Tartu üldtulemused 2015

Pereklass

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Tulemus
1 5, Sander Lepik, Maris Lepik, Rain Lepik 80 100 100 200
2 238, Markus Zimmermann, Meelis Zimmermann 70 80 80 160
3 74, Ain Kaare, Johan Villem Kaare 100   50 150
4-5 56, Robert Sander, Maiu Sander 60 60 70 130
4-5 54, Katrin Vinkel, Kristjan Linnus, Kaspar Linnus 16 70 60 130
6 195, Tiit Paabo, Ralf Robert Paabo 45 50 24 95
7 48, Anete Maremäe, Eliise Maremäe, Markus Maremäe 32 45 10 77
8 241, Marvin Pirnipuu, Sten-Erich Pirnipuu, Heleri Väljaru 50 12   62
9 140, Maria Daubaraite, Anete Haak, Rain Haak 36 24 1 60
10 70, Erik Kersna, Henri Kersna, Kristi Vassil 28 18 28 56
11 75, Riho Nõmmik, Annela Nõmmik, Annabel Nõmmik, Karl Robert Nõmmik 21 10 32 53
12 264, Monika Truu, Markos Mihkelson 18 32   50
13 58, Mariann Rajang, Annemai Rajang, Marten Rajang 24 4 18 42
14 163, Kaire Raasik, Uku Raasik 14 21   35
15 294, Reinhold Omel, Raul Omel, Kristiina Mänd 12 16 6 28
16 43, Andrei Uksov, Andres Luka Uksov 10 14 4 24
17 175, Katarina Sarap, Aivar Sarap 1 6 14 20
18 276, Priit Rooden, Meena Rooden 1 1 12 13
19-20 116, Moonika Nairis, Meelis Nairis, Simone Nairis, Elise Nairis 1 8   9
19-20 11, Indrek Karja, Kaidi Karja, Kaupo Karja 8   1 9
21 12, Jaana Karja, Kaisa Karja, Karmen Karja 6 1 1 7
22-24 278, Kristi Lill, Lilii Lill, Andra Mikk   1 2 3
22-24 14, Alari Valter, Triin Teppor, Rasmus Valter, Oskar Valter 2 1   3
22-24 61, Urmo Kiviselg, Rihard Kiviselg, Klaudia Kiviselg, Triinu Meeru 1 2   3
25-30 164, Lauri Sarap, Mart Oskar Kull, Kaarel Kull   1 1 2
25-30 45, Kerli Mooses, Martin Mooses, Rita-Liisa Mooses, Robin Robert Mooses 1 1 1 2
25-30 92, Piret Kreutzwald, Raivo Kreutzwald, Karoliine Kreutzwald, Olivia Kreutzwald 1 1 1 2
25-30 143, Triin Pohla, Hugo Roose 1 1   2
25-30 279, Priit Poopuu, Kaili Trossmann, Timo Poopuu, Lilian Poopuu   1 1 2
25-30 4, Piret Lood, Kevin Lood, Hugo Lood, Elise Lood   1 1 2
- 512 Tiit Tali, Mihkel Tali     45 -
- 256, Peep Päädam , Reimo Päädam 40     -
- 285, Henri Tõevere, Karin Tõevere, Ella Marie Tõevere   40   -
- 531 Helena Peedosk, Tõnn-Siim Peedosk     40 -
- 288, Krisette Anderson, Kaspar Songisepp   36   -
- 538 Stella Saar, Kadri Pruus     36 -
- 292, Stefan Kivil, Heleri Kivil   28   -
- 529 Kermo Tsäro, Grete Tsäro     21 -
- 536 Mart Külvik, Pärtel Külvik     16 -
- 526 Simon Robberts, Emma Robberts     8 -
- 87, Kairi Kivisik, Karl Kutsar, Henri Kutsar 4     -
- 188, Karel Jaama, Grete-Liis Jaama, Kadri Petersell 1     -
- 277, Hedi Peetsu, Martti Poolak 1     -
- 158, Joonas Mäeorg, Erkki Mäeorg 1     -
- 211, Kerli Tali, Mihkel Tali 1     -
- 78, Mihkel Tammaru, Ave Tammaru, Richard Tammaru, Robin Tammaru 1     -
- 296, Mariann Zernant, Erik Marten Zernant, Tarmo Zernant   1   -
- 284, Berit Pool, Elis Ütsik, Lisanna Ütsik   1   -
- 291, Pirje Külaots, Mattias Külaots   1   -
- 295, Ago Savi, Uku Savi   1   -
- 523 Kadri Limberg, Jasmiin Kraas, Jete Kraas     1 -
- 509 Anneli Kaasik, Rasmus Kraav, Robin Kraav     1 -
- 515 Alo Ilves,Taisi Soomets, Sandraly Ilves, Alari Ilves     1 -
- 522 Andreas Müürsepp, Rasmus Hannes Müürsepp     1 -
- 535 Siim Lauri, Silver Lauri     1 -
- 516 Merli Anijärv, Arkadi Anijärv, Ahmed Anijärv, Tamer Anijärv     1 -
- 513 Maret Sildala, Heino Sildala     1 -
- 534 Aarne Tiit, Margit Tiit, Marjo Tiit     1 -
- 532 Kerli Ülper, Lauri Ülper, Jakko Ülper, Emma Ülper     1 -
- 528 Käde Nurk, Krister Nurk, Kadri Varik, Gerhard Võrak     1 -
- 527 Tanel Kalm, Simon Kalm     1 -

Meespaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Tulemus
1 271 Reigo Teervalt , Karel-Sander Kljuzin 70 80 100 180
2 71 Arvi Anton, Joosep Tammemäe 80 100   180
3 19 Uku-Laur Tali, Marius Aave 100 60 60 160
4 265 Mattis Jaama, Priit Randman 45 70   115
5 174 Andres Hiiemäe, Rees-Roonius Juurmaa 40 45 50 95
6 47 Ott Rakkaselg, Allar Padari 32 50 40 90
7 104 Marek Mäoma, Revo Lumpre 24 40 45 85
8 212 Tiit Tali, Mart Külvik 21 36   57
9 195 Raul Kangur, Indrek Mahla   32 24 56
10 63 Marek Võsu, Aivar Lankov 28 16 18 46
11 167 Jüri Lember, Kalle Tammjärv 8 21 1 29
12 246 Oleg Koshik, Karl Paul Parmakson 1 24 4 28
13 139 Rasmus Kruusa, Tõnu Sikkal 1 12 8 20
14 9 Renno Rehtla, Teet Tilk 1 18 1 19
15 51 Laurits Puust, Mikk Sarapuu 4 14   18
16 39 Siim Kukk, Taavi Ivan 2 10 1 12
17-19 194 Martin Loimet, Martti Sala 1   1 2
17-19 267 Hassar Jurs, Argo Sõõru 1   1 2
17-19 231 Peep Nurm, Ruslan Abubakarov   1 1 2
- 178 Marek Karm, Markus Rene Pae     80 -
- 224 Arvi Anton, Kaupo Tammemäe     70 -
- 137 Heinar Vaine, Olavi Allase 60     -
- 40 Marten Soeson, Andres Rõõm 50     -
- 119 Jürgo Väli, Mait Vaiksaar 36     -
- 177 Joosep Kivastik, Martin Teder     36 -
- 182 Kunnar Karu, Marti Soosaar     32 -
- 243 Allan Roosimägi, Mikk Põdra   28   -
- 142 Vahur Veeroja, Karol Pärn     28 -
- 313 Taavi Pipar, Raimo Selgis     21 -
- 221 Pärtel Piirimäe, Olari Orm 18     -
- 202 Margus Kivirüüt, Mart koppel 16     -
- 356 Peep Teppo, Mart Kelk     16 -
- 259 Andres Pae, Väino Ellamik 14     -
- 153 Martin Taal, Margus Tammekivi     14 -
- 219 Jaan Jänes, Indrek Allvee 12     -
- 218 Laurits Puust, Mihkel Rähn     12 -
- 213 Joosep Aloel, Ermo Tikk 10     -
- 198 Joosep Sarapuu, Jürgen Karvak     10 -
- 171 Fred Värsi, Hans-Kristjan Kask   8   -
- 117 Raul Kangur, Aivar Palumaa 6     -
- 244 Villu Päärt, Matis Märtson   6   -
- 162 Gert Urb, Tõnis Korts     6 -
- 202 Valdo Kanemägi, Brait Õispuu   4   -
- 188 Urmas Kõrgvee, Hardi Kaljurand   2   -
- 163 Rondal Lumiste, Kevin Pommer     2 -
- 269 Mesike Männik, Gerhand Grents 1     -
- 88 Tõnu Arrak, Tamar-Tormi-Tiisler 1     -
- 262 Lembit Mitt, Kristjan Tuisk 1     -
- 214 Kalle Kiik, Sander Suleva 1     -
- 46 Tanel Kalm, Janoš Nikopensius 1     -
- 198 Taavi Tull, Mart Raus 1     -
- 274 Andres Hummal, Henri Hummal 1     -
- 260 Tanel Lass, Allan Loo 1     -
- 266 Vahur Teller, Lars Eckart 1     -
- 197 Aimar Jaakson, Martin Jaakson 1     -
- 239 Vahur Teppan, Henri Soom 1     -
- 136 Peeter Karja, Kristjan Konsap     1 -
- 201 Tarvi Salu, Lauri Tammeveski     1 -
- 165 Oliver Jõesaar, Siim Rammus     1 -
- 170 Taavi Oja, Sten Kusma     1 -
- 160 Kait Kalajas, Madis Pärnpuu     1 -
- 145 Olari Albert, Kristjan Valmet, Villi Kirss     1 -
- 155 Mihkel Sirel, Meelis Lille     1 -
- 171 Siim Saavaste, Kalvo Õim     1 -
- 147 Sven Lauri, Timo Mõttus     1 -
- 393 Kert Männik, Mario Liiva     1 -
- 324 Märt Kivila, Kaur Kivila     1 -
- 158 Indrek Süvaorg, Oliver Simmerman     1 -
- 144 Urmo Urbus, Kevin Must     1 -
- 159 Raul Erstu, Mait Maiste     1 -
- 214 Martin Kuusk, Jaan Lusikas     1 -
- 185 Mikk Golubtsov, Tarvo Sepp     1 -
- 194 Vallo Vaher, Paul Theodor Zupping     1 -
- 168 Raigo Udeküll, Mihkel Tamm     1 -
- 149 Hans Christian Lilles, Sander Peetsman     1 -
- 172 Ott-Erik Kalmus, Sander Lehtme     1 -
- 154 Kristo Pihlak, Joosep Randoja     1 -
- 156 Rauno Pettai, Ailar Krüger     1 -
- 228 Ragnar Kekkonen, Gaido Kaeramaa     1 -
- 388 Risto Puusepp, Rainis Puusepp     1 -
- 148 Taavi Talving, Meelis Penjan     1 -
- 183 Tõnu Kalev, Heini Kirs     1 -
- 166 Germo Kalvet, Risto Asusaar     1 -
- 169 Raivo Alteberg, Fred-Erik Štarkov     1 -
- 164 Kirill Šavkun, Reiko Kolatsk     1 -
- 184 Margo Ind, Rauno Pikkur     1 -
- 143 Karri Kurvits, Kaarel Kotkas     1 -
- 161 Tomas Šmigelskis, Tanel Terner     1 -
- 152 Randar Rannak, Toomas Runtal     1 -
- 379 Lauri Tikk, Markus Tikk     1 -
- 150 Rene Koossalu, Ilja Kuprašvili     1 -
- 173 Ilja Tšibisov, Heinar Kull     1 -
- 191 Dmir, -     0 -
- 216 Erkki Vähi, -     0 -
- 229 Werner Weiss, -     0 -

Naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Tulemus
1 118 Kristiine Aluvee, Marianne Haug 100 80 50 180
2-3 62 Piret Pärnik, Tea Pärnik 60 70 100 170
2-3 131 Kristiina Laht, Madli-Johanna Maidla   100 70 170
4 133 Jana Kink, Marili Zimmermann 70 60 80 150
5 172 Rahel Allas, Siiri Rist 50 50 60 110
6 130 Anu-Liis Laar, Triin Paabo 40 40 18 80
7 146 Adele Puusalu, Linda Puusalu 36 32 40 76
8 8 Helle Hallik, Maia Boltovsky 24   45 69
9 261 Anneli Soop, Silva Suvi 28 36 28 64
10 157 Kaire Kallak, Made Vares 8 1 32 40
11 79 Anu Lehes, Mirjam Laht 10 21   31
12 176 Laura Kasearu, Jane Saluorg 1 16 14 30
13-14 100 Meeli Mets, Liina Reisberg 1 18 10 28
13-14 13 Marie Külvik, Marta Olvet 16 12   28
15 263 Katre Sakala, Maarja Punak 21 6   27
16 158 Madli-Minna Kivisaar, Triinu Siilbek   1 24 25
17 156 Triin Rüütli, Hedi Peetsu   4 16 20
18 196 Maili Nestor, Kaidi Külaots 1 14   15
19-20 17 Hedi Sinijärv, Maarja-Liisa Oldekop 1 1 12 13
19-20 240 Kaisa Aruaas, Kati Loid 12 1   13
21 222 Kersti Toots, Agnes Salundi 1 8   9
22 208 Liina Krünvald-Jaarman, Marika Tammjärv 1 1 6 7
23 133 Tiina Neumann, Mare Vahtre   2 4 6
24 134 Signe Pruul, Liili Vatsar 2 1 2 4
25-39 16 Marie Kriisa, Olga Mazina 1 1 1 2
25-39 142 Ülle Põldoja, Leili Prans 1 1 1 2
25-39 114 Riin Kodu, Kaili Rätsep 1 1 1 2
25-39 90 Grete Roop, Elen Sukamägi 1 1 1 2
25-39 57 Irma Sauga, Eveli Pung 1 1 1 2
25-39 67 Liisi Täht, Karin Reinberg 1 1 1 2
25-39 156 Karolyn Krillo, Signe Rätsep 1 1 1 2
25-39 66 Malle Elvet, Aino Sirkel 1 1 1 2
25-39 203 Lona-Liisa Sutt, Katrina Sepp 1 1   2
25-39 80 Liis Irs, Sigrid Sild 1 1   2
25-39 178 Aire Kobar, Marge Tammiste 1 1   2
25-39 85 Kerli Rosenfeldt, Signe Värav 1 1   2
25-39 65 Kairit Prits, Kariina Tšursin 1 1   2
25-39 18 Pillerin Paukson, Luize-Ingrid Klimova 1   1 2
25-39 174 Terje Aloel, Kristiina Ojamäe   1 1 2
- 169 Liis Timpka, Madli-Johanna Maidla 80     -
- 151 Airi Alnek, Elin Ilves 45     -
- 199 Helle Hallik, Piibe Tammemäe   45   -
- 212 Kaisa Rebane, Piret Värnomasing     36 -
- 227 Kerli Kostin, Helle-Riin Sõmer 32     -
- 149 Krista Staškevitš, Katre Holland   28   -
- 187 Airi Alnek, Kaie Konsap   24   -
- 225 Jaana Olvet, Marta Olvet     21 -
- 131 Getter Matto, Karoliina Sikkal 18     -
- 136 Marju Villak, Merili Naaber 14     -
- 229 Karin Sabalisk, Elise Umb   10   -
- 389 Kea Puks, Saskia Kiisel     8 -
- 168 Heleen Jääger, Polina Malaja 6     -
- 248 Carmen Kuningas, Laura-Liis Mik 4     -
- 245 Sille Vaiksaar, Kaisa Pajusalu 1     -
- 162 Grete Kindel, Piret Värnomasing 1     -
- 187 Eliisa Saksing, Katre Kipper 1     -
- 132 Marianne Leotoots, Eliise Hoogand 1     -
- 102 Kristina Sidorova, Tiina Neumann 1     -
- 237 Terje Aloel, Pirje Külaots 1     -
- 185 Rachel Puusta, Maarja-Liis Mereäär 1     -
- 106 Krista Rooni, Siiri Suursoo 1     -
- 76 Brita Palmiste, Liis Kivirand 1     -
- 147 Aino Perttunen, Petra Peltomäki 1     -
- 113 Merili Ootsing, Kristina Rästas 1     -
- 86 Linda Randveer, Raigi Aasamäe 1     -
- 190 Triin Jahu, Kerli Pauskar 1     -
- 234 Triinu Siilbek, Elis Kotkas 1     -
- 93 Madli-Minna Kivisaar, Liis Park 1     -
- 268 Annika Koovit, Kirsi Mekk 1     -
- 185 Eliisa Saksing, Kertu Kipper   1   -
- 116 Janne Listra, Urbe Kallais   1   -
- 179 Maali Pruul, Marta Johanna Mets   1   -
- 197 Marit Toome, Kadri Raav   1   -
- 220 Made Kalson, Meeri Lehtmets   1   -
- 170 Eerika Jakobi, Silja Põldma   1   -
- 394 Eliisa Saksing, Kelli Somelar     1 -
- 316 Geivi Lember, Laura Põder     1 -
- 132 Carmen Kuningas, Kaija Põldsepp     1 -
- 157 Maria Visnapuu, Liis Noodla     1 -
- 220 Linda Tammekivi, Kertu Simulask     1 -
- 134 Imbi Soomets, Kaisa Soomets     1 -
- 354 Kätlin Peet, Merilin Laan     1 -
- 339 Diana Romanenkova, Hedvig Vaht     1 -
- 334 Laura Kõrgvee, Ingrid Mesila     1 -
- 325 Rita Kivila, Signe Kaasik     1 -
- 146 Kristel Leola, Gertu Soldan     1 -
- 349 Merily Keskküla, Irma Tubli     1 -
- 190 Anette Kreitsman, Pille-Riin Meikop     1 -
- 242 Sabine Scholl-Bürgi, -   0   -

Segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Tulemus
1 161 Kaisa Raudkepp, Martin Vilismäe 100   100 200
2 103 Liisa Puusepp, Markus Puusepp 80 100 80 180
3 183 Eleri Hirv, Sander Mirme   80 70 150
4 201 Engeli Vennik, Madis Salus 70 70   140
5 160 Tanel Vanaveski, Teele Randman 40 36 50 90
6 15 Kaia Kivikas, Tõnis Uiboupin 60 28   88
7 20 Marika Koplimägi, Roman Kattai 32 1 40 72
8 228 Ene Laht, Tarmo Laht 45 24   69
9 89 Teele Eensaar, Kiur Erik Eensaar 1 18 32 50
10 60 Kätlin Veber, Mihkel Puusepp 1 16 28 44
11 41 Margit Rõõm, Raivo Rõõm 4   36 40
12 166 Ave Ansper, Ott Toomsalu 10   24 34
13 98 Priit Vislapuu, Selin Valk 16 6 16 32
14 136 Merili Naaber, Marek Küünarpuu   10 14 24
15-16 210 Kati Tammjärv, Karel Tammjärv 21 1 1 22
15-16 126 Merilin Vahtra, Verner Mägi 1 21 1 22
17 170 Liisa Raudkepp, Timmo Kuusk 8 1   9
18-19 50 Kristjan Rea, Evelin Kangro 1 1 4 5
18-19 273 Kaidi Rebane, Vahur Veeroja 1 4   5
20-27 59 Andres Jalak, Krista Kattel 1 1 1 2
20-27 81 Kelli Hanschmidt, Oliver Hanschmidt 1 1 1 2
20-27 10 Anneken Hints, Henry Olde 1 1   2
20-27 205 Ert Morel, Hanna-Liisa Roosileht 1 1   2
20-27 49 Ruti Kirikmäe, Imre Kirikmäe 1 1   2
20-27 135 Kairi Sang, Janno Metsapool 1 1   2
20-27 220 Maiu Paloots, Mihkel Paloots 1   1 2
20-27 151 Liina Malva, Federico Bellentani   1 1 2
- 129 Anniki Inno, Kunnar Karu   60   -
- 314 Mari Kaseväli, Marko Teder     60 -
- 207 Antti Nöps, Anni Nöps 50     -
- 238 Andres Nöps, Mari-Ann Lepp   50   -
- 246 Karmen Stimmer, Erik Jaaniso   45   -
- 223 Andres Saal, Nele Neeme     45 -
- 218 Erkki Mäeorg, Maria Metsaorg   40   -
- 199 Kristin Viikmaa, Andres Saal 36     -
- 192 Peep Teppo, Minna Kuslap   32   -
- 224 Heleri Kirss, Rainis Mitt 28     -
- 77 Jete Suure , Tiit Toomas 24     -
- 188 Kerli Pauskar, Meelis Merenäkk     21 -
- 249 Merike Randoja, Heiki Raimets 18     -
- 222 Tõnis Petersell, Ave Rosenberg     18 -
- 99 Reigo Hendrikson, Maria Liisa Tõnissoo 14     -
- 248 Katre Tatrik, Jürgo Väli   14   -
- 164 Karin Leetsar, Kristjan Lukk 12     -
- 137 Kerli Kostin, Allan Sims   12   -
- 191 Dimitri Šutov, Erle Eesmäe     12 -
- 368 Kerli Kostin, Kaarel Uba     10 -
- 146 Hendrik Pakosta, Kerli Kasar   8   -
- 326 Peeter Liik, Kairi Kaare     8 -
- 193 Reimo Liiv, Kerli Võsa 6     -
- 396 Helle-Riin Sõmer, Martin Murumaa     6 -
- 152 Peep Bušin, Merily Müürsepp 2     -
- 168 Katre Kipper, Siim Kanne   2   -
- 364 Maarja Kalev, Allar Staškevitš     2 -
- 154 Marko Sooru, Kristi Leping 1     -
- 252 Eveliis Koppel, Kristjan Koll 1     -
- 242 Hannes Poolamets, Birgit Lillestik 1     -
- 200 Jakob Johan Lindam, Liis Uusküla 1     -
- 149 Kaidi Käämer, Janar Pilvet 1     -
- 218 Riin Vares, Kaarel Tark 1     -
- 148 Dain M. Muru, Liis Järvamägi 1     -
- 180 Tanel Kalson, Meeri Lehtmets 1     -
- 270 Hergo Prei, Kristin Prei 1     -
- 186 Urmas Kõrgvee, Laura Kõrgvee 1     -
- 251 Liina Liivat, Mart Kelk 1     -
- 206 Kerli Hurt, Andres Luuk 1     -
- 173 Grit Arro, Kristjan Vider 1     -
- 191 Johanna Vaimel, Artur Pata 1     -
- 150 Silvia Pihu, Robert Pihu 1     -
- 68 Lauri Tikk, Rita Kivila 1     -
- 141 Mirjam Arumäe, Raul Toover 1     -
- 182 Johan Kütt, Monika Adamson 1     -
- 179 Silver Eensalu, Made-Britta Kalson 1     -
- 198 Reti Anmann, Kaido Koonik   1   -
- 247 Pille Arro, Karl Mustjõgi   1   -
- 193 Carmen Kuningas, Martin Murumaa   1   -
- 64 Tanel Lass, Kerli Leetsaar   1   -
- 165 Aino Perttunen, Aksel Põder   1   -
- 169 Lauriine Kalajas, Aapo Rehi   1   -
- 228 Liisa Kivioja, Vahur Teppan   1   -
- 362 Hanna Vask, Erik Amor     1 -
- 315 Renno Reitsnik, Helen Mägi     1 -
- 207 Heigo Ers, Mariethe-Piret Niglas     1 -
- 209 Mati Sõber, Külli Kori     1 -
- 363 David-Sandro Dzidzadze, Hannah Schaper     1 -
- 381 Janely Reinberg, Janno Reinberg     1 -
- 371 Liiri Oja, Urmas Oja     1 -
- 392 Tuulis Mägi, Merle Mägi     1 -
- 186 Madli Pärnik, Gert Tasang     1 -

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Tulemus
1 171 Rimmo Rõõm, Kaarel Kullamaa 60 100 80 180
2 53 Karel Romet Pedajas, Rando Marrandi 50 70 100 170
3 204 Kaarel Hendrik Zernant, Krister Kasemaa   80 70 150
4 183 Georg Caius Kutsar, Hendrik Rull 80 45 60 140
5 272 Kevin Hallop, Mauno Kapten 70 60   130
6 224 Alar Vaska, Heldi Marleen Lang   32 32 64
- 73 Andres Nöps, Mikk Paju 100     -
- 178 Kaupo Tammemäe, Ergo Kukk   50   -
- 196 Andres Nöps, Rando Ernits     50 -
- 204 Kaarel Hendrik Zernant, Oliver Kütt 45     -
- 187 Kristo Sirk, Siim Lender     45 -
- 215 Kristjan Laht, Kristel Sibul 40     -
- 166 Kristjan Laht, Kaarel Kuslap   40   -
- 386 Kevin Hallop, Andres Aruots     40 -
- 192 Karl August Ruusalepp, Joonatan Kama 36     -
- 239 Ralf Kivil , Gerda Kivil   36   -
- 189 Mark A Fischer, Henrik Hanson     36 -
- 255 Karl Martin Alnek, Vootele Jagomägi 32     -
- 217 Kaarel Kuslap, Hannes Kuslap 28     -
- 336 Lauriine Kalajas, Aapo Rehi     28 -
- 91 Sten Leinasaar, Anton Laagemann 24     -
- 229 Kristjan Kullamaa, Joosep Puhalainen 21     -

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Tulemus
1 153 Emily Raudkepp, Doris Kudre 100 100 100 200
2-3 69 Kaisa Sander, Katrina Ojavee 80 70 70 150
2-3 55 Edith Pärnik, Johanna Ets 70 80 60 150
4 38 Tiina-Maria Tali, Maribell Villakov 60 60 50 120
5 230 Saale Timotheus, Selena Tammiste 45   45 90
6 145 Kairit Veri, Kätrin Pärn 50 32   82
7 138 Säde Mai Krusberg, Laura Danilas 24 36 40 76
8 44 Meril Mirjam Oras, Annabel Kaldvee 36 28   64
- 346 Kaisa Rooba, Kristel Kõivo     80 -
- 160 Silvia Luup, Kadre Lahtmets   50   -
- 203 Aana-Liisa Kaste, Mirjam Võsaste   45   -
- 275 Getter Silm, Gertina Simenson 40     -
- 130 Kati Iher, Mirjam Iher   40   -
- 383 Silvia Luup, Roberta Praakli     36 -
- 155 Saskia Vunk, Aleksandra Isabel Pillmann 32     -
- 111 Mari-Ann Lepp, Katrin Kaurov 28     -
- 245 Kerli Kahk, Catarina Kurg   24   -
- 189 Lea-Teele Saltõkova, Perit Oinus   21   -

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Tulemus
1 25 Martin Piilberg, Tanel Tamm 80 100 70 180
2 236 Karl-Martin Voovere, Georg Orr 100 45   145
3 232 Hugo Johannes Nurk, Aleksander Tamm   70 60 130
4 237 Aleksander Luha, Katre Luikme   80 45 125
5 26 Rasmus Aarla, Martin Liivak 70 50   120
6 258 Junko Talivere, Kaimar Kesa 60 40   100
7 29 Karl Meus, Mihkel Tiks 50   36 86
8 101 Askar Neumann, Joonas Mölder 45 14 40 85
9 223 Mihkel Renning, Mart Erik Rand 28 10 32 60
10 27 Andras Korotkov, Markus Thom Tomson 16 32 21 53
11 36 Rasmus Sepp, Taavi Tamm 12 36 14 50
12-13 31 Richard Prost, Robert Kiisler 10 16 12 28
12-13 96 Andre Roos, Markus Medvetski 18   10 28
14 219 Kaspar Kinko, Markkus Suun   21 1 22
15-16 122 Karl-Markus Saukand, Kert Punnison 1 1 1 2
15-16 181 Liis Rossner, Siim Rossner   1 1 2
- 125 Kaarel Vesilind, Markus Harald Pais     100 -
- 219 Marten Soeson, Andres Rõõm     80 -
- 241 Robin Matsi, Jürgen Kukk   60   -
- 180 Jürgen Kukk, Tanel Padar     50 -
- 253 Hanna Pihu, Mattias Pihu 40     -
- 125 Markus Tikk, Marcus Tamm 36     -
- 30 Ander Aarde, Robin Tätte 32     -
- 217 Mihkel Tiks, Oliver Lill   32   -
- 215 Ralf Kivil, Stefan Kivil     28 -
- 181 Henri Tõevere, Karin Tõevere 24     -
- 216 Sander Vider, Tiina Kaljuste   24   -
- 137 Karl Siidra, Emil Eensaar     24 -
- 124 Aivo Liivat, Jasper Lätt 21     -
- 194 Karlis Kade, Karoliina Lorenz   18   -
- 226 Parvin Tiks, Mihkel Mahla     18 -
- 208 Georg Kaasik, Hendrik Eelmäe     16 -
- 28 Sander Vider, Oliver Lill 14     -
- 211 Kaur Kivila, Gert Haak   12   -
- 257 Karl Siidra, Erik Kukk 8     -
- 235 Edgar Pintšuk, Edgar Margulis   8   -
- 192 Rauno Kimmel, Sken-Sander Pille     8 -
- 109 Rait Kõllo, Rasmus Kõllo 6     -
- 200 Ander Austa, Alexander Raudsepp   6   -
- 126 Otto Pluum, Joonas Taniloo     6 -
- 243 Erich Richard Rosental, Carol Voronin 4     -
- 234 Rait Kõllo, Karl Kraus   4   -
- 138 Hugo Gregor Kikerpill, Rasmus Hallop     4 -
- 127 Kaur Kivila, Krisette Juur 2     -
- 105 Jürgen Tihanov, Markus Medvetski   2   -
- 127 Josep Lõhmus, Joel-Ruuben Seene     2 -
- 254 Kertu Kurg, Jan Marku Metsoja 1     -
- 123 Mihkel Kõrgesaar, Markus Keres 1     -
- 233 Rasmus Hallop, Patrick Allas 1     -
- 121 Gert Haak, Mihkel Penu 1     -
- 23 Kaspar Kinko, Kaur Öövel 1     -
- 189 Mart Oskar Kull, Lauri Sarap 1     -
- 227 Patrik Allas, Otto Georg Kikerpill   1   -
- 213 Henri Tiitus, Joonas Paales   1   -
- 210 Peeter Pissarenko, Joosep Põllu   1   -
- 226 Hugo Gregor Kikerpill, Erik Kukk   1   -
- 206 Eliise Uibo, Karl Marten Jaaska   1   -
- 215 Aivo Liivat, Roman Vahi   1   -
- 214 Richard Truuse, Jasper Lätt   1   -
- 129 Robert Pihu, Uku Viil     1 -
- 130 Marta Randma, Hariet Koppel     1 -
- 373 Leonora Kasemaa, Markus Keres     1 -
- 353 Jürgen Tihhanov, Kelly Arusoo     1 -
- 375 Gert Haak, Jasper Lätt     1 -
- 128 Tauno Kotov, Jakob Kelder     1 -

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Tulemus
1 21 Karmen Kadakmaa, Ethel Uibo 70 100 70 170
2-3 6 Kirke Maria Lepik, Kristiina Kuningas 100 45 60 160
2-3 33 Brita Sander, Marilin Riives 80 28 80 160
4 7 Kertu Liisa Lepik, Loona Paula Peetso 18 80 40 120
5 107 Triin Karis, Helen Helmet 45 70   115
6-7 95 Sonja Malinen, Katre Uibo 60 50   110
6-7 175 Pauline Puusaar, Piibe Lotte Volke   60 50 110
8 108 Rachel Kõllo, Kadi Sepp 6 21 45 66
9 52 Marin Lõo, Liisa Maasik 24 24 36 60
10 32 Teele Tars, Tuule Tars 40 18   58
11 72 Mari-Liis Lindre, Maria Teeväli 16 40 2 56
12 244 Hanna-Riia Allas, Marleen Toode 36 16   52
13 22 Marie Puurand, Tiina Kaljuste 4   28 32
14 24 Marit Vaht, Helen Ennok 21 10 4 31
15 42 Liisi Puusepp, Birgit Rõõm 14 6 14 28
16 35 Grete Võro, Geia Jõemets 10 8 6 18
17 82 Anel Neumann, Mari Leito 1 14   15
18 231 Mari Ann Jahhu, Katariina Uibo 1 1   2
- 197 Lorely Kõrvel, Laura-Liis Kütt     100 -
- 144 Nele Paglant, Kerttu Kose 50     -
- 209 Janely Reinberg, Gabriela Truuse   36   -
- 209 Pauliine Konsa, Anastassia Romanova 32     -
- 207 Pauliine Konsa, Maria Pärli   32   -
- 398 Teele Tars, Annabel Käspri     32 -
- 34 Kerli Soe, Iris Niinemets 28     -
- 193 Elis Vingisar, Kätlin Kukk     24 -
- 141 Brit Marii Veri, Kristina Sidorova     21 -
- 312 Eneli Maranik, Liina-Mari Roolaht     18 -
- 123 Hannaleena Rätsep, Kristina Keerdo     16 -
- 94 Vanessa Stafinjak, Triin Pärn 12     -
- 222 Helin-Liis Sõrra, Kristiina Ernits   12   -
- 376 Svea Sumberg, Kerli Unt     12 -
- 352 Cristel Luik, Taisi - Kadi Tokman     10 -
- 278 Ilona Peedosk, Helena Peedosk 8     -
- 181 Johanna Nurk, Laura Tamm     8 -
- 225 Mari Mõttus, Truuta Tammur   4   -
- 128 Karmen Kütt, Leonora Kasemaa 2     -
- 212 Leonora Kasemaa, Krisette Juur   2   -
- 129 Gabriela Truuse, Krisette Anderson 1     -
- 97 Angelika Sapatšuk, Hedvig Pungar 1     -
- 232 Eliise Uibo, Mari Mõttus 1     -
- 250 Kertu Serpak, Laura Eliise Paama 1     -
- 216 Liis Rossner, Maria Napp 1     -
- 196 Kerli Põhjala, Elisabeth Rattasepp   1   -
- 139 Mari Mõttus, Mari Ann Jahhu     1 -
- 140 Katariina Uibo, Eliise Uibo     1 -

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS