2014 hooaeg

Uudised 2014

Maja võitis Renno Rehtla

13:09 02.10.2014

Viimasel etapil loosisime lubadustele vastavalt välja ühe linna kõigile etappidele truuks jäänud linnasprintijate vahel välja aiamaja SkanHolzilt. Kuna võitja oli küll Tartust, ent enne majaloosi lahkunud järgmiste sportlike väljakutsete juurde, siis algas suurem jaht ning saime üllatunud Renno veel õhtul eel kätte Eesti Maaülikooli spordihoonest. Renno, kes ei osanud sellist loosiauhinda oodata, ei suutnud esialgu suurt rõõmu tunda, kuid mõne minuti pärast läks mehe nägu naerule ning hakkas liikuma ka mõte, kuhu maja paigutada. Nüüd on selge, et aiamaja hakkab tulevast kevadest ehtima õnneliku võitja Valgamaa maakodu õue, mis muuseas asub meie sponsori - SkanHolzi tehasest vaid kümnekonna kilomeetri kaugusel. Mõnusat nautimist värskele majaomanikule!