2010 hooaeg

Lõppes Tartu Linnasprindi neljas hooaeg

Linnasprindi finaaletapil, mis toimus Tartu autovabal nädalal, näitasid linnakodanikele eeskuju ka Tartu kõrgeima võimu esindajad: linnapea Urmas Kruuse ja abilinnapea Vladimir Šokman.  Mõlemad mehed olid stardis ülikondades, näidates et liikumine on tervislik igas võtmes.

Tartu Linnasprindi selle hooaja viimase etapi meeste arvestuses võitsid tandem Jaan Jänes ja Jaagup Truusalu ajaga 7 minutit ja 29 sekundit ning naiste seas saavutasid parima koha Grete Gutmann ja Liina Haldna ajaga 10:17. Võistluses osalesid ka Tartu koolinoored. Poiste hulgas võidutsesid Mikk Tali ja Uku-Laur Tali (8:56)  ning tüdrukutest olid parimad Marili Zimmermann koos  Heleene Tambetiga (11:15).

Vaadates tagasi 2010. aasta hooajale, võib korraldaja võistlussarjaga rahule jääda. Purustati osalejate rekordeid, mis annab entusiasmi võistlust edasi korraldada. Uus hooaeg saab oma avastardi juba 23. märtsil 2011.

Tartu Linnasprindi viimase etapi tulemused kättesaadavad

Tartu Linnasprindi viimasest etapist võttis osa 107 paari. Tulemused on üle vaadatud ja kättesaadavad meie kodulehel. Tulemused leiad SIIT!

AS Skan Holz poolt välja pandud aiamaja võitis Triin Johanson. Õnnitlused Tartu Linnasprindi ja AS Skan Holz poolt!

Tulemas hooaja viimane etapp

Sügis on taaskord käes, ning Tartu linnas keeb tihe elu. Sigimist-sagimist leidub kõikjal. Eriti aga 22. septembril Tartu raekoja platsil, kui toimumas on Linnasprindi III etapp! Võtame hooaja kokku ja selgitame välja, kes on seekord parim. Nagu tavaliselt, on loosis hulganisti auhindu. Tule ise ja võta sõber kaasa! 22. september, Tartu Linnasprint, selle hooaja viimane!

This season's final race of Tartu Linnasprint

Once again autumn has arrived and the city of Tartu is welcoming back all its students to greet the new school year that has begun. A lot of events are taking place, one of them is the 3rd race of Tartu Linnasprint which will be held at the Tartu Town Hall square on the September 22.  This will be this season’s final race to find out who is the winner this time. As usually, there will be many prizes and surprises for all the contestants. We hope to see all of you on September 22, 2010 at the Tartu Town Hall square!

You will find the instructions for the race here!

Tulemused selgunud

Tartu Linnasprindi korraldajad vabandavad kõikide osalejate ees tulemuste hilinemise pärast. Nimelt esines eelmistel etappidel kasutatud programmis palju vigu, mistõttu lasime selleks etapiks välja töötada uue programmi, mis pidanuks tulemuste edastamist  muutma oluliselt lihtsamaks ja kiiremaks. Kahjuks kiilus aga programm võistluse ajal kinni ning tulemusi ei olnud võimalik koheselt kätte saada. Tulemusi saab näha SIIT!

Kirjutage meile kindlasti, kui teil on ideid, mida võiks või peaks muutma. See aitab meil edaspidi võistlust paremini läbi viia.
Järgmine etapp toimub juba 22. septembril!

Veelkord vabandame ebameeldivuste pärast!

Tartu Linnasprindil rekordiline arv osalejaid

Sel kevadel startis esmakordselt rajale rekordarv paare, täpsemalt 138. Nende hulgas olid Tartu linnapea Urmas Kruuse ja Eesti Maaülikooli rektor Mait Klaassen. Kohal olid ka meedia esindajad ETV-st ja TV3-st, kes läbisid raja, olles sportlastele saatjateks.

Kiiremateks meesteravestuses osutusid Lauri Malsroos ja Lauri Sild, kes läbisid raja ajaga 8.21, neile järgnes paar Mikk Põdra ja Allan Roosimägi ajaga 9.58 ning kolmandana olid finišis Ragnar Pähn ja Kaupo Voormansik. Naistest võitsid ajaga 11.48 Piibe Tammemäe ja Triin Aedmäe, teiseks tulid Mariann Sulg ja Eleri Hirv 11.49 ning kolmandaks jäid koolinoorte üldvõitjad Marili Zimmermann ja Heleene Tamber HTG-st ajaga 11.56.

Kokkuvõtlikult võib võistlust pidada kordaläinuks.

Tortide võitjad selgunud

1. Eneli Feldmann

2. Margret Zimmermann

3. Sandra Vind

4. Margret Ambos

5. Kaur Kivilo

 

Palju õnne võitjatele! Tordid tuleb välja võtta võistluse lõpuks.

 

Linnasprindi afterparty

Tartu Linnasprindi 2010 aasta II etapi ametlik afterparty toimub klubis Pattaya. Kõikidele võistlusest osavõtjatele sissepääs kella 1-ni öösel tasuta! Pidu hakkab kell 22.00. Kavas on erinevate šhowtantsu etteasted. Tule kohale ja tutvu konkurentidega ka väljaspool võistlust.

Tartu Linnasprint II etapp 12. mail

Tartu Linnasprindi II etapp toimub 12. mail. Eelregistreerimine kuni 11.mai 24.00. e-mail linnasprintemu.ee

Võistlusrada on pooleldi valikuline. Täpsemalt raja ja registreerimise kohta leiate võistluse II etapi juhendist. SIIT

Võistluse üldine autasustamine toimub võistluspaigas orienteeruvalt 19.00.

Peale võistlust on kõik sportlased ja huvilised oodatud Tartu Linnasprindi järelpeole ööklubisse Pattaya. Pidu algab kell 22.00. Kuni kella 01.00 on kõikidele sissepääs TASUTA!! Klubis esinevad tantsijad ja toimuvad mitmesugused üritused!


Kohtumiseni 12. mail.

Loosi läheb aiamaja!

Orienteerujate vahel, kes osalevad kõigil Tartu Linnasprint 2010 etappidel loositakse välja Skan Holz Helme AS poolt loosi pandud aiamaja!!!! Kõik kes on esimesel etapil juba käinud, ärge magage maha võimalust võita aiamaja.

Võida tort!

Kõikide vahel, kes on eelregistreerunud võistlusele 11. maiks kella 00.00-iks, loositakse välja AS Eesti Pagari poolt 5 torti. Võitjate nimed pannakse võistluspaigal infotahvlile. 

Tartu Linnasprint 2010 startis edukalt

Juba neljandat aastat järjest saab Tartu Linnasprindi hooaeg alguse kergelt talvises ilmas. Hommikupoole sadas  lund, kuid  võistluse avastardi ajaks oli ilm muutunud kauniks ja kevadiseks.

Paarisorienteerumise võistlusest võttis osa rekordiliselt suur hulk huvilisi, kokku ei rohkem ega vähem kui 100 paari. Rada ei olnud küll väga keeruline, kuid siiski üsna pingutust nõudev  just tänu jäistele tõusudele ja langustele. Hoolimata raskustest läbisid meeste võitjad Jaan Jänes ja Jaagup Truusalu , linnulennult 2,3km pikkuse distantsi, ajaga 12.04. Teiseks tulid Rain Eensaar ja Lauri Malsroos, ajaga 12.33 ning kolmanda koha saavutasid ajaga 13.17 Joonas Oja ja Priit Randman.

Naiste arvestuses võtsid esikoha Mariann Sulg ning Eleri Hirv ajaga 15,26. Esikohale järgnesid Karmen Alnek ning Nele Taba, kel ajaks 18,29 ja kolmandana finišeerisid Airi Alnek ja Kristi Alnek, ajaga 18,41.

Lisaks orienteerujatele läbis väikeste mööndustega sama võistlusraja suur hulk kepikõndijaid Liivi Tafenau juhtimisel.

Peakorraldaja ja EMÜ Spordiklubi spordijuhi Tauri Tilk´i sõnul oli üritus igati korda läinud ning ootused järgmiseks etapiks, mis toimub 12.mail on kõrged.

Võistluskalender

Sündmusi ei ole.

KORRALDAJA

 

NIMISPONSOR

 

SUURSPONSORID

 

 

SPONSORID

 

KOOSTÖÖPARTNERID

 

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi   I   Fr.R.Kreutzwaldi 3, Tartu   I   linnasprintemu.ee   I   +372 5088458, +372 7313905

Greaton CMS