Tallinna üldtulemused

Pereklass

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 96, Tarvo-Jaan Rebane, Annika Rebane, Hanna Grete Rebane, Eva Värton 100 100 200
2 203, Rain Pajur, Roger Pajur, Maris Pajur 80 80 160
3 207, Kaisa Pihla, Annaliisa Pihla 70 60 130
4 158, Liina Haldna, Kutt Kaarel Lepik 36 70 106
5-6 95, Taavi Kasela, Liina Kasela, Kristjan Kasela, Rasmus Kasela 60 16 76
5-6 501, Kristjan Lepik, Laur Lepik, Luukas Lepik 36 40 76
7 137, Merle Kale, Kert Pallo 40 28 68
8 208, Tiina Muts, Johannes Mattias Toome, Joonas S. Toome 24 32 56
9-10 119, Gregor Aibast, Erik Aibast, Sigrid Saar 32 18 50
9-10 176, Kaspar Maiste, Hanka Maiste,Margus Maiste 14 36 50
11 133, Tais Vakrõõm, Christopher Vakrõõm 21 12 33
12 179, Sirle Seilenthal,Robin Seilentha, Ragne Seilenthal, Juhani Seilenthal 16 14 30
13-14 87, Marge Allikas, Ahti Allikas, Karl Allikas 50   50
13-14 267, Pärt Kivaste, Henri Tooming   50 50
15-16 175, Tarmo Maiste, Miia Maiste 45   45
15-16 505, Ülo Reisner, Karin Reisner, Kadri Reisner   45 45
17 195, Helerin Rannala, Loora-Lisette Rannala 28   28
18 212, Joosep Lippus, Johan Lippus   24 24
19 226, Karolin-Kristiin Piirmets, Mart Piirmets   21 21
20 132, Kristiina Repp, Mattias Repp 18   18
21 189, Kadri Kaste, Kirke Võisula, Ger, Ann Marii Võisula, Jan Anders V 12   12
22-23 86, Klelia Peterson, Paul Paltser, Lisandra Paltser 10   10
22-23 506, Anna Kruševskaja, Sofia Blokhin   10 10
24 206, Sten Tamm, Ergo Tamm 8   8

Meespaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 81 Sergei Rjabõškin, Ats Sõnajalg 80 100 180
2 174 Martin Vilismäe, Marek Zahkna 70 80 150
3 79 Ramon Reimets, Miiko Vainer 60 60 120
4 163 Lauri Tammemäe, Rait Pallo 50 40 90
5 105 Joonas Oja, Asso Kesaväli 40 36 76
6 169 Taavi Tali, Madis Raus 21 50 71
7 178 Hendri Parrol, Tamor Bakhoff 32 32 64
8 160 Urmo Kallakas, Kristjan Kivipalu 14 24 38
9 71 Arvi Anton, Joosep Tammemäe 100   100
10 305 Priit Randman, Tiit Toomas   70 70
11-12 197 Kain Väljaots, Kevin Väljaots 45   45
11-12 268 Marti Kaljuve, Jaagup Toome   45 45
13 108 Uku-Laur Tali, Marius Aave 36   36
14-15 140 Ove Kangur, Silver Tamm 28   28
14-15 260 Mart Jõesaar, Kert Paidre   28 28
16 196 Raivo Prants, Indrek Mahla 24   24
17 215 Kunnar Vahi, Ivar Vilson   21 21
18-19 165 Henri Roos, Rauno Roos 18   18
18-19 300 Jari Julge, Martin Raudsepp   18 18
20-21 172 Vallo Mihkelsoo, Egon-Erkki Salmistu 16   16
20-21 168 Andres Vesilind, Reiko Rist   16 16
22 166 Madis Loit, Jaan Õun 12   12
23 124 Erti Paalberg, Pent Paalberg 10   10
24 201 Taavi Pipar, Henri Sarevet 8   8
25 134 Matis Alliksoo, Mikk Pärast 6   6
26 186 Margus Tinno, Jan Markus Tinno 4   4
27 115 Priit Rajamägi, Siim Loik 2   2

Naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 129 Piibe Tammemäe, Adele Puusalu 80 80 160
2 82 Maris Freudenthal, Katrin Varik 70 50 120
3 91 Pille Tiis, Heli Zvorovski 40 60 100
4 89 Kairi Järvetar, Liina Müür 24 40 64
5 75 Heleen Jääger, Kristiin Jääger 16 45 61
6 117 Jelena Pjatkova, Anna Remmelgas 8 28 36
7 88 Pille Jostov, Ines Malmberg 10 10 20
8 90 Sirje Metsmaker, Mare Margat-Vesper 6 1 7
9 142 Ulvi Nõmmik, Ülle Aasmann 1 4 5
10-11 246 Margret Zimmermann, Laura Joonas   100 100
10-11 111 Kristiina Uusna, Brita Liivamaa 100   100
12 292 Sigrid Ruul, Maile Magnusson   70 70
13 139 Britta Panker, Kätlin Vau 60   60
14 168 Liis Sild, Anni Sild 50   50
15 125 Heleri Kirss, Helene Arula 45   45
16-17 93 Karin Kallisma, Katrin Kallisma-Saat 36   36
16-17 248 Heli Peetermann, Hedi Peetermann   36 36
18-19 205 Mariann Raudmets, Alis Raudsepp 32   32
18-19 178 Kaileen Raudsepp, Helis Puksand   32 32
20 94 Pille Nurmis, Jaanika Kindlam 28   28
21 214 Maria Liisa Tõnissoo, Liis Lõhmus   24 24
22-23 100 Kaili Laanemets, Eha-Kai Mesipuu 21   21
22-23 258 Kadri Koovit, Margarita Zavadskis   21 21
24-25 146 Margarita Zavandskis, Kadri Koovit 18   18
24-25 309 Kelly Vainlo, Sandra Tarikas   18 18
26 252 Sirli Pippar, Kairi Vahter   16 16
27-28 177 Heli Peetermann, Sirli Pippar 14   14
27-28 150 Merle Petersoo, Sigrid Kleidov   14 14
29-30 118 Kadri Keernik, Liis Viira 12   12
29-30 254 Liisa Manglus, Pille Palts   12 12
31 264 Evelin Eomois, Mari-Leen Üksküla   8 8
32 229 Sirly Kerner, Gerda Kangust   6 6
33 106 Merike Melesk, Merli Toomast 4   4
34-35 170 Liisa Pihlak, Pille Palts 2   2
34-35 194 Kersti Alt, Siiri Kliimson   2 2
36-44 103 Helena Pärenson, Kairi Saar 1   1
36-44 151 Marilii Pähn, Liisa-Lotta Pähn 1   1
36-44 113 Laura Freivald, Katariina Linde 1   1
36-44 109 Karina Kask, Karina Poolma 1   1
36-44 298 Kristin Puusepp, Marget Liblik   1 1
36-44 302 Sandra Suviste, Jaanika Lilienberg   1 1
36-44 261 Kaari Hindreko, Kerli Savi   1 1
36-44 265 Ulvi Soosaar, Carolyn Soosaar   1 1
36-44 120 Katrin Tagoma, Kelly Linnap   1 1

Segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 187 Marek Karm, Olga Andrejeva 100 80 180
2 157 Katrin Kütt, Mehis Muru 80 70 150
3 185 Tomi-Andre Piirmets, Evely Kaasiku 70 40 110
4 120 Ragnar Leimann, Britt Jaaska 40 60 100
5 97 Heiki Pajuste, Helis Pajuste 24 50 74
6 84 Liina Silluste, Karl Pehk 28 32 60
7 198 Priit Roosnupp, Moonika Roosnupp 14 24 38
8 161 Sander Olo, Mare Laan 8 28 36
9 138 Meelis Kalda, Kristi Janson 1 21 22
10 74 Reigo Peial, Kati Peial 18 2 20
11 144 Anna Peterson, Mihkel Kasepalu 6 12 18
12 136 Erki Maling, Kadri Schneider 16 1 17
13 188 Jaan Roop, Helin Roop 12 1 13
14-15 147 Marek Käo, Liisi Suurkivi 1 1 2
14-15 85 Reelika Lõhmus, Henri Kunstmann 1 1 2
16 156 Timmo Tammemäe, Grete Gutmann   100 100
17 114 Mihkel Annilo, Sigrid Ruul 60   60
18 141 Aleksandr Šved, Siiri Mere 50   50
19-20 104 Rasmus Sotnik, Kaisa Raudkepp 45   45
19-20 277 Kaupo Maasing, Eret Maasing   45 45
21-22 193 Meelis Merenäkk, Anu Poopuu 36   36
21-22 253 Neeme Kalda, Erika Kalda   36 36
23 162 Sulev Kraam, Liisi Viljalo 32   32
24 199 Tiina Lind, Arti Allmägi 21   21
25 270 Mati Sarap, Kristi Luha   18 18
26 249 Siiri Vallner, Indrek Peil   16 16
27 301 Karin Kallisma, Sass Saat   14 14
28-29 145 Evelin Eomois, Juho Palu 10   10
28-29 299 Rauno Parts, Mare Padu   10 10
30 274 Kaili Laanemets, Karol Keskküla   8 8
31 271 Juri Zaitsev, Anastasia Jefimova   6 6
32-33 154 Grete Hints, Carl Rannaberg 4   4
32-33 272 Allar Part, Kristiina Zadin   4 4
34 122 Helen Ojamets, Toivo Pärnpuu 2   2
35-45 200 Kristi Parro, Joosep Link 1   1
35-45 190 Pii Müller, Tarvo Metsavas 1   1
35-45 148 Marleen Taremaa, Meelis Järvela 1   1
35-45 171 Ariel Palmiste, Anna Vahter 1   1
35-45 131 Ulvi Saks, Jürgen Saks 1   1
35-45 235 Kristel Valmson, Toivo Pärnpuu   1 1
35-45 244 Katariina Linde, Hanno Rudissaar   1 1
35-45 269 Kätlin Kekk, Kristo Raun   1 1
35-45 263 Daniel Raud, Nele Tael   1 1
35-45 310 Tõnu Kull, Liisa Maria Kull   1 1
35-45 262 Marilii Pähn, Ain Pähn   1 1
46 247 Martin Laasmaa, -   0 0

Gümnaasiumipilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 76 Rimmo Rõõm, Kaarel Kullamaa 100 100 200
2 307 Epp Paalberg, Margus Lomp   80 80
3 159 Vadim Shved, Roos Lisette Parmas 80   80
4 295 Mikk Tomson, Kaarel Tomson   70 70

Gümnaasiumipilaste naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 204 Elina-Emiilie Leht, Marie-Mädli Kivimäe 100 80 180
2 130 Merilin Anijärv, Hanna Karolin Franke 70 70 140
3 223 Marie Tammemäe, Mariliis Muuga   100 100
4 128 Marie Tammemäe, Maarika Puusepp 80   80
5 192 Marion Tamm, Birgit Maidla 60   60

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 83 Markus Harald Pais, Kaarel Vesilind 80 100 180
2 78 Andres Rõõm, Martin Himma 100 80 180
3 98 Oskar Pärn, Meriliis Märks 70 70 140
4-5 304 Romer Loime, Tristan Leedo   60 60
4-5 182 Tristan Leedo, Indrek Seemre 60   60
6-7 303 Randel Vaiksalu, Ali Benmakhlouf   50 50
6-7 126 Aivar Kamal, Danila Tukov 50   50
8 181 Romer Loime, Ali Benmakhlouf 45   45
9 107 Kätlin Kukk, Mikk Tomson 40   40
10 191 Kaspar Salvet, Timmo Loorman 36   36
11 180 Richard Ader, Randel Vaiksalu 32   32

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 164 Teele Telgma, Lisbeth Liiv 80 100 180
2 92 Helena Zvorovski, Tuuli Torop 70 80 150
3 123 Epp Paalberg, Kaisa Rooba 100   100
4 183 Kaisa Ilves, Reelika Küttim 60   60
5 184 Kristi Artov, Reelika Reppo 50   50

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS