I etapp, 16. märts 2011

Naised

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg
1 Heleene Tambet Kaisa Raudkepp 00:13:28
2 Kaia Kivikas Hannula-Katrin Pandis 00:13:38
3 Madli-Johanna Maidla Kristiina Laht 00:14:22
4 Nele Taba Karmen Alnek 00:15:01
5 Eleri Hirv Mariann Sulg 00:15:13
6 Margret Zimmermann Kristel Soonets 00:15:59
7 Anniki Inno Marika Kustavus 00:16:01
8 Triin Tekko Liina Remm 00:16:11
9 Brita Kroosmann Teele Palumaa 00:16:15
10 Agnes Vask Kädi Böckler 00:16:48
11 Kristiina Välik Kertu Kaminskas 00:17:36
12 Rahel Teder Kaisa Sander 00:18:08
13 Airi Alnek Kristi Alnek 00:18:19
14 Kadri Kalluste Leen Käsper 00:18:54
15 Kristi Luha Hemminki Otstavel 00:19:01
16 Annaliis Leitmäe Liina Soonvald 00:19:09
17 Marta Velgan Anni Tolk 00:19:26
18 Marian Svaigsne Katrina Pulk 00:19:29
19 Luise Puu Sigrid Saluri 00:19:30
20 Anu-Liis Laar Triin Paabo 00:20:06
21 Katri Hirv Liis Lepp 00:20:46
22 Eva Patune Maarja Värv 00:20:56
23 Liis Lõune Aivi Lond 00:21:31
24 Nele Paglant Kertu Ly Alnek 00:21:48
25 Liivi Tafenau Mare Vahtre 00:22:58
26 Maiu Sander Brita Sander 00:23:03
27 Annaliis Kokk Piret Pallo 00:23:37
28 Riina Kivikas Karina Kivikas 00:23:54
29 Terje Magus Merike Balder 00:25:31
30 Marie Reinmets Stella Leius 00:25:50
31 Sindi Kivisaar Getter Krabbi 00:26:13
32 Margret Ambos Kertu Tenso 00:26:21
33 Kadri Okas Ave Aun 00:26:22
34 Piia Tšernõševa Kadi Looga 00:27:00
35 Reet Jürgen Siret Hiir 00:27:29
36 Egle Soosaar Liisi Preedin 00:28:04
37 Anu Lomp Kadri Kärson 00:28:21
38 Ülle Põldoja Kaie Kivila 00:30:15
39 Sandra Vind Birgit Kahur 00:31:40
40 Kristel Mairit Kruusmägi Karola Sandra Kollom 00:32:58
41 Daisi Saetalu Emma Pihl 00:38:11
42 Helen Laikoja Hanna Maria Korbun 00:40:41
43 Lenne Jalajas Danica Kubi 00:41:57
44 Kristel Tohu Annika Väljataga 00:43:23
45 Meeli-Mari Sutrop Eliise Lehmus 00:58:09
46 Emma Magdalena Keränen Liisa Tamm 01:05:10

 

Mehed

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg
1 Kristo Heinmann Lauri Sild 00:10:24
2 Peeter Pihl Jaagup Truusalu 00:11:00
3 Marek Karm Kaur Kase 00:11:10
4 Kaarel Kure Alo Rand 00:12:47
5 Alar Kume Sander Linnus 00:12:48
6 Tiit Tali Allar Padari 00:13:07
7 Karlo Puistaja Karl Martin Alnek 00:13:26
8 Mikk Tali Uku-Laur Tali 00:13:50
9 Karl Tiit Mati Tiit 00:14:03
10 Raino Leopard Indrek Mahla 00:14:11
11 Richard Peterson Ülar Meejärv 00:14:25
12 Janoš Nikopensius Tanel Karm 00:14:30
13 Siim Pärkma Edvin Udras 00:14:34
14 Lauri Õnnik Vegard Kruusla 00:14:43
15 Kaspar Karjus Kaspar Pruus 00:14:47
16 Raul Kangur Aivar Palumaa 00:14:47
17 Ragnar Palm Jürgen Kuljus 00:14:50
18 Urmo Kiviselg Janek Suuroja 00:15:04
19 Heiki Valdaru Kaimo Kesküla 00:15:15
20 Hindrek Teder Tarvo Metsavas 00:15:19
21 Kaupo Voormansik Ragnar Pähn 00:15:42
22 Terje Aloel Joosep Aloel 00:15:57
23 Andres Nurk Ave Nurk 00:16:01
24 Kristjan Pahk Henry Olde 00:16:04
25 Rauno Pristavka Andres Kangur 00:16:06
26 Mihkel Tamm Tõnis Eilat 00:16:09
27 Lembit Nöps Antti Nöps 00:16:14
28 Kunnar Karu Marti Soosaar 00:16:26
29 Juhan Aasaru Kauri Kägo 00:16:26
30 Taavi Torga Aaro Pihlak 00:16:35
31 Raido Raagmaa Kaspar Kohler 00:16:47
32 Kaarel Maide Tõnu Kallast 00:16:51
33 Oliver Matt Meelis Härmas 00:16:55
34 Tanel Täheste Alar Rähn 00:16:57
35 Markus Puusepp Liisa Roop 00:17:00
36 Karl Kürsa Linda Puusalu 00:17:05
37 Alo Põldmaa Evelin Sepp 00:17:46
38 Toomas Kangur Kärt Urgand 00:17:46
39 Oleg Košik Roland Matt 00:17:48
40 Rainer Volk Martin Rist 00:17:51
41 Marko Tamm Anti Maisla 00:18:02
42 Meelis Linde Tanel Mälton 00:18:04
43 Liina Nurk Tormi Soekõrv 00:18:19
44 Asti Kuuse Silver Butlers 00:18:28
45 Marek Kärsin Helen Mänd 00:18:39
46 Martin Kala Kristjan Stroom 00:19:10
47 Sander Lints Jakob Hoyer 00:19:21
48 Jaana Nahk Karl Samoson 00:19:27
49 Janar Leeduks Aile Otsa 00:19:33
50 Agur Pedak Kristjan Paide 00:19:37
51 Kaspar Parm Ivar Kalamees 00:19:53
52 Rait Rodi Rait Roland Rodi 00:20:26
53 Anna-Helena Kase Indrek Benno 00:20:33
54 Bence Szabó Ádám Bulyovszki 00:20:49
55 Kristjan Kalve Kätlin Kalve 00:21:06
56 Kirke-Hellen Kukumägi Magnus Ligi 00:21:29
57 Erik Lukin Rasmus Lõhmus 00:21:37
58 Silver Kuusik Katrina Keerd 00:22:20
59 Jaanus Liigand Piia Burk 00:22:53
60 Joonas Vainumäe Kadri Allese 00:22:54
61 Liivi Plumer Alex Nõomaa 00:23:50
62 Riho Ruusamäe Olavi Oviir 00:24:11
63 Kristjan Roogsoo Andres Kaljuste 00:24:23
64 Valter Ploom Kersti Ploom 00:26:37
65 Grigori Vassiljev Marina Prokopets 00:26:56
66 Rasmus Reinmets Hugo Johannes Nurk 00:27:02
67 Lauri Põldoja Signar Säde 00:27:59
68 Andres Nurk Johanna Nurk 00:28:25
69 Meelis Michkelson Oskar Michkelson 00:28:46
70 Üllar Pärnat Laurits Puust 00:29:04
71 Anti Einpaul Eliise Einpaul 00:30:33
72 Kaarel Koitne Julius Juurmaa 00:31:57
73 Andrei Andrejev Tatjana Kudrjavtseva 00:33:00
74 Kati Koido Vallo Kask 00:34:03
75 Martin Aedma Siim Loitme 00:43:51

 

Koolinoored tüdrukud

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg Kool
1 Heleene Tambet Kaisa Raudkepp 00:13:28 Sega
2 Madli-Johanna Maidla Kristiina Laht 00:14:22 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Margret Zimmermann Kristel Soonets 00:15:59 Tartu Kommertsgümnaasium
4 Rahel Teder Kaisa Sander 00:18:08 Tartu Kommertsgümnaasium
5 Kristi Luha Hemminki Otstavel 00:19:01 Hugo Treffneri Gümnaasium
6 Anu-Liis Laar Triin Paabo 00:20:06 Hugo Treffneri Gümnaasium
7 Nele Paglant Kertu Ly Alnek 00:21:48 Tartu Kommertsgümnaasium
8 Marie Reinmets Stella Leius 00:25:50 Raatuse Gümnaasium
9 Sindi Kivisaar Getter Krabbi 00:26:13 Tartu Kommertsgümnaasium
10 Margret Ambos Kertu Tenso 00:26:21 Tartu Kommertsgümnaasium
11 Sandra Vind Birgit Kahur 00:31:40 Tartu Kommertsgümnaasium
12 Kristel Mairit Kruusmägi Karola Sandra Kollom 00:32:58 Tartu Kommertsgümnaasium
13 Helen Laikoja Hanna Maria Korbun 00:40:41 Tartu Kommertsgümnaasium
14 Kristel Tohu Annika Väljataga 00:43:23 Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
15 Meeli-Mari Sutrop Eliise Lehmus 00:58:09 Miina Härma Gümnaasium
16 Emma Magdalena Keränen Liisa Tamm 01:05:10 Miina Härma Gümnaasium

 

Koolinoored poisid

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg Kool
1 Karlo Puistaja Karl Martin Alnek 00:13:26 Tartu Kommertsgümnaasium
2 Kaspar Karjus Kaspar Pruus 00:14:47 Tartu Kommertsgümnaasium
3 Karl Kürsa Linda Puusalu 00:17:05 Sega
4 Kaspar Parm Ivar Kalamees 00:19:53 Tartu Kommertsgümnaasium
5 Kristjan Kalve Kätlin Kalve 00:21:06 Sega
6 Erik Lukin Rasmus Lõhmus 00:21:37 Tartu Kommertsgümnaasium
7 Kristjan Roogsoo Andres Kaljuste 00:24:23 Tartu Kommertsgümnaasium
8 Rasmus Reinmets Hugo Johannes Nurk 00:27:02 Raatuse Gümnaasium
9 Lauri Põldoja Signar Säde 00:27:59 Tartu Descartes Lütseum

 

Tartu Ülikooli naiste arvestus

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg Teaduskond
1 Eleri Hirv Mariann Sulg 00:15:13 loodus- ja tehnoloogia
2 Triin Tekko Liina Remm 00:16:11 loodus- ja tehnoloogia
3 Brita Kroosmann Teele Palumaa 00:16:15 arsti
4 Kristiina Välik Kertu Kaminskas 00:17:36  
5 Marta Velgan Anni Tolk 00:19:26 arsti
6 Eva Patune Maarja Värv 00:20:56  

 

Tartu Ülikooli meeste arvestus

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg Teaduskond
1 Kristo Heinmann Lauri Sild 00:10:24 kehakultuuri III k.
2 Marek Karm Kaur Kase 00:11:10  
3 Alar Kume Sander Linnus 00:12:48  
4 Lauri Õnnik Vegard Kruusla 00:14:43  
5 Hindrek Teder Tarvo Metsavas 00:15:19  
6 Kristjan Pahk Henry Olde 00:16:04 õigus
7 Raido Raagmaa Kaspar Kohler 00:16:47 matemaatika-informaatika
8 Markus Puusepp Liisa Roop 00:17:00  
9 Toomas Kangur Kärt Urgand 00:17:46  
10 Martin Kala Kristjan Stroom 00:19:10  
11 Sander Lints Jakob Hoyer 00:19:21 loodus- ja tehnoloogia
12 Jaana Nahk Karl Samoson 00:19:27  
13 Anna-Helena Kase Indrek Benno 00:20:33  
14 Bence Szabó Ádám Bulyovszki 00:20:49 loodus- ja tehnoloogia
15 Kirke-Hellen Kukumägi Magnus Ligi 00:21:29  
16 Jaanus Liigand Piia Burk 00:22:53 loodus- ja tehnoloogia
17 Joonas Vainumäe Kadri Allese 00:22:54  
18 Liivi Plumer Alex Nõomaa 00:23:50 loodus- ja tehnoloogia
19 Grigori Vassiljev Marina Prokopets 00:26:56 arsti
20 Kaarel Koitne Julius Juurmaa 00:31:57  
21 Andrei Andrejev Tatjana Kudrjavtseva 00:33:00  

 

Üldarvestus

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg
1 Kristo Heinmann Lauri Sild 00:10:24
2 Peeter Pihl Jaagup Truusalu 00:11:00
3 Marek Karm Kaur Kase 00:11:10
4 Kaarel Kure Alo Rand 00:12:47
5 Alar Kume Sander Linnus 00:12:48
6 Tiit Tali Allar Padari 00:13:07
7 Karlo Puistaja Karl Martin Alnek 00:13:26
8 Heleene Tambet Kaisa Raudkepp 00:13:28
9 Kaia Kivikas Hannula-Katrin Pandis 00:13:38
10 Mikk Tali Uku-Laur Tali 00:13:50
11 Karl Tiit Mati Tiit 00:14:03
12 Raino Leopard Indrek Mahla 00:14:11
13 Madli-Johanna Maidla Kristiina Laht 00:14:22
14 Richard Peterson Ülar Meejärv 00:14:25
15 Janoš Nikopensius Tanel Karm 00:14:30
16 Siim Pärkma Edvin Udras 00:14:34
17 Lauri Õnnik Vegard Kruusla 00:14:43
18 Kaspar Karjus Kaspar Pruus 00:14:47
19 Raul Kangur Aivar Palumaa 00:14:47
20 Ragnar Palm Jürgen Kuljus 00:14:50
21 Nele Taba Karmen Alnek 00:15:01
22 Urmo Kiviselg Janek Suuroja 00:15:04
23 Eleri Hirv Mariann Sulg 00:15:13
24 Heiki Valdaru Kaimo Kesküla 00:15:15
25 Hindrek Teder Tarvo Metsavas 00:15:19
26 Kaupo Voormansik Ragnar Pähn 00:15:42
27 Terje Aloel Joosep Aloel 00:15:57
28 Margret Zimmermann Kristel Soonets 00:15:59
29 Anniki Inno Marika Kustavus 00:16:01
30 Andres Nurk Ave Nurk 00:16:01
31 Kristjan Pahk Henry Olde 00:16:04
32 Rauno Pristavka Andres Kangur 00:16:06
33 Mihkel Tamm Tõnis Eilat 00:16:09
34 Triin Tekko Liina Remm 00:16:11
35 Lembit Nöps Antti Nöps 00:16:14
36 Brita Kroosmann Teele Palumaa 00:16:15
37 Juhan Aasaru Kauri Kägo 00:16:26
38 Kunnar Karu Marti Soosaar 00:16:26
39 Taavi Torga Aaro Pihlak 00:16:35
40 Raido Raagmaa Kaspar Kohler 00:16:47
41 Agnes Vask Kädi Böckler 00:16:48
42 Kaarel Maide Tõnu Kallast 00:16:51
43 Oliver Matt Meelis Härmas 00:16:55
44 Tanel Täheste Alar Rähn 00:16:57
45 Markus Puusepp Liisa Roop 00:17:00
46 Karl Kürsa Linda Puusalu 00:17:05
47 Kristiina Välik Kertu Kaminskas 00:17:36
48 Toomas Kangur Kärt Urgand 00:17:46
49 Alo Põldmaa Evelin Sepp 00:17:46
50 Oleg Košik Roland Matt 00:17:48
51 Rainer Volk Martin Rist 00:17:51
52 Marko Tamm Anti Maisla 00:18:02
53 Meelis Linde Tanel Mälton 00:18:04
54 Rahel Teder Kaisa Sander 00:18:08
55 Airi Alnek Kristi Alnek 00:18:19
56 Liina Nurk Tormi Soekõrv 00:18:19
57 Asti Kuuse Silver Butlers 00:18:28
58 Marek Kärsin Helen Mänd 00:18:39
59 Kadri Kalluste Leen Käsper 00:18:54
60 Kristi Luha Hemminki Otstavel 00:19:01
61 Annaliis Leitmäe Liina Soonvald 00:19:09
62 Martin Kala Kristjan Stroom 00:19:10
63 Sander Lints Jakob Hoyer 00:19:21
64 Marta Velgan Anni Tolk 00:19:26
65 Jaana Nahk Karl Samoson 00:19:27
66 Marian Svaigsne Katrina Pulk 00:19:29
67 Luise Puu Sigrid Saluri 00:19:30
68 Janar Leeduks Aile Otsa 00:19:33
69 Agur Pedak Kristjan Paide 00:19:37
70 Kaspar Parm Ivar Kalamees 00:19:53
71 Anu-Liis Laar Triin Paabo 00:20:06
72 Rait Rodi Rait Roland Rodi 00:20:26
73 Anna-Helena Kase Indrek Benno 00:20:33
74 Katri Hirv Liis Lepp 00:20:46
75 Bence Szabó Ádám Bulyovszki 00:20:49
76 Eva Patune Maarja Värv 00:20:56
77 Kristjan Kalve Kätlin Kalve 00:21:06
78 Kirke-Hellen Kukumägi Magnus Ligi 00:21:29
79 Liis Lõune Aivi Lond 00:21:31
80 Erik Lukin Rasmus Lõhmus 00:21:37
81 Nele Paglant Kertu Ly Alnek 00:21:48
82 Silver Kuusik Katrina Keerd 00:22:20
83 Jaanus Liigand Piia Burk 00:22:53
84 Joonas Vainumäe Kadri Allese 00:22:54
85 Liivi Tafenau Mare Vahtre 00:22:58
86 Maiu Sander Brita Sander 00:23:03
87 Annaliis Kokk Piret Pallo 00:23:37
88 Liivi Plumer Alex Nõomaa 00:23:50
89 Riina Kivikas Karina Kivikas 00:23:54
90 Riho Ruusamäe Olavi Oviir 00:24:11
91 Kristjan Roogsoo Andres Kaljuste 00:24:23
92 Terje Magus Merike Balder 00:25:31
93 Marie Reinmets Stella Leius 00:25:50
94 Sindi Kivisaar Getter Krabbi 00:26:13
95 Margret Ambos Kertu Tenso 00:26:21
96 Kadri Okas Ave Aun 00:26:22
97 Valter Ploom Kersti Ploom 00:26:37
98 Grigori Vassiljev Marina Prokopets 00:26:56
99 Piia Tšernõševa Kadi Looga 00:27:00
100 Rasmus Reinmets Hugo Johannes Nurk 00:27:02
101 Reet Jürgen Siret Hiir 00:27:29
102 Lauri Põldoja Signar Säde 00:27:59
103 Egle Soosaar Liisi Preedin 00:28:04
104 Anu Lomp Kadri Kärson 00:28:21
105 Andres Nurk Johanna Nurk 00:28:25
106 Meelis Michkelson Oskar Michkelson 00:28:46
107 Üllar Pärnat Laurits Puust 00:29:04
108 Ülle Põldoja Kaie Kivila 00:30:15
109 Anti Einpaul Eliise Einpaul 00:30:33
110 Sandra Vind Birgit Kahur 00:31:40
111 Kaarel Koitne Julius Juurmaa 00:31:57
112 Kristel Mairit Kruusmägi Karola Sandra Kollom 00:32:58
113 Andrei Andrejev Tatjana Kudrjavtseva 00:33:00
114 Kati Koido Vallo Kask 00:34:03
115 Daisi Saetalu Emma Pihl 00:38:11
116 Helen Laikoja Hanna Maria Korbun 00:40:41
117 Lenne Jalajas Danica Kubi 00:41:57
118 Kristel Tohu Annika Väljataga 00:43:23
119 Martin Aedma Siim Loitme 00:43:51
120 Roland Kivila Märt Kivila 00:50:21
121 Meeli-Mari Sutrop Eliise Lehmus 00:58:09
122 Emma Magdalena Keränen Liisa Tamm 01:05:10

 

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS