Osalejad

Hooajapääsmega osalejad

Nr VõistlusklassVõistluspaari tüüpVõistleja 1 (ees- ja perekonnanimi)Võistleja 2 (ees- ja perekonnanimi)
1 PõhiklassNaispaarHelen JaagoAnne-Krõõt Pikson
2 KooliõpilasedNaispaarKristina MereYasmina Bouhouda
3 PõhiklassNaispaarAiri RootsGerli Lehemets
4 KooliõpilasedMeespaarJorm RootsLennart-Samuel Talviku
5 PereklassPereHELINOR JUHANIJANAR TAGU
6 PõhiklassMeespaarLaurits PuustMikk Sarapuu
7 PõhiklassNaispaarViiu JuurikMariann Sulg
8 PõhiklassNaispaarKristi PajoAino Väin
9 PõhiklassNaispaarIlvi VareAnne-Mari Pevkur
10 PõhiklassNaispaarTriin RõigasIlona Vaitovski

I etapile registreerunud

Nr VõistlusklassVõistluspaari tüüpVõistleja 1 (ees- ja perekonnanimi)Võistleja 2 (ees- ja perekonnanimi)
1 PereklassMeespaarOlari AlbertKarl-Markus Albert
2 PereklassNaispaarKarita VaneImbi Albert
3 KooliõpilasedSegapaarAlbert PiikovPaula Piikov
4 PõhiklassSegapaarKalev OttoGrete Enn
5 PõhiklassSegapaarKelli HanschmidtOliver Hanschmidt
6 PõhiklassNaispaarKristiina UusnaBrita Liivamaa
7 PereklassPereRain PajurMaris Pajur
8 PereklassPereEliot PõldJasper Põld
9 PõhiklassMeespaarJoosep TammemäeKaupo Tammemäe
10 PõhiklassSegapaarKarin LeetsarMart Aru
11 PereklassNaispaarKaire LeetsarKerttu Aru
12 PõhiklassMeespaarRomet SuttTaavi Valter Taveter
13 PõhiklassSegapaarSander BlehnerMargit Blehner
14 KooliõpilasedSegapaarKarl-Louis LaasmäeIris Abdullajev
15 PereklassPereSilje SanderKristofer Sander
16 PõhiklassNaispaarKairi LumbergPille Lumpre
17 KooliõpilasedNaispaarMarite-Isabel KaskMilena Simane
18 KooliõpilasedNaispaarKarolin SiimerLinda Helena Siimer
19 PõhiklassSegapaarAndreas LünekundLuize-Ingrid Klimova
20 PõhiklassMeespaarKarl MäeJarmo Harjakas

II etapile registreerunud

Nr VõistlusklassVõistluspaari tüüpVõistleja 1 (ees- ja perekonnanimi)Võistleja 2 (ees- ja perekonnanimi)
1 PereklassPereEliot PõldJasper Põld
2 KooliõpilasedMeespaarErik NaissaarFranko Reinhold
3 PereklassPereImbi AlbertOlari Albert
4 PõhiklassNaispaarPille LumpreKairi Lumberg
5 PereklassPereMerike HarjakasKerstin Harjakas
6 KooliõpilasedMeespaarAndry HarjakasMikk Saarse
7 PõhiklassSegapaarKalev OttoGrete Enn
8 PõhiklassMeespaarÜllar PärnatVahur Mäe
9 PõhiklassSegapaarMart AruKarin Leetsar
10 PereklassPereKerttu AruKaire Leetsar
11 KooliõpilasedNaispaarMaris MittCelia Vaiksaar
12 PereklassPereTõnu TikerpaluEliis Tikerpalu
13 KooliõpilasedNaispaarElika LaurLaura Laud
14 PõhiklassSegapaarKristi LepingAlo Kelder
15 KooliõpilasedNaispaarAnnabel AronLiisa Aunapuu
16 KooliõpilasedSegapaarIris AbdullajevKarl-Louis Laasmäe
17 PõhiklassMeespaarJoosep TammemäeKaupo Tammemäe
18 KooliõpilasedSegapaarKaisa-Helin KaskEric Kriisa
19 KooliõpilasedSegapaarOlavi-Tanel KaskMerilin Kask
20 PereklassMeespaarKadri KasteKirke Võisula
21 KooliõpilasedSegapaarHanna VaskMark-Felix Mumma
22 KooliõpilasedNaispaarKarolin SiimerLinda Helena Siimer
23 KooliõpilasedNaispaarEmma RätsepKatrin-Liis Rumessen
24 PõhiklassSegapaarErki MalingKadri Schneider

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS