Pärnu II etapi tulemused, 29.07.2015

Pereklass

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 240, Alari Lumberg, Olavi Lumberg 0:19:40 0
2 120, Eliot Põld, Jasper Põld, Sirle Matt 0:19:42 0
3 237, Silje Sander, Kristofer Sander 0:20:54 0
4 231, Imbi Albert, Olari Albert, Karl-Markus Albert 0:21:41 0
5 235, Githa Pärn, Liisa Sillamaa 0:22:56 0
6 233, Kerttu Aru, Kaire Leetsar 0:25:54 0
7 232, Merike Harjakas, Kerstin Harjakas, Siim Saarse 0:27:43 0
8 242, Malve Marjak, Kevin Ollo 0:32:16 0
9 236, Siret Saar, Silver Lauri 0:35:21 0
10 243, Kadri Kaste, Kirke Võisula, Gert Rasmus Ustinov, Ann Marii Võisula 0:35:52 0
11 241, Kaisa Pihla, Annaliisa Pihla 0:36:57 0
12 114, Helinor Juhani, Janar Tagu, Jannor Tagu 0:39:42 0
13 234, Õnne Tikerpalu, Eliis Tikerpalu, Eero Naissaar DNF 0

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 174 Mehis Muru, Martin Vilismäe 0:11:44 0
2 158 Joosep Tammemäe, Kaupo Tammemäe 0:12:11 0
3 170 Erkki Penu, Veljo Vask 0:12:53 0
4 151 Üllar Pärnat, Vahur Mäe 0:15:26 0
5 173 Laurits Puust, Allvar Väli 0:19:27 0
6 171 Taavi Saar, Martin Saar 0:24:55 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 116 Viiu Juurik, Mariann Sulg 0:14:28 0
2 148 Pille Lumpre, Kairi Lumberg 0:17:56 0
3 167 Merje Luik, Aino Väin 0:18:32 0
4 110 Helen Jaago, Anne-Krõõt Pikson 0:18:40 0
5 118 Ilvi Vare, Anne-Mari Pevkur 0:18:58 0
6 166 Moonika Laud, Veronika Laud 0:19:35 0
7 119 Triin Rõigas, Ilona Vaitovski 0:22:35 0
8 112 Airi Roots, Gerli Lehemets 0:25:20 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 175 Marek Zahkna, Marit Zahkna 0:13:23 0
2 150 Kalev Otto, Grete Enn 0:14:55 0
3 152 Mart Aru, Karin Leetsar 0:17:37 0
4 165 Erki Maling, Kadri Schneider 0:20:03 0
5 155 Kristi Leping, Alo Kelder 0:20:43 0
6 169 Argo Schneider, Katrin Schneider 0:25:43 0

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 157 Iris Abdullajev, Karl-Louis Laasmäe 0:15:43 0
2 162 Hanna Vask, Mark-Felix Mumma 0:17:52 0
3 147 Erik Naissaar, Franko Reinhold 0:20:07 0
4 113 Jorm Roots, Lennart-Samuel Talviku 0:21:15 0
5 172 Hardi Vask, Annaliis Lipp 0:22:14 0
6 160 Olavi-Tanel Kask, Merilin Kask 0:22:24 0
7 149 Andry Harjakas, Mikk Saarse 0:25:19 0
8 159 Kaisa-Helin Kask, Mirko Juurikas 0:33:15 0

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 111 Kristina Mere, Yasmina Bouhouda 0:21:19 0
2 154 Elika Laur, Laura Laud 0:21:55 0
3 153 Maris Mitt, Celia Vaiksaar 0:24:01 0
4 164 Emma Rätsep, Katrin-Liis Rumessen 0:25:37 0
5 168 Triin Schneider, Tuule Helin Schneider 0:26:17 0
6 156 Annabel Aron, Liisa Aunapuu 0:32:38 0
7 163 Karolin Siimer, Linda Helena Siimer 0:33:56 0

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS