Tartu II etapi tulemused, 13.05.2015

Pereklass

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 5, Sander Lepik, Maris Lepik, Rain Lepik 0:16:34 0
2 289, Markus Zimmermann, Meelis Zimmermann 0:17:22 0
3 54, Katrin Vinkel, Kristjan Linnus, Kaspar Linnus 0:18:21 0
4 56, Robert Sander, Maiu Sander 0:18:23 0
5 275, Tiit Paabo, Ralf Robert Paabo 0:21:18 0
6 48, Anete Maremäe, Eliise Maremäe, Markus Maremäe 0:21:48 0
7 285, Henri Tõevere, Karin Tõevere, Ella Marie Tõev 0:23:39 0
8 288, Krisette Anderson, Kaspar Songisepp 0:23:42 0
9 286, Monika Truu, Markos Mihkelson 0:24:08 0
10 292, Stefan Kivil, Heleri Kivil 0:25:23 0
11 287, Maria Daubaraite, Anete Haak, Rain Haak 0:26:00 0
12 290, Kaire Raasik, Uku Raasik 0:26:30 0
13 70, Erik Kersna, Henri Kersna, Kristi Vassil 0:27:29 1
14 294, Reinhold Omel, Raul Omel, Kristiina Mänd 0:27:29 0
15 43, Andrei Uksov, Andres Luka Uksov 0:30:26 0
16 282, Marvin Pirnipuu, Sten- Erich Pir, Heleri Väljaru 0:30:59 0
17 293, Riho Nõmmik, Annela Nõmmik, Karl Robert Nõmmik, Annabel Nõmmik 0:31:49 0
18 276, Moonika Nairis, Meelis Nairis, Simone Nairis, Elise Nairis 0:33:23 0
19 283, Katarina Sarap, Aivar Sarap 0:35:22 0
20 58, Mariann Rajang, Annemai Rajang, Marten Rajang 0:35:29 0
21 61, Urmo Kiviselg, Rihard Kiviselg, Klaudia Kiviselg, Triinu Meeru 0:36:15 0
22 12, Jaana Karja, Kaisa Karja, Karmen Karja 0:36:28 0
23 297, Priit Rooden, Meena Rooden 0:36:28 0
24 296, Mariann Zernant, Erik Marten Zer, Tarmo Zernant 0:36:46 0
25 281, Triin Pohla, Hugo Roose 0:39:23 0
26 14, Alari Valter, Triin Teppor, Rasmus Valter, Oskar Valter 0:39:38 0
27 278, Kristi Lill, Lilii Lill, Andra Mikk 0:40:30 0
28 284, Berit Pool, Elis Ütsik, Lisanna Ütsik 0:46:10 0
29 291, Pirje Külaots, Mattias Külaots 0:47:22 0
30 279, Priit Poopuu, Kaili Trossmann, Timo Poopuu, Lilian Poopuu 0:48:02 0
31 45, Kerli Mooses, Martin Mooses, Rita-Liisa Mooses, Robin Robert Mooses 0:51:17 0
32 280, Piret Kreutzwald, Raivo Kreutzwald, Karoliine Kreutzwald 0:51:24 0
33 164, Lauri Sarap, Mart Oskar Kull, Kaarel Kull 0:57:13 0
34 295, Ago Savi, Uku Savi 1:01:16 0
35 4, Piret Lood, Kevin Lood, Hugo Lood, Elise Lood 1:09:48 0

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 71 Arvi Anton, Joosep Tammemäe 0:10:04 0
2 145 Karel - Sander Kljuzin, Reigo Teervalt 0:10:22 0
3 176 Priit Randman, Mattis Jaama 0:11:04 0
4 19 Uku-Laur Tali, Marius Aave 0:11:08 0
5 47 Ott Rakkaselg, Allar Padari 0:11:50 0
6 155 Andres Hiiemäe, Rees-Roonius Juurmaa 0:12:14 0
7 121 Marek Mäoma, Revo Lumpre 0:12:50 0
8 118 Tiit Tali, Mart Külvik 0:12:57 0
9 195 Raul Kangur, Indrek Mahla 0:13:05 0
10 243 Allan Roosimägi, Mikk Põdra 0:14:26 0
11 167 Oleg Koshik, Karl Paul Parmakson 0:14:32 0
12 152 Kalle Tammjärv, Jüri Lember 0:15:59 0
13 9 Renno Rehtla, Teet Tilk 0:16:28 0
14 63 Marek Võsu, Aivar Lankov 0:17:14 0
15 51 Laurits Puust, Mikk Sarapuu 0:18:07 0
16 173 Rasmus Kruusa, Tõnu Sikkal 0:19:40 0
17 39 Siim Kukk, Taavi Ivan 0:19:47 0
18 171 Fred Värsi, Hans-Kristjan Kask 0:21:14 0
19 244 Villu Päärt, Matis Märtson 0:22:05 0
20 202 Valdo Kanemägi, Brait Õispuu 0:23:53 0
21 188 Urmas Kõrgvee, Hardi Kaljurand 0:25:26 1
22 231 Peep Nurm, Ruslan Abubakarov 0:35:54 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 131 Kristiina Laht, Madli-Johanna Maidla 0:12:05 0
2 154 Marianne Haug, Kristiine Aluvee 0:12:10 0
3 62 Piret Pärnik, Tea Pärnik 0:12:19 0
4 180 Jana Kink, Marili Zimmermann 0:13:30 0
5 186 Rahel Allas, Siiri Rist 0:14:04 0
6 199 Helle Hallik, Piibe Tammemäe 0:14:28 0
7 177 Triin Paabo, Anu-Liis Laar 0:15:20 0
8 161 Anneli Soop, Silva Suvi 0:15:56 0
9 140 Adele Puusalu, Linda Puusalu 0:16:09 0
10 149 Krista Staškevitš, Katre Holland 0:17:50 0
11 187 Airi Alnek, Kaie Konsap 0:18:21 0
12 114 Anu Lehes, Mirjam Laht 0:18:31 0
13 135 Meeli Mets, Liina Reisberg 0:19:09 0
14 113 Jane Saluorg, Laura Kasearu 0:19:28 0
15 143 Maili Nestor, Kaidi Külaots 0:19:51 0
16 13 Marie Külvik, Marta Olvet 0:20:05 0
17 229 Karin Sabalisk, Elise Umb 0:20:15 0
18 240 Agnes Salundi, Kersti Toots 0:20:37 0
19 223 Katre Sakala , Maarja Punak 0:20:48 0
20 156 Triin Rüütli, Hedi Peetsu 0:20:53 0
21 133 Tiina Neumann, Mare Vahtre 0:20:59 0
22 174 Terje Aloel, Kristiia Ojamäe 0:21:12 0
23 230 Karolyn Krillo, Signe Rätsep 0:21:29 0
24 139 Lona-Liisa Sutt, Katrina Sepp 0:21:34 0
25 185 Eliisa Saksing, Kertu Kipper 0:21:36 0
26 158 Madli-Minna Kivisaar, Triinu Siilbek 0:21:46 0
27 157 Kaire Kallak, Made Vares 0:21:54 0
28 153 Marika Tammjärv, Liina Krünvald-Jaarman 0:22:12 0
29 117 Signe Pruul, Liili Vatsar 0:22:28 0
30 163 Kaisa Aruaas, Kati Loid 0:23:05 0
31 67 Liisi Täht, Karin Reinberg 0:23:10 0
32 112 Grete Roop, Elen Sukamägi 0:23:14 0
33 122 Liis Irs, Sigrid Sild 0:23:33 0
34 17 Hedi Sinijärv, Maarja-Liisa Oldekop 0:23:52 0
35 111 Kerli Rosenfeldt, Signe Värav 0:24:11 1
36 150 Ülle Põldoja, Leili Prans 0:24:25 0
37 123 Aire Kobar, Marge Tammiste 0:25:30 0
38 125 Kaili Rätsep, Riin Kodu 0:26:14 0
39 116 Janne Listra, Urbe Kallais 0:26:54 0
40 179 Maali Pruul, Marta Johanna Mets 0:28:42 0
41 197 Marit Toome, Kadri Raav 0:29:14 0
42 170 Eerika Jakobi, Silja Põldma 0:29:15 0
43 65 Kairit Prits, Kariina Tšursin 0:29:39 0
44 16 Marie Kriisa, Olga Mazina 0:29:52 0
45 57 Irma Sauga, Eveli Pung 0:33:02 0
46 242 Sabine Scholl-Bürgi, - 0:35:28 0
47 220 Made Kalson, Meeri Lehtmets 0:41:45 0
48 66 Malle Elvet, Aino Sirkel 0:54:33 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 110 Markus Puusepp, Liisa Puusepp 0:11:50 0
2 183 Eleri Hirv, Sander Mirme 0:12:06 0
3 109 Engeli Vennik, Madis Salus 0:12:35 0
4 129 Anniki Inno, Kunnar Karu 0:13:12 0
5 238 Andres Nöps, Mari-Ann Lepp 0:13:26 0
6 246 Karmen Stimmer, Erik Jaaniso 0:13:29 0
7 218 Erkki Mäeorg, Maria Metsaorg 0:14:00 0
8 142 Teele Randman, Tanel Vanaveski 0:14:06 0
9 192 Peep Teppo, Minna Kuslap 0:14:36 0
10 15 Kaia Kivikas, Tõnis Uiboupin 0:15:47 0
11 128 Ene Laht, Tarmo Laht 0:16:04 0
12 191 Merilin Vahtra, Verner Mägi 0:16:12 0
13 182 Teele Eensaar, Kiur Erik Eensaar 0:16:39 0
14 60 Kätlin Veber, Mihkel Puusepp 0:16:54 0
15 248 Katre Tatrik, Jürgo Väli 0:16:57 0
16 137 Kerli Kostin, Allan Sims 0:17:03 0
17 136 Merili Naaber, Marek Küünarpuu 0:17:07 0
18 146 Hendrik Pakosta, Kerli Kasar 0:18:10 0
19 134 Priit Vislapuu, Selin Valk 0:18:24 0
20 159 Kaidi Rebane, Vahur Veeroja 0:18:27 0
21 168 Katre Kipper, Siim Kanne 0:18:28 0
22 50 Kristjan Rea, Evelin Kangro 0:18:59 0
23 124 Kelli Hanschmidt, Oliver Hanschmidt 0:19:05 0
24 184 Kairi Sang, Janno Metsapool 0:19:48 0
25 49 Ruti Kirikmäe, Imre Kirikmäe 0:20:18 0
26 20 Marika Koplimägi, Roman Kattai 0:20:18 0
27 126 Ert Morel, Hanna-Liisa Roosileht 0:20:25 0
28 119 Liisa Raudkepp, Timmo Kuusk 0:20:28 0
29 172 Kati Tammjärv, Karel Tammjärv 0:20:42 0
30 198 Reti Anmann, Kaido Koonik 0:20:47 0
31 247 Pille Arro, Karl Mustjõgi 0:20:55 0
32 59 Andres Jalak, Krista Kattel 0:21:54 0
33 10 Anneken Hints, Henry Olde 0:22:07 0
34 151 Liina Malva, Federico Bellentani 0:22:23 0
35 193 Carmen Kuningas, Martin Murumaa 0:22:47 0
36 64 Tanel Lass, Kerli Leetsaar 0:23:55 0
37 165 Aino Perttunen, Aksel Põder 0:28:50 0
38 169 Lauriine Kalajas, Aapo Rehi 0:28:58 0
39 228 Liisa Kivioja, Vahur Teppan 0:49:47 1

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 76 Rimmo Rõõm, Kaarel Kullamaa 0:10:51 0
2 204 Kaarel Hendrik Zernant, Krister Kasemaa 0:11:31 0
3 53 Karel Romet Pedajas, Rando Marrandi 0:12:04 0
4 144 Kevin Hallop, Mauno Kapten 0:12:20 0
5 178 Kaupo Tammemäe, Ergo Kukk 0:15:42 0
6 162 Hendrik Rull, Georg Caius Kutsar 0:18:04 1
7 166 Kristjan Laht, Kaarel Kuslap 0:19:20 1
8 239 Ralf Kivil , Gerda Kivil 0:23:34 0
9 224 Alar Vaska, Heldi Marleen Lang 0:26:55 0

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 148 Emily Raudkepp, Doris Kudre 0:13:22 0
2 55 Edith Pärnik, Johanna Ets 0:15:16 0
3 69 Kaisa Sander, Katrina Ojavee 0:15:23 0
4 38 Tiina-Maria Tali, Maribell Villakov 0:16:36 0
5 160 Silvia Luup, Kadre Lahtmets 0:16:59 0
6 203 Aana-Liisa Kaste, Mirjam Võsaste 0:17:28 0
7 130 Kati Iher, Mirjam Iher 0:18:51 0
8 201 Säde Mai Krusberg, Laura Danilas 0:20:59 0
9 127 Kairit Veri, Kätrin Pärn 0:21:12 0
10 44 Meril Mirjam Oras, Annabel Kaldvee 0:22:14 0
11 245 Kerli Kahk, Catarina Kurg 0:32:45 0
12 189 Lea-Teele Saltõkova, Perit Oinus 0:55:46 0

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 25 Martin Piilberg, Tanel Tamm 0:14:19 0
2 237 Aleksander Luha, Katre Luikme 0:14:36 0
3 232 Hugo Johannes Nurk, Aleksander Tamm 0:14:55 0
4 241 Robin Matsi, Jürgen Kukk 0:14:59 0
5 26 Rasmus Aarla, Martin Liivak 0:15:03 0
6 141 Karl-Martin Voovere, Georg Orr 0:17:43 0
7 221 Junko Talivere, Kaimar Kesa 0:17:49 0
8 36 Rasmus Sepp, Taavi Tamm 0:20:00 0
9 217 Mihkel Tiks, Oliver Lill 0:21:03 1
10 27 Andras Korotkov, Markus Thom Tomson 0:21:16 0
11 216 Sande Vider, Tiina Kaljuste 0:22:43 0
12 219 Kaspar Kinko, Markkus Suun 0:23:30 0
13 194 Karlis Kade, Karoliina Lorenz 0:27:41 0
14 31 Richard Prost, Robert Kiisler 0:28:27 0
15 132 Askar Neumann, Joonas Mölder 0:29:11 0
16 211 Kaur Kivila, Gert Haak 0:29:52 0
17 205 Mihkel Renning, Mart Erik Rand 0:31:07 0
18 235 Edgar Pintšuk, Edgar Margulis 0:36:13 0
19 200 Ander Austa, Alexander Raudsepp 0:37:24 0
20 234 Rait Kõllo, Rait Kõllo, Karl Kraus 0:37:37 0
21 105 Jürgen Tihanov, Markus Medvetski 0:38:34 0
22 227 Patrik Allas, Otto Georg Kikerpill 0:44:25 0
23 213 Henri Tiitus, Joonas Paales 0:50:43 0
24 181 Liis Rossner, Siim Rossner 0:51:46 0
25 210 Peeter Pissarenko, Joosep Põllu 0:55:30 0
26 190 Kert Punnison, Karl-Markus Saukand 0:58:44 0
27 226 Hugo Gregor Kikerpill, Erik Kukk 1:02:39 0
28 206 Eliise Uibo, Karl Marten Jaaska 1:09:24 1
29 215 Aivo Liivat, Roman Vahi 1:24:22 2
30 214 Richard Truuse, Jasper Lätt 1:25:34 2

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 21 Karmen Kadakmaa, Ethel Uibo 0:18:12 0
2 7 Kertu Liisa Lepik, Loona Paula Peetso 0:19:05 0
3 108 Triin Karis, Helen Helmet 0:20:44 0
4 175 Pauline Puusaar, Piibe Lotte Volke 0:21:12 0
5 104 Sonja Malinen, Katre Uibo 0:22:26 0
6 6 Kirke Maria Lepik, Kristiina Kuningas 0:23:12 1
7 72 Mari-Liis Lindre, Maria Teeväli 0:23:34 0
8 209 Janely Reinberg, Gabriela Truuse 0:24:29 0
9 207 Pauliine Konsa, Maria Pärli 0:24:38 1
10 33 Brita Sander, Marilin Riives 0:25:21 2
11 52 Marin Lõo, Liisa Maasik 0:26:32 0
12 233 Kadi Sepp, Rachel Kõllo 0:27:01 0
13 32 Teele Tars, Tuule Tars 0:28:50 0
14 236 Hanna-Riia Allas, Marleen Toode 0:29:07 0
15 120 Anel Neumann, Mari Leito 0:32:20 0
16 222 Helin-Liis Sõrra, Kristiina Ernits 0:34:31 1
17 24 Marit Vaht, Helen Ennok 0:35:27 0
18 35 Grete Võro, Geia Jõemets 0:45:36 0
19 42 Liisi Puusepp, Birgit Rõõm 0:45:46 2
20 225 Mari Mõttus, Truuta Tammur 0:50:11 0
21 212 Leonora Kasemaa, Krisette Juur 0:56:43 2
22 196 Kerli Põhjala, Elisabeth Rattasepp 1:01:04 0
23 208 Katariina Uibo, Mari Ann Jahhu 1:12:45 3

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS