Stardiprotokoll 30.09.2015

Võistlejad on järjestatud esimese paarilise eesnime järgi

Nr Klass Paar Võistleja 1 Võistleja 2 Teised võistl.
351 P kool Mehed Aaron Peterson Hannes Saar  
328 Põhi Naised Adele Puusalu Linda Puusalu  
14 Pere Pere Alari Valter Triin Teppor Rasmus Valter, Oskar Valter
515 Pere Pere Alo Ilves Taisi Soomets Sandraly Ilves, Alari Ilves
30 P kool Mehed Ander Aarde Robin Tätte  
27 P kool Mehed Andras Korotkov Markus Thom Tomson  
350 P kool Mehed Andre Roos Markus Medvetski  
522 Pere Pere Andreas Müürsepp Rasmus Hannes Müürsepp  
43 Pere Pere Andrei Uksov Andres Luka Uksov  
361 Põhi Mehed Andres Hiiemäe Rees Juurmaa  
59 Põhi Sega Andres Jalak Krista Kattel  
73 Gümn Mehed Andres Nöps Mikk Paju  
48 Pere Pere Anete Maremäe Eliise Maremäe Markus Maremäe
10 Põhi Sega Anneken Hints Henry Olde  
509 Pere Pere Anneli Kaasik Rasmus Kraav Robin Kraav
370 Põhi Naised Anneli Soop Silva Suvi  
360 Põhi Naised Anu-Liis Laar Triin Paabo  
71 Põhi Mehed Arvi Anton Joosep Tammemäe  
337 P kool Mehed Askar Neumann Joonas Mölder  
384 Põhi Sega Ave Ansper Ott Toomsalu  
141 P kool Naised Brit Marii Veri Kristina Sidorova  
33 P kool Naised Brita Sander Marilin Riives  
132 Põhi Naised Carmen Kuningas Kaija Põldsepp  
352 P kool Naised Cristel Luik Taisi - Kadi Tokman  
363 Põhi Sega David-Sandro Dzidzadze Hannah Schaper  
339 Põhi Naised Diana Romanenkova Hedvig Vaht  
55 Gümn Naised Edith Pärnik Johanna Ets  
369 Põhi Sega Eleri Hirv Sander Mirme  
394 Põhi Naised Eliisa Saksing Kelli Somelar  
330 Gümn Naised Emily Raudkepp Doris Kudre  
312 Gümn Naised Eneli Maranik Liina-Mari Roolaht  
70 Pere Pere Erik Kersna Henri Kersna Kristi Vassil
179 P kool Mehed Erik Kukk Ott Kiveste  
316 Põhi Naised Geivi Lember Laura Põder  
166 Põhi Mehed Germo Kalvet Risto Asusaar  
375 P kool Mehed Gert Haak Jasper Lätt  
162 Põhi Mehed Gert Urb Tõnis Korts  
355 Põhi Naised Grete Roop Elen Sukamägi  
35 P kool Naised Grete Võro Geia Jõemets  
159 Põhi Mehed Gunnar Kanter Mait Maiste  
362 Põhi Sega Hanna Vask Erik Amor  
123 P kool Naised Hannaleena Rätsep Kristina Keerdo  
517 Pere Pere Hannes Roosalu Maria Schneeberg  
149 Põhi Mehed Hans Christian Lilles Sander Peetsman  
323 Põhi Mehed Hassar Jurs Argo Sõõru  
17 Põhi Naised Hedi Sinijärv Maarja-Liisa Oldekop  
8 Põhi Naised Helle Hallik Maia Boltovsky  
396 Põhi Sega Helle-Riin Sõmer Martin Murumaa  
340 Gümn Mehed Hendrik Rull Georg Caius Kutsar  
138 P kool Mehed Hugo Gregor Kikerpill Rasmus Hallop  
175 P kool Mehed Hugo Johannes Nurk Aleksander Tamm  
173 Põhi Mehed Ilja Tšibisov Heinar Kull  
134 Põhi Naised Imbi Soomets Kaisa Soomets  
11 Pere Pere Indrek Karja Kaidi Karja Kaupo Karja
158 Põhi Mehed Indrek Süvaorg Oliver Simmerman  
57 Põhi Naised Irma Sauga Eveli Pung  
12 Pere Pere Jaana Karja Kaisa Karja Karmen Karja
390 Põhi Naised Jana Kink Marili Zimmermann  
320 Põhi Naised Jane Saluorg Laura Kasearu  
381 Põhi Sega Janely Reinberg Janno Reinberg  
181 P kool Naised Johanna Nurk Laura Tamm  
177 Põhi Mehed Joosep Kivastik Martin Teder  
127 P kool Mehed Josep Lõhmus Joel-Ruuben Seene  
180 P kool Mehed Jürgen Kukk Tanel Padar  
353 P kool Mehed Jürgen Tihhanov Kelly Arusoo  
357 Gümn Mehed Kaarel Hendrik Zernant Krister Kasemaa  
125 P kool Mehed Kaarel Vesilind Markus Harald Pais  
335 P kool Naised Kadi Sepp Rachel Kõllo  
523 Pere Pere Kadri Limberg Jasmiin Kraas Jete Kraas
15 Põhi Sega Kaia Kivikas Tõnis Uiboupin  
322 Põhi Naised Kaire Kallak Made Vares  
65 Põhi Naised Kairit Prits Kariina Tšursin  
346 Gümn Naised Kaisa Rooba Kristel Kõivo  
69 Gümn Naised Kaisa Sander Katrina Ojavee  
160 Põhi Mehed Kait Kalajas Madis Pärnpuu  
345 Põhi Mehed Kalle Tammjärv Jüri Lember  
53 Gümn Mehed Karel Romet Pedajas Rando Marrandi  
347 Põhi Mehed Karel-Sander Kljuzin Reigo Teervalt  
120 P kool Mehed Karl Meus Mihkel Tiks  
137 P kool Mehed Karl Siidra Emil Eensaar  
374 P kool Mehed Karl-Markus Saukand Kert Punnison  
21 P kool Naised Karmen Kadakmaa Ethel Uibo  
143 Põhi Mehed Karri Kurvits Kaarel Kotkas  
397 P kool Mehed Kaspar Kinko Markkus Suun  
140 P kool Naised Katariina Uibo Eliise Uibo  
519 Pere Pere Katarina Sarap Aivar Sarap  
348 Gümn Naised Kati Iher Mirjam Iher  
366 P kool Mehed Katre Luikme Aleksander Luha  
54 Pere Pere Katrin Vinkel Kristjan Linnus Kaspar Linnus
389 Põhi Naised Kea Puks Saskia Kiisel  
341 Põhi Sega Kelli Hanschmidt Oliver Hanschmidt  
368 Põhi Sega Kerli Kostin Kaarel Uba  
45 Pere Pere Kerli Mooses Martin Mooses Rita-Liisa Mooses, Robin Robert Mooses
34 P kool Naised Kerli Soe Iris Niinemets  
393 Põhi Mehed Kert Männik Mario Liiva  
7 P kool Naised Kertu Liisa Lepik Loona Paula Peetso  
386 Gümn Mehed Kevin Hallop Mauno Kapten  
164 Põhi Mehed Kirill Šavkun Reiko Kolatsk  
6 P kool Naised Kirke Maria Lepik Kristiina Kuningas  
385 Põhi Sega Kiur Erik Eensaar Teele Eensaar  
146 Põhi Naised Kristel Leola Gertu Soldan  
514 Pere Pere Kristi Lill Lilii Lill Andra Mikk
365 Põhi Naised Kristiina Laht Madli-Johanna Maidla  
133 Põhi Naised Kristiine Aluvee Marianne Haug  
50 Põhi Sega Kristjan Rea Evelin Kangro  
154 Põhi Mehed Kristo Pihlak Joosep Randoja  
182 Põhi Mehed Kunnar Karu Marti Soosaar  
354 Põhi Naised Kätlin Peet Merilin Laan  
60 Põhi Sega Kätlin Veber Mihkel Puusepp  
334 Põhi Naised Laura Kõrgvee Ingrid Mesila  
379 Põhi Mehed Lauri Tikk Markus Tikk  
336 Gümn Mehed Lauriine Kalajas Aapo Rehi  
51 Põhi Mehed Laurits Puust Mikk Sarapuu  
373 P kool Mehed Leonora Kasemaa Markus Keres  
318 Põhi Naised Liili Vatsar Signe Pruul  
131 Põhi Sega Liina Malva Federico Bellentani  
371 Põhi Sega Liiri Oja Urmas Oja  
372 P kool Mehed Liis Rossner Siim Rossner  
42 P kool Naised Liisi Puusepp Birgit Rõõm  
67 Põhi Naised Liisi Täht Karin Reinberg  
332 Põhi Naised Liisi Täht Karin Reinberg  
364 Põhi Sega Maarja Kalev Allar Staškevitš  
358 Põhi Naised Madli-Minna Kivisaar Triinu Siilbek  
395 Põhi Sega Maiu Paloots Mihkel Paloots  
66 Põhi Naised Malle Elvet Aino Sirkel  
178 Põhi Mehed Marek Karm Markus Rene Pae  
63 Põhi Mehed Marek Võsu Aivar Lankov  
513 Pere Pere Maret Sildala Heino Sildala  
41 Põhi Sega Margit Rõõm Raivo Rõõm  
314 Põhi Sega Mari Kaseväli Marko Teder  
139 P kool Naised Mari Mõttus Mari Ann Jahhu  
157 Põhi Naised Maria Visnapuu Liis Noodla  
58 Pere Pere Mariann Rajang Annemai Rajang Marten Rajang
16 Põhi Naised Marie Kriisa Olga Mazina  
13 Põhi Naised Marie Külvik Marta Olvet  
399 P kool Naised Marie Puurand Tiina Kaljuste  
20 Põhi Sega Marika Koplimägi Roman Kattai  
72 P kool Naised Mari-Liis Lindre Maria Teeväli  
52 P kool Naised Marin Lõo Liisa Maasik  
24 P kool Naised Marit Vaht Helen Ennok  
321 Põhi Sega Markus Puusepp Liisa Puusepp  
525 Pere Pere Markus Zimmermann Meelis Zimmermann  
518 Pere Pere Mart Oskar Kull Kaarel Kull Lauri Sarap
130 P kool Mehed Marta Randma Markus Zimmermann  
40 Põhi Mehed Marten Soeson Andres Rõõm  
25 P kool Mehed Martin Piilberg Tanel Tamm  
153 Põhi Mehed Martin Taal Margus Tammekivi  
317 Põhi Sega Martin Vilismäe Kaisa Raudkepp  
329 Põhi Naised Meeli Mets Liina Reisberg  
44 Gümn Naised Meril Mirjam Oras Annabel Kaldvee  
319 Põhi Sega Merili Naaber Marek Küünarpuu  
382 Põhi Sega Merilin Vahtra Verner Mägi  
349 Põhi Naised Merily Keskküla Irma Tubli  
516 Pere Pere Merli Anijärv Arkadi Anijärv Ahmed Anijärv,  Tamer Anijärv
122 P kool Mehed Mihkel Renning Mart Erik Rand  
155 Põhi Mehed Mihkel Sirel Meelis Lille  
520 Pere Pere Mirjam Arumäe Raul Toover Karl Toover
37 P kool Mehed Mirko Mitt Ruslan Abubakarov  
324 Põhi Mehed Märt Kivila Kaur Kivila  
145 Põhi Mehed Olari Albert Kristjan Valmet  
380 Põhi Mehed Olavi Sau -  
377 Põhi Mehed Oleg Koshik Karl Paul Parmakson  
165 Põhi Mehed Oliver Jõesaar Siim Rammus  
47 Põhi Mehed Ott Rakkaselg Allar Padari  
172 Põhi Mehed Ott-Erik Kalmus Sander Lehtme  
126 P kool Mehed Otto Pluum Joonas Taniloo  
387 P kool Naised Pauline Puusaar Piibe Lotte Volke  
356 Põhi Mehed Peep Teppo Mart Kelk  
136 Põhi Mehed Peeter Karja Kristjan Konsap  
326 Põhi Sega Peeter Liik Kairi Kaare  
124 Põhi Sega Peeter Lillak Anna Palusalu  
18 Põhi Naised Pillerin Paukson Luize-Ingrid Klimova  
524 Pere Pere Piret Kreutzwald Raivo Kreutzwald Karoliine Kreutzwald
4 Pere Pere Piret Lood Kevin Lood Hugo Lood, Elise Lood
62 Põhi Naised Piret Pärnik Tea Pärnik  
511 Pere Pere Priit Poopuu Kaili Trossmann Timo, Lilian
327 Põhi Sega Priit Vislapuu Selin Valk  
176 Põhi Naised Rahel Allas Siiri Rist  
168 Põhi Mehed Raigo Udeküll Mihkel Tamm  
521 Pere Pere Rain Haak Anete Haak Maria Daubaraite
169 Põhi Mehed Raivo Alteberg Fred-Erik Štarkov  
152 Põhi Mehed Randar Rannak Toomas Runtal  
26 P kool Mehed Rasmus Aarla Martin Liivak  
121 Põhi Mehed Rasmus Kruusa Tõnu Sikkal  
36 P kool Mehed Rasmus Sepp Taavi Tamm  
151 Põhi Mehed Raul Erstu Rainer Neemsalu  
344 Põhi Mehed Raul Kangur Indrek mahla  
156 Põhi Mehed Rauno Pettai Ailar Krüger  
150 Põhi Mehed Rene Koossalu Ilja Kuprašvili  
9 Põhi Mehed Renno Rehtla Teet Tilk  
315 Põhi Sega Renno Reitsnik Helen Mägi  
333 Põhi Mehed Revo Lumpre Marek Mäoma  
31 P kool Mehed Richard Prost Robert Kiisler  
508 Pere Pere Riho Nõmmik Annela Nõmmik Annika Nõmmik, Annabel Nõmmik, Karl Robert Nõmmik
359 Põhi Naised Riin Kodu Kaili Rätsep  
311 Gümn Mehed Rimmo Rõõm Kaarel Kullamaa  
388 Põhi Mehed Risto Puusepp Rainis Puusepp  
325 Põhi Naised Rita Kivila Signe Kaasik  
174 Põhi Mehed Rivo Saaremäe Saimon Sutt  
129 P kool Mehed Robert Pihu Uku Viil  
56 Pere Pere Robert Sander Maiu Sander  
163 Põhi Mehed Rondal Lumiste Kevin Pommer  
49 Põhi Sega Ruti Kirikmäe Imre Kirikmäe  
5 Pere Pere Sander Lepik Maris Lepik Rain Lepik
28 P kool Mehed Sander Vider Oliver Lill  
135 Gümn Naised Selena Tammiste Saale Timotheus  
39 Põhi Mehed Siim Kukk Taavi Ivan  
171 Põhi Mehed Siim Saavaste Kalvo Õim  
383 Gümn Naised Silvia Luup Kristel Sibul  
526 Pere Pere Simon Robberts Emma Robberts  
376 P kool Naised Svea Sumberg Kerli Unt  
147 Põhi Mehed Sven Lauri Timo Mõttus  
391 Gümn Naised Säde Mai Krusberg Laura Danilas  
170 Põhi Mehed Taavi Oja Sten Kusma  
313 Põhi Mehed Taavi Pipar Raimo Selgis  
148 Põhi Mehed Taavi Talving Meelis Penjan  
527 Pere Pere Tanel Kalm Simon Kalm  
64 Põhi Sega Tanel Lass Kerli Leetsaar  
128 P kool Mehed Tauno Kotov Jakob Kelder  
342 Põhi Sega Teele Randman Tanel Vanaveski  
398 P kool Naised Teele Tars Caroline Lehes  
378 Põhi Naised Terje Aloel Kristiina Ojamäe  
338 Põhi Naised Tiina Neumann Mare Vahtre  
38 Gümn Naised Tiina-Maria Tali Maribell Villakov  
510 Pere Pere Tiit Paabo Ralf Robert Paabo  
512 Pere Pere Tiit Tali Mihkel Tali  
161 Põhi Mehed Tomas Šmigelskis Tanel Terner  
167 Põhi Naised Triin Rüütli Hedi Peetsu  
392 Põhi Sega Tuulis Mägi Merle Mägi  
19 Põhi Mehed Uku-Laur Tali Marius Aave  
343 Põhi Mehed Urmas Himmaste    
61 Pere Pere Urmo Kiviselg Rihard Kiviselg Klaudia Kiviselg, Triinu Meeru
144 Põhi Mehed Urmo Urbus Kevin Must  
142 Põhi Mehed Vahur Veeroja Karol Pärn  
331 Põhi Naised Ülle Põldoja Leili Prans  

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS