Alma Linnasprint, Tartu I etapp (27. märts 2013)

Meespaarid

Koht
Võistluspaar Aeg Trahv Firma / klubi
1 157 Even Toomas, Sander Linnus 0:12:55 0 Värska Laht / XT sport Team
2 28 Joosep Tammemäe, Arvi Anton 0:13:04 0 Viljandi Suusaklubi
3 180 Marius Aave, Uku-Laur Tali 0:13:21 0  
4 4 Markus Puusepp, Sixten Sild 0:14:15 0  
5 143 Kristjan Linnus, Kristjan Pahk 0:14:40 0  
6 76 Tamor Bakhoff, Robin Lilleorg 0:14:50 0 Eesti Lennuakadeemia
7 84 Madis Salus, Ermo Tikk 0:14:52 0  
8 152 Alar Kume, Raul Reiljan 0:14:52 0  
9 119 Taavi Kuha, Mikk Medijainen 0:14:54 0  
10 71 Raino Leopard, Indrek Mahla 0:15:03 0 Peko
11 90 Allar Padari, Ott Rakkaselg 0:15:56 0 HOK
12 177 Tõnis Tasa, Kaido Lepik 0:15:58 0  
13 164 Taivo Tali, Mikk Tali 0:16:06 0 Harju KEK RSK
14 131 Ragnar Palm, Raiko Palm 0:16:46 0 Valio Eesti AS
15 134 Joosep Aloel, Oliver Parv 0:16:48 0  
16 13 Urmo Kiviselg, Mihkel Puusepp 0:16:50 0 Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet
17 144 Raul Kangur, Rauno Kiisk 0:17:15 0 AS Ober-Hausi Kinnisvara
18 210 Kaarel Hendrik, Tarmo Zernant 0:17:32 0  
19 83 Peeter Karja, Kaarel Kümnik 0:17:51 0  
20 25 Tõnn-Siim Peedosk, Koit Põldmaa 0:17:53 0 Palmako
21 175 Artur Schotter, Raul Õunapuu 0:18:07 0  
22 2 Raigo Mitt, Siim Karukäpp 0:18:28 0  
23 133 Lauri Kikerpill, Risto Mitt 0:18:32 0 Playtech
24 184 Kaspar Sula, Tõnis Lomper 0:18:45 0 Võileivakohvik Metro
25 82 Oleg Košik, Targo Tennisberg 0:19:07 0  
26 202 Tanel kalm, Kunnar Põldsepp 0:19:12 0  
27 23 Rain Lepik, Janek Heim 0:19:18 0  
28 203 Indrek Tooma, Erik Olkonen 0:19:42 0  
29 170 Kaimo Kesküla, Taavi Torga 0:20:10 0  
30 108 Andres Ervin, Marek Mets 0:20:25 0  
31 43 Alo Vahtre, Margo Metsoja 0:20:34 0 OK Käbi
32 32 Renno Rehtla, Teet Tilk 0:21:56 0 Elektest OÜ
33 195 Rait Rodi, Kiur Lindmäe 0:22:07 0  
34 70 Marek Võsu, Aivar Lankov 0:22:22 0 Valio Eesti AS
35 109 Üllar Pärnat, Laurits Puust 0:22:36 0 Iiri Isetormajad
36 125 Andres Pae, Reimo Daum 0:22:45 0 Playtech
37 198 Urmas Anijalg, Sten Urbnik 0:23:37 0  
38 137 Taavi Vaasma, Dmitri Rozgonjuk 0:23:47 0  
39 118 Allan Roosimägi, Mikk Põdra 0:24:18 2 RSK Jõhvikas
40 103 Märt Kivila, Markus Koidu 0:24:53 0  
41 151 Taavi Pipar, Mihkel Põldemaa 0:25:04 1  
42 124 Taivo Liik, Kristo Kurg 0:25:15 0 Playtech
43 188 Raul Pastak, Innar Kruglov 0:25:36 0  
44 122 Vahur Teller, Marko Vachtel 0:26:42 0 Playtech
45 142 Karl Samoson, Hendrick Rang 0:32:17 2  
46 185 Kaido Somela, Klaus Somela 0:33:15 0  
47 172 Sander Lepik, Rain Lepik 0:33:26 0  
48 166 Priit Pärn, Mikk Kadak 0:36:50 0  
49 193 Oskar Michelson, Robert Reinsalu 0:39:02 0  
50 197 Taavi Lassmann, Tamar Järv 0:39:52 2  
51 97 Lauri Vesnenko, Roman Kattai 0:41:22 1 Tartu Motoriseeritud Üksikrühm
52 204 David Arutyunyan, Ülo Luuka DNF 0  

Naispaarid

Koht
Võistluspaar Aeg Trahv Firma / klubi
1 158 Piret Pärnik, Tea Pärnik 0:14:43 0 Areal Team
2 67 Margret Zimmermann, Marili Zimmermann 0:15:24 0  
3 17 Elo Saue, Helle Hallik 0:15:24 0  
4 111 Eleri Hirv, Mariann Sulg 0:15:31 0 Maa-Amet
5 105 Kaia Kivikas, Hannula-Katrin Pandis 0:16:17 0  
6 34 Rahel Allas, Sigrid Ruul 0:16:54 0  
7 149 Karmen Alnek, Kadi Ainsaar 0:17:02 0  
8 72 Triin Aedmäe, Riin Veskioja 0:17:40 0 OK Põlva Kobras
9 35 Kersti Vennik, Marika Koplimägi 0:19:12 0 KVÜÕA
10 110 Airi Alnek, Kaie Konsap 0:19:12 0  
11 79 Katrin Vinkel, Siiri Rist 0:19:30 0  
12 112 Kairi Paat, Sigrid Saluri 0:20:01 0 Suusahullud
13 168 Marie Külvik, Marta Olvet 0:20:15 0 Tartu Ülikool
14 39 Sofia Zdobnõh, Mari Vaiksaar 0:20:41 0  
15 38 Liisa Roop, Ruth Ruusmäe 0:21:26 0  
16 96 Piret Toome, Made Vares 0:22:19 0 Suusahullud
17 187 Katre Sakala, Irina Vilipson 0:22:22 0  
18 69 Liis Nemvalts, Merili Auser 0:22:36 0  
19 87 Anu-Liis Laar, Triin Paabo 0:22:39 0  
20 21 Mirjam Arumäe, Maria Daubaraite 0:24:07 0  
21 3 Kersti Toots, Karin Proovel 0:24:11 0  
22 101 Anne Must, Katre Holland 0:24:36 0  
23 16 Kaidi Külaots, Maili Nestor 0:24:48 0  
24 89 Maarja Värv, Eva Patune 0:25:09 0  
25 11 Pii Müller, Maria Laanelepp 0:25:30 0  
26 30 Elise Umb, Marju Villak 0:26:15 0 FB Jooksmine Tartu
27 99 Triin Tammeorg, Maria Sarv 0:26:36 0  
28 167 Aivi Värv, Helen Valdma 0:26:47 0 Playtech
29 159 Terje Aloel, Kristiina Ojamäe 0:27:00 0 Suusahullud
30 18 Maris Lepik, Merle Pastik 0:27:45 1  
31 155 Ingrid Ruus, Olga Gapejeva 0:27:52 0 Suusahullud
32 140 Katri Hirv, Kairi Kivistik 0:28:10 0  
33 94 Leili Prans, Ülle Põldoja 0:28:47 0 OK Ilves
34 78 Heili Anni, Kreete Lüll 0:28:47 0  
35 191 Kadri Pärnpuu, Aune Tamm 0:29:29 0  
36 74 Liina Malva, Maarja Möls 0:29:46 0 Terviseks BBB
37 42 Liivi Tafenau, Mare Vahtre 0:32:17 0 OK Käbi
38 154 Sigrid Sild, Anni Elisabeth Piirfeldt 0:32:27 0  
39 14 Anni Mägi, Riin Kirt 0:32:57 0  
40 126 Kairi Kivisik, Liina Vall 0:33:54 0 Playtech
41 165 Ingrid Oit, Anu Arak 0:35:20 0  
42 146 Aigi Lust, Anne Margusoo 0:37:24 0  
43 100 Mari Tenisson, Katrin Tamm 0:39:16 0  
44 37 Mairi Staškevitš, Jana Mihkelson 0:41:07 0  
45 10 Kairit Prits, Kaija-Liis Lehtma 0:41:46 0  
46 156 Liis Lõune, Kristina Malik 0:44:25 0 Premier Restaurants Eesti AS
47 73 Mirjam Laht, Anu Lehes 0:44:30 1  
48 66 Piia Tšernõševa, Kadi Looga 0:46:57 0  
49 1 Tiia Teppan, Tuuli Teppan 0:47:09 0  
50 138 Malle Elvet, Aino Sirkel 0:50:19 0 Arctic Sport
51 199 Mariliis Toomiste, Laura Mauring 0:56:05 0  
52 26 Karmen Härm, Kaire Klaus 0:58:20 0  
53 150 Maris Altsoo, Anu Kuurme 1:02:08 0  
54 132 Olga Stepanova, Elisaveta Kõrgekuhi DNF 0 Playtech

Segapaarid

Koht
Võistluspaar Aeg Trahv Firma / klubi
1 116 Kerstin Uiboupin, Marek Karm 0:13:33 0  
2 33 Kunnar Karu, Anniki Inno 0:15:09 0 MTÜ Eesti Firmaspordi Liit
3 24 Tõnu Ilves, Elin Ilves 0:15:35 0  
4 201 Jana kink, Tarmo Laht 0:17:09 0  
5 98 Evelin Lätt, Jarek Mäestu 0:17:45 0 Tartu Rulluisuklubi
6 129 Karl Kürsa, Linda Puusalu 0:18:03 0 OK Kobras
7 173 Kristiin Jääger, Urmo Kiitam 0:20:13 0  
8 106 Kristi Helekivi, Reigo Hendrikson 0:20:22 0  
9 123 Merike Randoja, Heiki Raimets 0:20:45 0 Valio Eesti AS
10 128 Priit Oidram, Laura Lillsaar 0:21:02 0 Playtech
11 68 Mariel Aim, Tambet Aru 0:21:45 0  
12 153 Aino-Silvia Tali, Willem Kuningas 0:22:49 0  
13 45 Inge Eit, Peter Repkin 0:22:53 0 Eesti Posti Spordiklubi
14 139 Henry Olde, Anneken Hints 0:23:18 0  
15 115 Ann Kaleviste, Dmitri Reinmets 0:24:00 0  
16 194 Marek Kärsin, Helen Mänd 0:24:04 0  
17 102 Maarja-Liis Rants, Karl Englas 0:24:52 0  
18 20 Diana Romanenkova, Priit Tänav 0:26:37 0  
19 141 Ülari Oras, Kadi Oras 0:26:46 0 Tartu Rulluisuklubi
20 77 Piia-Kristiina Miller, Aivar Aasma 0:27:07 0 Eesti Maaülikool
21 36 Külli Kori, Mati Sõber 0:28:40 0  
22 40 Jelizaveta Kruglova, Ilja-Ülo Nukka 0:29:38 0  
23 22 Merlin Koel, Priit Perv 0:30:16 0  
24 75 Kati Koido, Vallo Kask 0:31:00 0  
25 130 Ain Uljas, Triin Triisberg 0:31:27 0 Playtech
26 12 Kadi Blumberg, Karli Kõvatomas 0:31:43 0  
27 208 Maiu Paloots, Mihkel Paloots 0:32:39 0  
28 127 Ivo Tamm, Eva Tamm 0:33:36 0 Playtech
29 145 Lorenzo Pecoraro, Elena Pecoraro 0:35:17 0  
30 192 Artur Michelson, Aire Orula 0:36:25 0  
31 179 Marii Ojastu, Peeter Vaas 0:37:24 0  
32 88 Kaarel Kivila, Rita Kivila 0:42:10 0  
33 160 Rein Haan, Anete Haak 0:46:45 1  
34 44 Reelika Päädam, Reimo Päädam 0:46:53 0  
35 161 Liisa Riso, Mattias Pihu 0:52:26 0  
36 121 Kärt Ala, Tuljo Kirpu 0:53:06 1 Valio Eesti AS

Gümnaasiumiõpilaste meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 178 Andres Nöps, Kaarel Kullamaa 00:15:22 0 Tartu Jaan Poska Gümnaasium
2 200 Siim Isuk, Mart Pal 00:16:22 0 ---
3 86 Rimmo Rõõm, Gromet Spaal 00:16:30 0 Tartu Kivilinna Gümnaasium
4 46 Eliise Kass, Erik Lukin 00:22:16 0 Tartu Kommertsgümnaasium
5 50 Kristjan Roogsoo, Andres Kaljuste 00:25:34 0 Tartu Kommertsgümnaasium
6 51 Jan Markus Raudik, Magnus Ruusmaa 00:27:35 1 Tartu Kommertsgümnaasium
7 48 Karl Sander Hunt, Kaarel Kalda 00:29:50 0 Tartu Kommertsgümnaasium
8 148 Anneli Niidumaa, Rando Annamaa 00:31:39 0 ---
9 114 Andres Saetalu, Rando Marrandi DSQ 0 ---

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 31 Madli-Johanna Maidla, Kristiina Laht 00:15:49 0 Hugo Treffneri Gümnaasium
2 41 Marianne Haug, Kristiine Aluvee 00:16:16 0 ---
3 81 Kaisa Sander, Merily Taras 00:20:40 0 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 209 Anni Eerik, Maali Pruul 00:31:58 0 Nõo Reaalgümnaasium
5 49 Sindi Kivisaar, Enelin Haviko 00:34:51 0 Tartu Kommertsgümnaasium
6 63 Marit Vaht, Liisbet Palm 01:02:04 4 Tartu Kommertsgümnaasium

Põhikooliõpilaste meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 85 Andres Rõõm, Marten Soeson 00:15:27 0 Tartu Kivilinna Gümnaasium
2 91 Kristo Sirk, Siim Helmoja 00:21:05 0 Põlva Ühisgümnaasium
3 92 Erik Bleive, Martin Sults 00:22:20 0 Põlva Ühisgümnaasium
4 182 Hugo Johannes Nurk, Aleksander Tamm 00:24:27 0 Tartu Raatuse Gümnaasium
5 107 Kätlin Kalve, Kristjan Kalve 00:30:35 0 ---
6 196 Rait Roland Rodi, Kristjan Mäestu 00:31:15 0 Mart Reiniku Kool
7 181 Markus Tomson, Andras Korotkov 00:32:11 0 Tartu Kommertsgümnaasium
8 65 Oliver Lill, Sander Vider 00:32:39 0 Tartu Kommertsgümnaasium
9 60 Joonatan Oras, Rasmus Aarla 00:32:57 0 Tartu Kommertsgümnaasium
10 171 Markus Tikk, Martin Tikk 00:36:46 1 Tartu Kivilinna Gümnaasium
11 117 Kaur Kivila, Karl-Markus Saukand 00:42:12 0 ---
12 104 Kaie Kivila, Roland Kivila 00:49:17 0 Sega
13 163 Kaspar Palumaa, Kerttu Palumaa 00:51:24 0 Tartu Kivilinna Gümnaasium
14 162 Mihkel Mahla, Ervin Otto Prank 00:56:01 0 Tartu Karlova Gümnaasium
15 174 Lauri Sarap, Katarina Sarap 01:12:00 1 Miina Härma Gümnaasium
16 58 Martin Piilberg, Edgar Margulis 01:13:33 0 Tartu Kommertsgümnaasium
17 64 Rasmus Kruusa, Edgar Pintšuk 01:18:43 0 Tartu Kommertsgümnaasium
18 15 Aleksander Kattel, Johan Tamm 01:21:20 3 Miina Härma Gümnaasium
19 206 Raivo-Jaan Õunpuu, Kristjan Kullamaa 02:12:35 3 ---

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 189 Elisabet Rivis, Getter Silm 00:22:44 0 Tartu Veeriku Kool
2 57 Tiina - Maria Tali, Maribell Villakov 00:23:46 0 Tartu Kommertsgümnaasium
3 207 Kati Iher, Mirjam Iher 00:23:49 0 Tartu Descartes'i Lütseum
4 93 Kelly Nurm, Kairiin Märtson 00:25:16 0 Põlva Ühisgümnaasium
5 61 Nele Paglant, Kertu Ly Alnek 00:26:58 0 Tartu Kommertsgümnaasium
6 56 Grete Kivisaar, Anni-Britta Pajoma 00:27:18 0 Tartu Kommertsgümnaasium
7 53 Brita Sander, Marilin Riives 00:27:35 0 Tartu Kommertsgümnaasium
8 62 Angelika - Sofia Sapatšuk, Hedvig Pungar 00:28:51 0 Tartu Kommertsgümnaasium
9 80 Meril Mirjam Oras, Annabel Kaldvee 00:29:56 0 Miina Härma Gümnaasium
10 59 Käroli Tiirik, Eliise Kikas 00:31:12 0 Tartu Kommertsgümnaasium
11 27 Kirke Maria Lepik, Eva Lotta Lepp 00:32:27 0 Miina Härma Gümnaasium
12 19 Kertu Liisa Lepik, Loona Paula Peetso 00:33:19 0 Miina Härma Gümnaasium
13 54 Kerli Soe, Iris Niinemets 00:34:02 0 Tartu Kommertsgümnaasium
14 183 Margret Tigane, Elys Rannik 00:35:20 0 Tartu Kivilinna Gümnaasium
15 55 Teele Tars, Tuule Tars 00:35:53 0 Tartu Kommertsgümnaasium
16 52 Karmen Kadakmaa, Ethel Uibo 00:36:26 0 Tartu Kommertsgümnaasium
17 95 , Kristiin Kalle 00:38:02 0 Põlva Ühisgümnaasium
18 135 Birgit Rõõm, Gerdy Kukina 00:41:07 0 ---
19 186 Lovisa Lilles, Katrin Riso 00:42:30 0 Tartu Descartes'i Lütseum
20 190 Kerstin Kingo, Kerli Tali 00:57:13 0 Tartu Kivilinna Gümnaasium
21 205 Andrea Natali Naad, Ilona Peedosk 01:03:44 0 Tartu Kesklinna Kool
22 176 Leena Kattel, Heylene Päike DNF 0 Tartu Karlova Gümnaasium

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS