2012 HOOAEG

Tartu Linnasprindil jälle rekordarv osalejaid!

13:21 18.05.2012

Ka seekordne Linnasprint on lõppenud ning osalejate rekord jällegi löödud – raja läbis kokku 366 spordihuvilist.  Meeste klassis saavutasid võidu Kaur Kase ja Mattias Rennel ning ning naiste seas Eleri Hirv ja Kadi Ainsaar. Koolinoorte arvestuses võitsid Rimmo Rõõm ja Gregor Soodla ning Madli-Johanna Maidla ja Kristiina Laht.

Linnasprindi teine etapp oli otsustavaks ka Eesti Maaülikooli käesoleva hooaja sportlikema instituudi väljaselgitamises. Enne võistlust oli Metsandus- ja maaehitusinstituudil vaid kahepunktine edu Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi ees, kuid Linnasprindilt toodud punktid tõid MMI kindlale esikohale.

Õnne ja edu kõigile võitjatele ning mõnusaid spordielamusi teistele.

II etapi pildid

12:06 18.05.2012

Tartu Linnasprindi ametliku fotograafi Tarmo Haua II etapi pildid on leitavad galerii alt.

Head vaatamist!

II etapi loosiauhindade võitjad

23:44 17.05.2012

II etapi loosiauhindade võitjad on järgmised:

Kerty Sirman
Jaana Nahk
Üllar Pärnat
Sulev Kesksaar
Maarja Pärs
Kaire Raasik

Palume võitjatel kirjutada linnasprintemu.ee ning leppida kokku auhinna kättesaamise.

Õnnitleme võitjaid ja ootame kõiki tagasi starti juba 26. septembril!

Vilde Tervisekohvik kostitab jälle kõiki linnasprintlasi

12:39 10.05.2012

Vilde Tervisekohvik kostitab Raekoja platsis kõiki osalejaid jällegi hea ja paremaga. Lisaks paneb parimatele välja kaks „terviselauda“ puuviljavaagna, vahuveini ning trühvlitega ja kingib paljudele teistele smuutide kinkekaarte.

Linnasprindi teine etapp stardib 16. mail

17:37 09.05.2012

Märtsis alustas Tartu Linnasprint võimsalt oma kuuendat hooaega.  Kergelt veel lume ja poriga segunenud rajale startis toona linnasprindi ajaloos rekordiline arv osalejaid - 180 paari. Tänaseks on muru Tartu kesklinnas roheliseks muutunud ning juba 16. mail antakse stardipauk teisele etapile.

Uudiste arhiiv