Alma Linnasprint Tallinn tulemused - II etapp, 24. sep 2014

Pereklass

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 104, Kutt Kaarel Lepik, Kristjan Lepi, Laur Lepik, Luukas Lepik 00:31:49 0
2 108, Annaliisa Pihla, Kaisa Pihla 00:33:10 0
3 106, Kert Pallo, Merle Kale 00:34:54 0
4 95, Hanna Grete Rebane, Tarvo-Jaan Rebane 00:35:25 0
5 29, Marge Allikas, Ahti Allikas, Karl Allikas 00:37:13 0
6 19, Liina Kasela, Kristjan Kasela, Taavi Kasela 00:39:24 0
7 68, Aet Tani, Jüri Hiion, Hellin Tooding, Ingvar Hiion 00:40:15 0
8 57, Silver Hansen, Mattias Hansen 00:42:45 0
9 77, Sirle Seilenthal, Juhani Seilenthal 00:50:57 0
10 82, Ardo Pajur, Johan Pajur, Emma-Luisa Pajur 00:55:05 0
11 78, Kadri Kaste,Gert Rasmus Ustinov, Kirke Võisula, Ann Marii Võisu 01:01:38 0

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 81 Arvi Anton, Joosep Tammemäe 00:11:46 0
2 107 Sergei Rjabõskin, Ats Sõnajalg 00:12:59 0
3 71 Martin Vilismäe, Marek Zahkna 00:14:47 0
4 2 Madis Loit, Archibald Kald 00:15:18 0
5 87 Silver Tamm, Ove Kangur 00:16:14 0
6 72 Taavi Tali, Madis Raus 00:16:36 0
7 45 Priit Lello, Rain Piiri 00:17:29 0
8 79 Timmo Tammemäe, Rait Pallo 00:18:44 1
9 101 Jaanis Kriska, Herkki Leemet 00:20:36 0
10 100 Gleb Siroki, Konstantin Siroki 00:20:48 0
11 92 Joosep Aloel, Oliver Parv 00:23:29 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 85 Margret Zimmermann, Marili Zimmermann 00:13:13 0
2 9 Adele Puusalu, Piibe Tammemäe 00:16:15 0
3 17 Maris Freudenthal, Katrin Varik 00:17:04 0
4 4 Kaili Laanemets, Eha-Kai Mesipuu 00:22:03 0
5 34 Triinu Väikmeri, Elo Liina Kaivo 00:22:51 0
6 22 Pille Nurmis, Jaanika Kindlam 00:23:51 0
7 40 Heli Zvorovski, Pille Tiis 00:24:12 0
8 35 Kairi Järvetar, Liina Müür 00:25:37 0
9 33 Katrin Kallisma-Saat, Liina Silluste 00:27:02 0
10 3 Kristine Asu, Agnes Raudam 00:29:53 0
11 46 Kadri Keernik, Liis Viira 00:33:52 0
12 37 Sirli Pippar, Heli Peetermann 00:35:16 0
13 62 Kadri Koovit, Margarita Zavadskis 00:38:00 0
14 74 Pille Palts, Kristine Baumer 00:39:54 0
15 64 Kaiti Birk, Kristi Ramsden 00:40:16 0
16 47 Triin Heinsalu, Birgit Sagar 00:41:39 0
17 18 Merli Toomast, Merike Melesk 00:47:15 0
18 48 Eve Aru, Ülle Männik 00:56:45 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 6 Katrin Kütt, Mehis Muru 00:14:16 0
2 53 Susan Pihelgas, Lauri Malsroos 00:14:31 0
3 31 Kaisa Raudkepp, Rasmus Sotnik 00:14:36 0
4 88 Grete Gutmann, Toomas Timmermann 00:15:40 0
5 97 Tomi-Andre Piirmets, Paula-Brit Siimar 00:15:46 0
6 23 Ragnar Leimann, Britt Jaaska 00:15:50 0
7 84 Eva-Maria Truusalu, Jaagup Truusalu 00:17:05 0
8 42 Selin Valk, Priit Vislapuu 00:17:55 0
9 44 Liisi Viljalo, Sulev Kraam 00:19:12 0
10 28 Ave Kargaja, Ramon Reimets 00:19:38 0
11 56 Merike Randoja, Heiki Raimets 00:20:32 0
12 67 Heleen Jääger, Hendrick Rang 00:22:05 0
13 15 Karin Kallisma, Jari Julge 00:22:39 0
14 24 Jaan Roop, Helin Roop 00:23:49 0
15 26 Meelis Kalda, Kristi Janson 00:25:33 0
16 52 Rain Pajur, Maris Pajur 00:26:10 0
17 83 Taavi Pungas, Kadri Vakmann 00:26:45 0
18 60 Anna Peterson, Mihkel Kasepalu 00:27:49 0
19 5 Reigo Peial, Kati Peial 00:29:02 0
20 32 Aleksandr Morjakov, Jekaterina Izotova 00:32:29 0
21 75 Katariina Linde, Sander Trofimov 00:33:42 0
22 58 Aet Põldma, Janno Põldma 00:33:54 0
23 59 Marleen Taremaa, Meelis Järvela 00:34:01 0
24 65 Kaili Paas, Mikk Meerents 00:41:31 0
25 61 Evelin Eomois, Juho Palu 00:43:50 0
26 96 Jaan Õun, Kairit Johanson 01:03:20 0

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 1 Rimmo Rõõm, Vootele Jagomägi 00:14:02 0
2 80 Vadim Shved, Yana Zyuhova 00:15:05 0
3 55 Andrei Minejev, Andrei Mironchuk 00:23:09 0
4 76 Siim Seimoja, Silver Zoova 00:33:02 0
5 102 Sten Kiilberg, Dan-Maekkus Pajula 00:52:00 0

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 103 Marie-Mädli Kivimäe, Elina-Emiilie Leht 00:21:33 0
2 12 Karilin Tammik, Merilin Tammik 00:22:10 0
3 86 Anne Mari Hansaar, Merilin Anijärv 00:22:50 0
4 51 Karina Novikova, Vladislava Oleinik 00:27:43 0
5 91 Marie Tammemäe, Kaisa Ilves 00:40:45 0
6 70 Kristin Puusepp, Margot Laur 01:06:22 2
7 36 Laura Puidak, Vadim Voronin 01:37:48 0

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 43 Kaarel Vesilind, Markus Harald Pais 00:13:53 0
2 39 Artur Raik, Kaarel Fridolin 00:24:58 0
3 89 Romer Loime, Ali Benmakhlouf 00:33:32 0
4 90 Richard Ader, Mark-Ken Truusa 00:34:28 0
5 98 Mikk Tomson, Ian Christian Tammepõld 00:49:17 0
6 50 Ralf Marcus Laiva, Georg Vill 00:50:26 0
7 49 Martin Talbak, Rainer Kase 01:21:39 7

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 69 Kaisa Rooba, Epp Paalberg 00:19:47 0
2 41 Helena Zvorovski, Tuuli Torop 00:54:53 0

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS