Tartu Linnasprint III etapp, 26. september 2012

Mehed

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 110 Kristo Heinmann, Kenny Kivikas 00:09:54 0
2 126 Mihkel Vitsut, Arvi Anton 00:11:37 0
3 99 Alar Kume, Sander Linnus 00:11:39 0
4 58 Mattias Rennel, Kaur Kase 00:11:42 0
5 84 Tiit Tali, Allar Padari 00:11:49 0
6 137 Priit Randman , Peeter Karja 00:12:16 0
7 97 Mikk Medijainen, Taavi Kuha 00:12:29 0
8 65 Joosep Tammemäe, Jaan Jänes 00:12:37 0
9 13 Urmo Kiviselg, Mihkel Puusepp 00:12:39 0
10 15 Kunnar Karu, Nele Taba 00:13:15 0
11 71 Tõnu Ilves, Elin Ilves 00:13:46 0
12 111 Tamor Bakhoff, Robin Lilleorg 00:13:54 0
13 69 Kristjan Linnus, Kristjan Pahk 00:13:59 0
14 112 Allan Roosimägi, Mikk Põdra 00:14:09 0
15 131 Sven Saar, Mariann Sulg 00:14:12 0
16 72 Üllar Pärnat, Laurits Puust 00:14:29 0
17 136 Tanel Kalm , Janoš Nikopensius 00:14:44 0
18 215 Tõnn-Siim Peedosk, Koit Põldmaa 00:14:47 0
19 92 Raino Leopard, Indrek Mahla 00:14:56 0
20 134 Kaarel Zernant, Tarmo Zernant 00:15:07 0
21 138 Artur Schotter , Raul Õunapuu 00:15:13 0
22 204 Kadri Limberg, Andreas Raas 00:15:18 0
23 103 Tõnu Timma, Keio Ziehr 00:15:26 0
24 54 Evelin Lätt, Jarek Mäestu 00:15:42 0
25 88 Oleg Košik, Roland Matt 00:15:49 0
26 77 Karl Samoson, Hendrick Rang 00:15:50 0
27 18 Katre Holland, Lauri Kikerpill 00:17:01 0
28 14 Kristo Kaljuvee, Mairo Padar 00:17:19 0
29 107 Kaimo Kesküla, Taavi Torga 00:17:39 0
30 214 Tarmo Laht, Ene Laht 00:17:45 0
31 12 Kristjan Külm, Kristi Kirjanen 00:18:48 0
32 102 Lauri Vesnenko, Aiki Schneider 00:18:49 0
33 34 Margo Metsoja, Alo Vahtre 00:19:03 0
34 11 Ott Kangur, Kirsi Loide 00:19:53 0
35 94 Henry Olde, Anneken Hints 00:20:25 0
36 139 Imre Arro, Rainis Arro 00:20:55 0
37 221 Tõnu Loog, Maiken Loog 00:21:05 0
38 36 Ülari Oras, Kadi Oras 00:22:09 0
39 32 Kersti Ploom, Valter Ploom 00:22:10 0
40 209 Joosep Aloel, Oliver Parv 00:22:19 0
41 23 Askar Neumann, Tiina Neumann 00:22:35 0
42 87 Andres Ervin, Marek Mets 00:22:37 0
43 60 Aare Aan, Priit Pikk 00:22:49 0
44 96 Siim Kukk, Olga Mazina 00:23:10 0
45 55 Kaarel Koitne, Julius Juurmaa 00:23:15 0
46 114 Kadri Audo, Tarmo Truup 00:23:18 0
47 101 Mikk Tali, Uku-Laur Tali 00:23:36 0
48 222 Helerin Margus, Ivar-Endrik Eiche 00:23:56 0
49 81 Kadri Allese, Jaanus Juhani 00:23:58 0
50 91 Helen Mänd, Marek Kärsin 00:24:30 0
51 208 Martin Peerna, Kadri Pruus 00:25:15 0
52 25 Renno Rehtla, Kristi Kongo 00:26:02 0
53 142 Katri Hirv, Sven-Erik Enno 00:26:49 0
54 73 Teet Tilk, Laura Lang 00:27:11 0
55 95 Silvia Pihu, Robert Pihu 00:28:15 0
56 109 Kati Koido, Vallo Kask 00:29:53 0
57 75 Kadi Blumberg, Karli Kõvatomas 00:30:40 0
58 123 Ann Kaleviste, Dmitri Reinmets 00:34:04 0
59 20 Kaisa Karja, Kaupo Karja 00:34:47 2
60 106 Maiu Paloots, Mihkel Paloots 00:35:22 0
61 206 Heleri Kivil, Ralf Kivil 00:38:35 1
62 70 Lauri Sarap, Aivar Sarap 00:39:11 0
63 128 Kaie Kivila, Roland Kivila 00:45:45 0
64 117 Ingmar Mäekivi, Anni Saare 01:00:55 0

 

Naised

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 105 Heleene Tambet, Marili Zimmermann 00:12:11 0
2 135 Merike Vanjuk , Katrin Lemsalu 00:13:16 0
3 220 Margret Zimmermann, Jana Kink 00:13:47 0
4 31 Eleri Hirv, Karmen Alnek 00:14:24 0
5 90 Anniki Inno, Marika Kustavus 00:14:33 0
6 130 Katrin Vinkel, Siiri Rist 00:15:33 0
7 140 Mari Vaiksaar, Triin Johanson 00:15:55 0
8 68 Piret Toome, Made Vares 00:16:41 0
9 93 Edith Pärnik, Tea Pärnik 00:17:00 0
10 78 Liina Liivsoo, Sigrid Ruul 00:17:53 0
11 82 Luise Puu, Sigrid Saluri 00:18:13 0
12 104 Marie Külvik, Marta Olvet 00:18:22 0
13 24 Rahel Allas, Janelle Tarum 00:18:26 0
14 35 Maia Boltovsky, Helle Hallik 00:18:36 0
15 116 Airi Alnek, Kristi Alnek 00:18:56 0
16 115 Kerstin Uiboupin, Daisy Kudre 00:19:12 1
17 125 Liisa Roop, Maria Liisa Tõnissoo 00:20:03 0
18 33 Liivi Tafenau, Mare Vahtre 00:20:04 0
19 141 Kaia Kivikas , Hunnala-Katriin Pandis 00:20:08 0
20 100 Kaire Raasik, Helerin Rannala 00:20:15 0
21 37 Marika Koplimägi, Kersti Vennik 00:20:36 0
22 223 Gerda Kivil, Heleri Kivil 00:21:09 0
23 120 Katre Sakala, Piret Reichmann 00:21:45 0
24 86 Kaidi Külaots, Maili Nestor 00:22:59 0
25 74 Anu-Liis Laar, Maret Taal 00:23:03 0
26 27 Elise Umb, Marju Villak 00:24:10 0
27 62 Kersti Toots, Karin Proovel 00:25:11 0
28 85 Liis Lõune, Triin Kass 00:26:02 0
29 212 Kirke Maria Lepik, Maris Lepik 00:26:05 0
30 108 Liisa Prost, Lilian Tomingas 00:26:18 0
31 124 Merike Balder, Terje Magus 00:27:09 0
32 79 Kristi Suits, Reesika Adojaan 00:27:10 0
33 89 Kristi Luha, Hemminki Otstavel 00:27:40 0
34 67 Ülle Põldoja, Leili Prans 00:27:53 0
35 59 Sirje Tuvi, Katrina Kurg 00:28:36 0
36 26 Heili Anni, Kreete Lüll 00:33:00 0
37 66 Malle Elvet, Helgi Kiik 00:33:46 0
38 29 Triin Nooska, Kairi Karis 00:34:45 0
39 225 Marje Zernant, Mariann Zernant 00:36:48 0
40 98 Kaija-Liis Lehtma, Kairit Prits 00:39:29 0
41 21 Maarika Eespere, Anni Mägi 00:39:45 0
42 63 Mirjam Arumäe, Maria Daubaraite 00:53:10 0
43 211 Signe Varendi, Karin Tõevere 01:02:26 0

 

Koolipoisid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 57 Karl Martin Alnek, Vootele Jagomägi 00:15:06 0 Sega
2 118 Rimmo Rõõm, Gregor Soodla 00:15:16 0 Tartu Kivilinna Gümnaasium
3 50 Erik Lukin, Eliise Kass 00:19:53 0 Tartu Kommertsgümnaasium
4 119 Andres Rõõm, Marten Soeson 00:20:17 1 Tartu Kivilinna Gümnaasium
5 48 Karl Sander Hunt, Kaarel Kalda 00:26:44 0 Tartu Kommertsgümnaasium
6 127 Hugo Johannes Nurk, Jürgen Kukk 00:27:22 0 Sega
7 51 Jan Raudik, Magnus Ruusmaa 00:28:28 0 Tartu Kommertsgümnaasium
8 16 Emil Eensaar, Teele Eensaar 00:29:41 0 Tartu Karlova Gümnaasium
9 17 Kiur Erik Eensaar, Robin Nõmmela 00:33:48 0 Tartu Karlova Gümnaasium
10 52 Oliver Lill, Sander Vider 00:34:36 0 Tartu Kommertsgümnaasium
11 53 Andreas Korotkov, Markus Tom Tomson 00:34:36 0 Tartu Kommertsgümnaasium
12 121 Rait Roland Rodi, Kristjan Mäestu 00:39:54 0 Tartu Mart Reiniku Kool
13 207 Madis Kuik, Karl-Martin Voovere 00:43:51 0 Tartu Mart Reiniku Kool
14 210 Mihkel Mahla, Ervin Otto Prank 01:08:22 0 Tartu Karlova Gümnaasium
15 83 Kerli Tali, Mihkel Tali 01:12:29 1 Tartu Kivilinna Gümnaasium
16 213 Arnold Jüriado (väljaspool arvestust) 00:47:24 0  

 

Koolitüdrukud

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 76 Madli-Johanna Maidla, Kristiina Laht 00:12:15 0 Hugo Treffneri Gümnaasium
2 132 Marianne Haug, Kristiine Aluvee 00:14:53 0 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 122 Kaisa Sander, Merily Taras 00:20:02 0 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 39 Tiina Maria Tali, Maribell Villakov 00:20:39 0 Tartu Kommertsgümnaasium
5 42 Eneli Läte, Nele Paglant 00:26:31 0 Tartu Kommertsgümnaasium
6 38 Anni Britta Pajoma, Grete Kivisaar 00:27:15 0 Tartu Kommertsgümnaasium
7 205 Annabel Kaldvee, Meril Mirjam Oras 00:27:52 0 Tartu Miina Härma Gümnaasium
8 41 Brita Sander, Kerli Soe 00:28:22 0 Tartu Kommertsgümnaasium
9 28 Keiu Oras, Liisi Tamm 00:29:55 0 Tartu Tamme Gümnaasium
10 40 Käroli Tiirik, Eliise Kikas 00:30:36 0 Tartu Kommertsgümnaasium
11 47 Teele Tars, Tuule Tars 00:34:36 0 Tartu Kommertsgümnaasium
12 46 Ethel Uibo, Karmen Kadakmaa 00:34:49 0 Tartu Kommertsgümnaasium
13 43 Angelika Sofia Sapatšuk, Hedvig Pungar 00:36:22 0 Tartu Kommertsgümnaasium
14 224 Anete Maremäe, Loona Paula Peetso 00:44:33 0 Tartu Miina Härma Gümnaasium
15 129 Johanna Nurk, Kätlin Kukk 01:09:51 0 Sega

 

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS