2015 hooaeg

Kaardid

Öö ootab orienteerumissõpru Tähtverre

23:11 04.08.2015

Linnasprindi ööetapid on juba üsna lähedal –  12. augustil alustame paarisorienteerumisega ning kaks nädalat hiljem, 26. augustil leiab aset teateorienteerumine. Mõlemad etapid toimuvad Tartus, Eesti Maaülikooli ja Tähtvere spordipargi ümbruses.

Esimesel korral starditakse suundorienteerumise rajale kahekesi, teisel etapil on teateorienteerumisega rajal korraga üks paarilistest. Stardid on avatud maaülikooli spordihoone (Kreutzwaldi 3, Tartu) ees kell 22.30-23.30. Kõigile tekkivatele küsimustele leiab vastused ülal menüüs juhendite alt.

Soodusregistreerimine esimesele ööetapile lõpeb 11. augustil ning teateorienteerumisele saab registreeruda 25. augustini. Kirja saab enda panna muidugi etapil kohapeal, kuid siis on osavõtutasu veidi kõrgem. Seega pane end kohe kirja ja lae pealambil akud ära!