2015 hooaeg

Kaardid

Viimasel etapil võistles 256 paari ja perekonda

22:00 30.09.2015

Tartu viimane etapp on edukalt lõppenud ning sellega on kogu hooajale kriips alla tõmmatud. Aitäh teile, 256 paari ja perekonda, et täna meiega oma aega jagasite!  Tulemusi saate vaadata siin. Aga tähelepanu väärib gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaaride rekordihõnguline finišiaeg, mis tegi silmad ette kõigile täiskasvanutele. Majaloosis naeratas õnn staažikale linnasprintlasele ning saime kinkekaardi ulatada Arvi Antonile! Mõned loosiauhinnad on veel meie käes hoiul - Uku Viil, Maria Daubaraite, Alo Ilves ja Tomas Šmigelskis - kirjutage meile aadressil linnasprintemu.ee ning lepime kokku, kuidas auhinna kätte saate!