00:13:15
11 Tiit Tali Allar Padari 00:13:44
12 Mart Külvik Argo Jõesoo 00:14:05
13 Raul Kangur Aivar Palumaa 00:14:52
14 Kaarel Koitne Alar Ameerikas 00:15:16
15 Stella Täht Marti Soosaar 00:15:50
16 Timmu Ründel Jaan Viru 00:16:25
17 Tanel Mälton Minna Kuslap 00:16:33
18 Katre Holland Lauri Kikerpill 00:16:56
19 Ragnar Palm Jürgen Kuljus 00:16:57
20 Sigrid Praats Meelis Linde 00:17:01
21 Paavo Kaimre Meelis Teder 00:17:30
22 Silver Mäe Iver Rohtla 00:17:30
23 Raino Leopard Indrek Mahla 00:17:41
24 Ilja Sapatšuk Ivar Kalamees 00:17:47
25 Jan Raudik Kristo Kontro 00:17:50
26 Mihkel Tamm Kaarel Maide 00:17:53
27 Andres Nurk Ave Nurk 00:18:01
28 Liina Nurk Andres Isakar 00:18:03
29 Kunnar Karu Laura Kõiv 00:18:04
30 Martin Teder Daniel Teder 00:18:26
31 Allan Roosimägi Mikk Põdra 00:18:44
32 Erik Lukin Rasmus Lõhmus 00:19:03
33 Hendrik Nigul Andres Kuusk 00:19:11
34 Urmas Anijalg Sten Urbanik 00:20:03
35 Kristjan Ringsoo X Kaljuste 00:20:15
36 Triin Aedmäe Domenico Evangelista 00:20:44
37 Richar Peterson Ülar Meejärv 00:20:50
38 Veljo Kimmel Uko Bleive 00:20:56
39 Kristjan Kalve Kätlin Kalve 00:21:02
40 Rait Roland Rodi Rait Rodi 00:21:02
41 Tarvo Metsavas Hindrek Teder 00:21:10
42 Karl Kürsa Kärt Kürsa 00:21:45
43 Asti Kuuse Silver Butlers 00:21:51
44 Katri Hirv Sven-Erik Enno 00:22:14
45 Kristo Kaljuvee Mairo Padar 00:22:25
46 Kersti Ploom Valter Ploom 00:22:56
47 Priit Randman Tiit Toomas 00:23:15
48 Liisi Mugu Mihkel Tammsalu 00:23:58
49 Liivi Plumer Alex Nõomaa 00:24:18
50 Karemn Viikmaa Indrek Kuusk 00:26:23
51 Kaidi Mäe Indrek Ritso 00:29:01
52 Kati Koido Vallo Kask 00:32:06
53 Hugo Johannes Nurk Jürgen Kukk 00:32:40
54 Karl Hunt Kaarel Kalda 00:34:10
55 Hans Killak Kert Uibo 00:34:40
56 Aire Orula Artur Michelson 00:35:29
57 Martin Saar Kevin Salem 00:40:15
58 Alo Vahtre Renet Jagor 00:40:19
59 Johannes Klimušev Kaspar Parm 00:40:38
60 Egle Soosaar Arnold Jürjado 00:46:38
61 Oskar Michelson Meelis Michelson 00:50:38
62 Tanel Kalm Janoš Nikopensius 00:56:51


Koolinoorte tüdrukute arvestus
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg Kool
1 Kristiina Laht Madli-Johanna Maidla 00:13:53 Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Marili Zimmermann Heleene Tambet 00:14:15 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Kristi Luha Hemminki Otstavel 00:16:40 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Kaisa Sander Rahel Teder 00:18:32 Tartu Kommertsgümnaasium
5 Anu-Liis Laar Maret Taal 00:19:55 Hugo Treffneri Gümnaasium
6 Sindi Kivisaar Enelin Haviko 00:21:31 Tartu Kommertsgümnaasium
7 Liis Karo Johanna Liise Eichenbaum 00:22:28 Tartu Kommertsgümnaasium
8 Merili Korb Getter Krabbi 00:22:42 Tartu Kommertsgümnaasium
9 Roberta Liinar Margret Ambos 00:23:31 Tartu Kommertsgümnaasium
10 Brita Sander Kerli Soe 00:25:28 Tartu Kommertsgümnaasium
11 Evelin Katala Kristi Vaher 00:25:58 Sega
12 Kristel Mairit Kruusmägi Karola Sandra Kollom 00:26:35 Tartu Kommertsgümnaasium
13 Nele Paglant Kertu Alnek 00:33:05 Tartu Kommertsgümnaasium
14 Helen Laikoja Hanna Maria Korbun 00:33:28 Tartu Kommertsgümnaasium
15 Kristi Plank Kerty Sirman 00:34:47 Tartu Kommertsgümnaasium
16 Sandra Vind Birgit Kahur 00:34:57 Tartu Kommertsgümnaasium
17 Paula Merisalu Eva Kristi Rea 00:39:17 Tartu Kommertsgümnaasium
18 Kristel Tohu Annika Väljataga 00:40:37 Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
19 Anette Maremäe Loona Paula Peetso 00:55:45 Miina Härma Gümnaasium
20 Olivia Ainso Evelina Gretško 01:21:40 Tartu Kommertsgümnaasium


Koolinoorte poiste arvestus
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg Kool
1 Karl Martin Alnek Karlo Puistaja 00:12:41 Tartu Kommertsgümnaasium
2 Kaspar Pruus Kaspar Karjus 00:13:15 Tartu Kommertsgümnaasium
3 Ilja Sapatšuk Ivar Kalamees 00:17:47 Tartu Kommertsgümnaasium
4 Jan Raudik Kristo Kontro 00:17:50 Tartu Kommertsgümnaasium
5 Martin Teder Daniel Teder 00:18:26 Sega
6 Erik Lukin Rasmus Lõhmus 00:19:03 Tartu Kommertsgümnaasium
7 Kristjan Ringsoo X Kaljuste 00:20:15 Tartu Kommertsgümnaasium
8 Kristjan Kalve Kätlin Kalve 00:21:02 Sega
9 Karl Kürsa Kärt Kürsa 00:21:45 Sega
10 Hugo Johannes Nurk Jürgen Kukk 00:32:40 Sega
11 Karl Hunt Kaarel Kalda 00:34:10 Tartu Kommertsgümnaasium
12 Hans Killak Kert Uibo 00:34:40 Tartu Kommertsgümnaasium
13 Martin Saar Kevin Salem 00:40:15 Tartu Kommertsgümnaasium
14 Alo Vahtre Renet Jagor 00:40:19 Tõrva Gümnaasium
15 Johannes Klimušev Kaspar Parm 00:40:38 Tartu Kommertsgümnaasium

 

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS