Stardiprotokoll 16.09.2015

Osalejad on järjestatud 1. paarilise eesnime järgi

Nr Klass Tüüp Võistleja 1  Võistleja 2 Teised võistl.
213 Põhi N Adele Puusalu Piibe Tammemäe  
272 Põhi S Allar Part Kristiina Zadin  
78 P kool M Andres Rõõm Martin Himma  
168 Põhi M Andres Vesilind Reiko Rist  
266 Põhi S Anna Peterson Mihkel Kasepalu  
256 Pere Pere Annaliisa Pihla Kaisa Pihla  
71 Põhi M Arvi Anton Joosep Tammemäe  
263 Põhi S Daniel Raud Nele Tael  
202 Põhi S Erki Maling Kadri Schneider  
264 Põhi N Evelin Eomois Mari-Leen Üksküla  
250 Pere Pere Gregor Aibast Erik Aibast Sigrid Saar
97 Põhi S Heiki Pajuste Helis Pajuste  
75 Põhi N Heleen Jääger Kristiin Jääger  
235 Põhi S Helen Ojamets Toivo Pärnpuu  
92 P kool N Helena Zvorovski Tuuli Torop  
248 Põhi N Heli Peetermann Hedi Peetermann  
149 Põhi S Jaan Roop Helin Roop  
80 Põhi N Janely Luuk Krista Rüüt  
155 Põhi N Jelena Pjatkova Anna Remmelgas  
167 Põhi M Joonas Oja Asso Kesaväli  
212 Pere Pere Joosep Lippus Johan Lippus  
271 Põhi S Juri Zaitsev Anastasia Jefimova  
261 Põhi N Kaari Hindreko Kerli Savi  
258 Põhi N Kadri Koovit Margarita Zavadskis  
178 Põhi N Kaileen Raudsepp Helis Puksand  
274 Põhi S Kaili Laanemets Karol Keskküla  
89 Põhi N Kairi Järvetar Liina Müür  
257 Põhi S Kaiti Birk Andreas Birk  
93 Põhi N Karin Kallisma Katrin Kallisma-Saat  
226 Pere Pere Karolin-Kristiin Piirmets Mart Piirmets  
503 Pere Pere Kaspar Maiste Margus Maiste  
244 Põhi S Katariina Linde Hanno Rudissaar  
221 Põhi S Katrin Kütt Mehis Muru  
120 Põhi N Katrin Tagoma Kelly Linnap  
277 Põhi S Kaupo Maasing Eret Maasing  
194 Põhi N Kersti Alt Siiri Kliimson  
157 Põhi S Kert Kesler Liis Poopuu  
86 Pere Pere Klelia Peterson Paul Paltser Lisandra Paltser
501 Pere Pere Kristjan Lepik Laur Lepik Luukas Lepik
209 Pere Pere Kristjan Pärnamägi Jane Miller-Pärnamägi Teele-Riin, Ann-Marii
215 Põhi M Kunnar Vahi Ivar Vilson  
269 Põhi S Kätlin Kekk Kristo Raun  
77 Põhi S Lauri Luige Sigrid Sild  
152 Põhi M Lauri Tammemäe Rait Pallo  
251 Pere Pere Liina Haldna Kutt Kaaren Lepik  
99 Pere Pere Liina Kadari Oliver Taaler  
84 Põhi S Liina Silluste Karl Pehk  
254 Põhi N Liisa Manglus Pille Palts  
259 Põhi S Liisi Suurkivi Marek Käo  
127 Põhi S Liisi Viljalo Sulev Kraam  
203 Põhi S Marek Karm Olga Andrejeva  
87 Pere Pere Marge Allikas Ahti Allikas Karl Allikas
246 Põhi N Margret Zimmermann Laura Joonas  
214 Põhi N Maria Liisa Tõnissoo Liis Lõhmus  
223 Gümn N Marie Tammemäe Mariliis Muuga  
262 Põhi S Marilii Pähn Ain Pähn  
207 Põhi N Marin Lamesoo Ketlyn Tõnsing  
82 Põhi N Maris Freudenthal Katrin Varik  
83 P kool M Markus Harald Pais Kaarel Vesilind  
260 Põhi M Mart Jõesaar Kert Paidre  
268 Põhi M Marti Kaljuve Jaagup Toome  
247 Põhi S Martin Laasmaa Essi Jalanto  
143 Põhi M Martin Vilismäe Marek Zahkna  
270 Põhi S Mati Sarap Kristi Luha  
187 Põhi S Meelis Kalda Kristi Janson  
245 Gümn N Merilin Anijärv Hanna Karolin Franke  
135 Pere Pere Merle Kale Kert Pallo  
150 Põhi N Merle Petersoo Sigrid Kleidov  
184 Põhi N Merli Toomast Merike Melesk  
295 Gümn M Mikk Tomson Kaarel Tomson  
253 Põhi S Neeme Kalda Erika Kalda  
199 Põhi N Olga Gapejeva Olga Alferova  
98 P kool M Oskar Pärn Meriliis Märks  
88 Põhi N Pille Jostov Ines Malmberg  
94 Põhi N Pille Nurmis Jaanika Kindlam  
91 Põhi N Pille Tiis Heli Zvorovski  
173 Põhi S Priit Roosnupp Moonika Roosnupp  
267 Pere Pere Pärt Kivaste Henri Tooming  
230 Põhi S Ragnar Leimann Britt Jaaska  
502 Pere Pere Rain Pajur Maris Pajur Roger Pajur
79 Põhi M Ramon Reimets Miiko Vainer  
85 Põhi S Reelika Lõhmus Henri Kunstmann  
74 Põhi S Reigo Peial Kati Peial  
76 Gümn M Rimmo Rõõm Kaarel Kullamaa  
81 Põhi M Sergei Rjabõškin Ats Sõnajalg  
292 Põhi N Sigrid Ruul Maile Magnusson  
249 Põhi S Siiri Vallner Indrek Peil  
90 Põhi N Sirje Metsmaker Mare Margat-Vesper  
504 Pere Pere Sirle Seilenthal Juhani Seilenthal Robin Seilenthal, Ragne Seilenthal
252 Põhi N Sirli Pippar Kairi Vahter  
229 Põhi N Sirly Kerner Gerda Kangust  
95 Pere Pere Taavi Kasela Kristjan Kasela Rasmus Kasela, Liina Kasela
255 Põhi M Taavi Tali Madis Raus  
121 Pere Pere Tais Vakrõõm Christopher Vakrõõm  
273 Põhi M Tamor Bakhoff Hendri Parrol  
96 Pere Pere Tarvo-Jaan Rebane Hanna Grete Rebane Annika Rebane
500 Pere Pere Tarvo-Jaan Rebane Annika Rebane Hanna Grete Rebane, Eva Värton
153 P kool N Teele Telgma Lisbeth Liiv  
156 Põhi S Timmo Tammemäe Grete Gutmann  
159 Põhi N Ulvi Nõmmik Ülle Aasmann  
265 Põhi N Ulvi Soosaar Carolyn Soosaar  
234 Põhi M Urmo Kallakas Kristjan Kivipalu  
505 Pere Pere Ülo Reisner Karin Reisner Kadri Reisner

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS